Кипърски летни шедьоври 10

  • 16 623
  • 286
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 456
Заповядайте в юбилейната ни тема 10-та![/b][/size][/color] Tada


Нашите слънчица
ви поздравяват и ви приветстват с
добре дошли!



     Полезна информация   smile3547
Институции


Българското посолство в Кипър
Българското посолство в Кипър - контакт
Сайт на правителството на Кипър
Посолство на Кипър в България
Сайт на МВНР в България

CyprusAirways
BG Air
Sofia Airport

     Работа   smile3539

ICS-JOBS
 
Други

Статия с малко история
Карта на Кипър
Текстове на песни

                 Предишни темиnewsm49

123
4
56
789

    Общото ни албумче photo

Kukundela`s Site

Последна редакция: вт, 15 юли 2008, 00:27 от Tatti

# 1
  • Мнения: 39
Този път съм първааааа... Hug здравейте мили мами и приятели. Аз съм си тук в горещата Никозия. То беше една любов,едно чудо. Ама за кратко...сега ближа рани. Ама аз си вярвам ,че всяко лошо е за добро. Работя си и от време на време прескачам до плажа.
Надявам се всички сте добре, живи и здрави:) Много пропуснах,ама и пусти нет - ту го има,ту го няма в предишната квартира. Сега вече има,ама да не говоря много,че да не вземе пак да изчезне Praynig

# 2
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
хооп ето ме и мен.......  bouquet
ей да му се невиди пак съм втора ама какво да се прави и цифрата две си е цифра..... hahaha
муцинка...хареса ми стихчето и за съжаление май всички сме така все забравяме че децата искат маалко внимание ама да му се невиди и нашите работи си искат времето...това е може би жертвата на една жена която става майка... Mr. Green...а пък снимчиците отпред са направо прелестни да са ни живи и здрави хубавите слънчица... Hug Hug....ейй момичета вижте какво слънчице си имам за сестра налиииииии
люсиенче....не е честно като беше любовно ангажирана не се сещаше за нас а сега като ще ближеш рани си тук така ли стана тая работа сега аааа не така не така ......по честичко тук при нас .....да се радваме и да плачем ама заедно..... Hug
момичета утре ще звънна на гери да видя как са всичко ок ли е пък може и да се видим..... Laughing Laughing Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 39
Кате,   не че не се сещах миличка. Нямах интернет. Ето сега вече ще пиша честичко честичко Simple Smile

# 4
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
здравейте и от мен

Муцинка, поздравления за новата тема- винаги ни изненадваш със страхотни идеи

# 5
  • Мнения: 0
Добро утро..Започвам с традиционото..


Муце страхотно е всичко както винаги,нямаш грешка..  Wink

Гери.надявам се сте престигнали благополучно в Кипър,целувки на теб и малката принцеса.

Момичета,имам една молба искам да захраня Ники с каша можете ли да ми кажете с каква и най-вече какво се предлага тук Кипър?Благодаря предварително.

Роска,ако имаш време и желание някои пат пиши да се видим ще се радвам,аз по цял ден сам сама с детето.
Лек и усмихнат ден на Всички ни

