Дрехи и аксесоари под наем......

  • 11 266
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 313
не бях чувала до сега за ежедневни дрехи под наем  Thinking

# 16
  • Мнения: 758
Единствено за официални тоалети съм чувала- костюми, сватбени и абитуриентски рокли..

И аз за това знам...
Пък някой може да дава, да препечелва...
Бельо под наем Joy
Joy hahaha Joy тфа ме уби #2gunfire hahaha

# 17
  • Мнения: 451
"Ежедневни" дрехи никой няма да тръгне да ти дава под наем, дават се предимно чанти и аксесоари...Не знам какво имаш предвид под ''маркови'' дрешки, но под наем се дават  скъпи дизайнерски неща,най-вече такива  за официални случаи.
Цялата работа според мен е много глупава, като ''марковите'' чанти-ментета - правиш се, че можеш да си позволиш нещо, което всъщност не можеш LaughingА и по-скъпите неща изобщо не излизат на сметка...

Последна редакция: пн, 07 юли 2008, 01:26 от EMPRЕSS

# 18
  • Мнения: 171

Цялата работа според мен е много глупава, като ''марковите'' чанти-ментета - правиш се, че можеш да си позволиш нещо, което всъщност не можеш Laughing
  Peace  Май в тази посока отива темата

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Предпочитам да остана с 2-3 чанти, 2 чифта обувки, 2 дрешки... не-дай си боже, но да знам, че са мои, а не 2ра ръка. Изобщо не съм фен на размяната на лични вещи!  Naughty Имам доста силно-развито собственическо чувство, с което се гордея!  Crossing Arms

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И аз не съм привърженичка на размяната на вещи

# 21
  • Мнения: 1 885
Всъщност в България стандарта е различен. Плюс това обикновено като вземеш нещо такова под наем, трябва да оставиш депозит. Ако чантата струва 1500лв например, какъв депозит трябва да оставиш? Щом имаш за депозит, значи ще имаш и да си я купиш

Иначе съм чувала за булченски рокли под наем, както и за перуки разни.

Общи условия

Активация на акаунт