Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

За пръв път пия клостилбегит, днес ми е 10 ден, вчера имах леко ръждиво зацапване а днес се появи леко кървене и нещо като леки контракции.В петък имах няколко фоликула по 13мм.
Досега не можах да се свържа с докторката и ужасно съм притеснена.Моля ако на някой му се е случвало или знае нещо по въпроса да пише.
Благодаря на всички!
« Последна редакция: нд, 06 юли 2008, 16:40 от motoneti »
Цитирай

София

понякога при овулация има такова кратко ръждиво течение или дори много слабо кървене.
чак пък да се притесняваш ужасно от такова нещо, не бива. спокойно изчакай лекаря си.
Цитирай

София

Мерси, че ми писа.
Аз се нагълтах с Но шпа и нещата като че ли малко утихнаха, но вчера по едно време имах такива контракции, че направо се уплаших яко.
С докторката още не съм се свързала, ще отида при друг лекар днес ако до обяд не се свържа с нея.
Цитирай

motoneti, не се притеснявай. Аз също съм имала леко кървене около овулацията при няколко цикъла тази пролет. Не съм приемала обаче Клостилбегит или какъвто и да е друг медикамент през тези цикли. До тогава не ми се беше случвало и отидох на гинеколог, който ми каза, че е нормално, прегледа ме и не установи проблем. От тогава не съм прокървявала покрай овулация.

Стискам палци при теб всичко да е наред! И успех с бебеправенето. fingerscrossed
На нас тоя месец ни се размина пак - вчера ми дойде.  Crying or Very sad Другия месец ще ходим в репродуктивен център да ни чифтосват изкуствено.  Confused
Цитирай

Германия, Манхайм

Понякога,като се пие Клостилбегит се получават такива силни болки около Ову, и аз ги имах, направо нетърпими бяха - обяниха ми, ч е е от засилената стимулация с лекарството newsm78
Цитирай

Пропуснах да отбележа, че аз винаги си усещам овулацията. Понякога тя е дори по-болезнена от менструацията ми. Никога не са ме стимулирали и не съм приемала подобни медикаменти. Смятам, че леки болки по това време не са проблем. Особено на фона на прием на лекаства, както казва zwezda.
Цитирай

София

Мерси на всички, днес бях на преглед фоликулчетата са пораснали 6 броя по 18мм и 5-6 по малки, е как да не ме боли ooooh!
Докторката каза да не се притеснявам, тези дни ще ми бъде овулацията и се надявам да успея и да има с9 какво да се похваля, а не само да се оплаквам.

cubbit дано има с какво да се похвалиш и ти Praynig
Нали помниш какво ти писах, нека дадем пример и да повлечем крак и на други да сбъднат мечтата си  Hug
Цитирай

haskovo

мислите ли че след лапароскопия и да пиете клостилбегит 6те има ефект
Цитирай

София

Малко неясно ми звучи въпроса, опитай пак да обясниш моля Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.