# 6
  • Мнения: 30
Гери добре дошла в много слънчев Кипър.  Nature SunnyИзвинявам се че не можах да те изпратя,но [weekenda]го посвещавам единствено на моята малка принцеса,пък и в къщи спрях нета. hit
Муци разчуства ме с това стихотворение.Пусти живот,забравяме да се радваме на съкровищата,които имаме,а обръщаме прекалено голямо внимание на незначителни неща. fight newsm28 smile3515 smile3511 smile3514Затова е добре от време на време да се подсещаме...
Кати мерси мила ,че и от мое име приветства гери с добре дошла. welcomeНие ларнакчанките трябва да се подкрепяме,особено мене като ме знаете,че не съм от много редовните и такива случаи доста ги пропускам. dohНе че не ги чета, Naughtyвсичко изчитам, smile3529но докато се включа те минали давност. Embarassed Embarassed Embarassed
Муци мно-о-о-о-го хубави снимчиците Hug,но за мен не бяха изненада защото ги видях в темата за [Photoshopa]и следих и развоя.Шпионин а!!! smile3530А за трудноста не бях виновна аз. Rolling EyesГоворих и с други българи тук и те ми казаха ,че срещат същитие трудности с бг страници тук в кипърско,а [datata] не се отваря от тук.Какво е виновно не знам. newsm78
Гугунче,колко е голяма Ники.Тук се препоръчва захранването  да започне след навършване на 5-6месеца,в зависимост от начина на хранене(кърмене или формула).За първа храна се дава ризалевро,което ще рече каша от ориз. feedingТя е безглутенова и възможно най-леката.Има много марки на нас най ни харесваше на [NOUNOU] с ванилия.

# 7
  • Мнения: 30
Кати не се покривам,просто забравям да отговоря на това ти запитване.Не го намерих да го пусна цитат,сигурно е останало в старата тема.Ти знаеш за какво става въпрос.Та когато кажеш идвам да ти инсталирам Torenta и Photoshopa. Mr. GreenДва дена и половина се мъчихма с Муцка за торента,но вината не беше наша. NaughtyНай накрая  отчаяна и обезсилена Sad Cry намерих начин и за 10 секунди инсталирах торента и после Фотошопа с указанията на Муцка беше песен... HugТа мисълта ми беше,че сега на сън да ме бутнеш ще ти кажа стъпка по стъпка как се инсталира. JoyТолкова много пъти опитвах,наблудавах и разучавах подробности. newsm78Когато кажеш пристигам на помощ. Crazy

# 8
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
ДОООБър ДЕН  bouquet
ГЕРИ И СВЕКИ са добре полета е минал без проблем малката въобще не е плакала.....  newsm44....утре ще се видим и ще ви пиша повече...... Peace
ЛУСИЕНче ок ще го имаме в предвид... Wink smile3503....
Гугункамерси за кафенцето ..... Peace
а за захранването.......както ти е казала буболинка тук се започва с оризова каша .......моите обаче ядяха само на Нутриция .....незнам защо иначе плодовите само на НуНУ.....значи кашичките ги има във всеки голям супермаркет при бебешките неща отиваш и взимаш две и пробваш която яде тая....ако имаш педиатър който се грижи за вас те също обикновенно дават пробички от кремчетата на различни марки за да опиташ кое ще ви се понрави..я по добре питай първо педиатъра ако има такива пък после купувай... Peace
иначе след това продължаваш има ванилова... бисквитена .....с три плода .....с шест плода...има млекца на Джуниър които са със бисквитен и пшеничен смес вътре....друго в момента не се сещам....... newsm78
Буболинке.....утре ще се виждаме със гери ако няма кво да правиш остави ми телефона си на личния да ти звъннем и на теб да се видим.... Peace smile3521.... а пък за програмата щом си толкова вътре в нещата ще се разберем един ден няма да ми се измъкнеш .... smile3508...аз ще дундуркам малката пък ти ще се занимаваш с компа.... може и до парка да идем....1swing

# 9
  • София
  • Мнения: 1 456
Здравейте в новата темичка!

За изненадата с колажчето снимки разбрах, аз че няма да е съвсем изненада,
ма се светнах късно!? Heart Eyes Т нали и всички в Кукунделата сте ми контакт в личния сайт и кат постна нещо
веднага ви идва съобщение.
Нищо де, все пак идеята е да бъде подарък за кръглата ни 10-та темичка.

Миме, сега виждам, че твоята щерка ми се губи.
Ама като се замисля ,то и снимка в Кукнделата няма!? Що така? newsm78 Mr. Green


Кати, да поздравиш Гери и свекито, като се видите.

Буболинке, знаех си аз че си шпионка от класа! Joy

Хайде ларнакчанки и не само, подготвяте се за общата среща ,
че Муцка е запретнала ръкави и багаж готви за Кипърско. smile3533
Кати покавай ни,де! Не че и без покана няма да долетим, ама все пак... нали сме културни!

Блонди, къде зачезна .... да не си пак на плажа с Лорка.  grinning039

Гугунче
, сега пийнах кафенце ,че от сутринта по задачки тичкам.
Как се справяте с жегата? Посвикнахте ли?

# 10
  • Мнения: 0
Муце,да ти кажа ние сме и до морето и тая влага много ни убива.Жега + влага става ужас smile3511.Аз както и да е,ама детето постоянно го капя да го освежавам и пак милия е изринат   newsm37   .ХАаххахаахаха а всичките дрехи който сам му накупила немога да му ги облека,то от тая жега все гол по памперс ходи милото.   newsm30
Katy6 и bouboulino благодаря ви много за разясненията,тука явно са за касното захранване така усетих щото педито като разбра че е на кърма ми вина не му давай друго.Аз и разказвам че сокчета пием,тя ми вика Не няма нужда.Ама мисля да почна с каша не с пюре,дали постапвам правилно?
Ей сладури пратете ми паролата за сайта,моляяяяяя... newsm17

# 11
  • Мнения: 39
Лелееее,голяма жега.....ужас! А аз днес почивам и като съм се разчистила  newsm28 wash 1dishes
че не можах да ида  един плаж да направя  newsm78
Айде пък другата седмица...

# 12
  • Мнения: 0
                   Добро Утро Момичета!!!!

Тъй като съм първа за деня кафето и закуската са от мен

Радвам се че всички сте добре.Ние бяхме на обиколка из БГ Изкарахме си добре макар че в планината ни изядоха бълхите,но иначе сме здрави и си починахме чудесно.Видях и рилският манастир до сега не бях ходила,честно да си призная бях малко разочарована  видя ми се много комерсиален,натруфен и т.н.
Снимки от красотите Български ще пусна в албума само да си оправя багажа.
Чакайте да ви почерпя макар и с голямо закъснение за Рождения ми денбеше на 29.06.
Муцка ти си знаеш че си върха Адмирации за новата темичка. Пропуснала си да сложиш и малкият ми син.Толкова от мен отивам да правя закска на бандитите че и двамата са си в къщи(градината преключи). Лек и весел ден на всички.

Последна редакция: вт, 08 юли 2008, 08:27 от пепита

# 13
  • София
  • Мнения: 1 456
Оооо, Пепи, добре си се завърнала! Heart Eyes
Бъди жива и здрава и много щастлива!
Прекрасна закусчица!Ммммм.....мляс,мляс излапах всичко почти! Grinning
А, къде е снимката на малкия Ванко.
Аз не я виждам в албумчето!? newsm78

Гугунче, това , че ходи голо детенцето има и добра страна...
от икономическа гледна точко, де!  Joy
И аз таз влага не му харесвам на Кипър.
Особено през лятото като се смеси с пясък и прах и започнеш да лепнеш като охлюв!
Но се свиква! Mr. Green


Гери, Кати и свеки да се явявт на отчет след срещата, ей!
И снимков материал може да приложите Crossing Arms Mr. Green

Хайде приятен ден на всички и до после!  bouquet

# 14
  • Мнения: 1 858
Здравейте и честита ни нова тема. Благодаря ви за мене за подкрепата но не искам да ви залъгвам ,изобщо не се чувствам зле. Чувствах се така преди да се прибера в Бг.
В Кипър лежахме в болница с Светли и за две банки солена вода платихме 560 евро, като не мога да кажа, че съм доволна от отношението и въобще всичко друго. Сега ми е гадно защото съпругът ми не е до мен и страшно много ми липсва, както на мен така и на детето.Надявам се че скоро и той ще се прибере.

Общи условия

Активация на акаунт