Григор Димитров е новият крал на Уимбълдън - до 18г.

  • 2 197
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 607
Оф...още не е свършил финала при мъжете.......Рафа май ще падне Sad.....

Но независимо,че е при юношите, все пак успеха е успех и то какъв - Григор Димитров е новият крал на Уимбълдън

Българи, юнаци!

Гледате ли спорт? А волейбол? Чувствате ли се горди от усепхите на нашите в нетрадиционни спортове или поне такива, които не са чак толкова популярни?

# 1
  • Мнения: 1 114
Преди малко го съобщиха в новините по Нова тв и страшно се зарадвах на успеха му.  Grinning
Браво на Григор !!!  Много успехи и победи и за напред!!!  Peace

Не съм фен на спорта и  само инцидентно гледам спортни предавания /3-4 вида спорт/. И да, чувствам се горда, че българин е спечелил в спорт, в който нямаме големи / или почти никакви  Thinking /  традиции.

# 2
  • Мнения: 274
Евала ПИЧ!!! Продължавай все така. Успех!!!

С това ръководство на БФС, което е най-некадърното, най-корумпираното, най-пристрастното и най-лайняното, скоро успехи във футбола няма да имаме нито на клубно , нито на национално ниво....Т.е. остава ни да се надяваме  на успехи в "нетрадиционните" спортове, както си ги нарекла. Въпреки, че за мен точно футбола е нетрадиционен за БГ....



Дано само Григор не си прееба кариерата като онова леке Валери Божинов

# 3
  • Мнения: 489
Да, гледахме мача му. Невероятен успех! Браво на него!  bouquet

А, че тенисът е нетрадиционен спорт в БГ, не съм съгласна. Традиционен си е, зависи от средата. Ама и аз съм пристрастна, де.

# 4
  • Мнения: 274
Редовно прекарвам по няколко часа събота и неделя от рано сутрин в Борисовата градина. Там има много кортове. Винаги са пълни...Има и малки дечица има и 50-60 годишни. Което ме радва. Много хубав спорт. Преди играех тенис често, след като завърших магистратурата - спрях. Но то не се забравя. Може би скоро ще си купя отново ракета.

# 5
  • Мнения: 2 000
Гледах мача. Много ми хареса. Браво на момчето, а след няколко години му пожелавам да спечели титлата и при мъжете Simple Smile

# 6
  • Мнения: 93
Браво на момчето ни smile3501 smile3501 smile3501.Аз гледам(вече)само волейбол,тенис,лека атлетика и т.н,изобщо не са ми приятни за гледане онези смотаняци футболистите ни.По-добре да се ориентират към рекламния бизнес като Бербатов отколкото да се излагат по света и у нас.А волейболът е любимия ми спорт и мъже и жени! Heart Eyes bg

# 7
  • Мнения: 11 607
Да, вече спорта разширява обхвата си в България. Напр. шефа на сладоледи Изида в Добрич инвестира здраво в тенис. Резултата е,че неговия комплекс скоро ще приеме национално състезание и базата е много добра! Тревата е разкош!

Да, волейбола вече набра скорост в България......Щом майка ми и сина ми заедно гледат националните мачове - какво повече - любим спорт и за баба, и за внуче!

Радвам се,че вече се приказва и за други спортове в България не само за футбол, лека атлетика, художествена гимнастика и щанги! Дано независимо от всичко, където и да участваме, да имаме поводи за гордост и радост!
 
Около 30 дни остават до Олимпиадата......Нищо,че щангите пак ги свършиха едни.......

Гледах и аз мача на Григор Димитров, дано продължи все така......

Ееееееее, Рафа най-накрая би на Уимбълдън и то Федерер! Hug

Последна редакция: пн, 07 юли 2008, 12:45 от Reza

# 8
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 673
Браво на момчето.Пожелавам му нови успехи. Представям си колко труд стои зад тази победа.

# 9
  • Мнения: 1 781
Браво! Все повече такива новини да има. Иначе относно спорта - гледам волейбол и вече съм пристрастена към този спорт. Но само да гледам  Peace Grinning

# 10
  • Мнения: 7 107
 bg
Браво на Григор!
След като свърши ерата на сестрите, ще имам отново повод да гледам с интерес тенис.  Peace

# 11
  • Мнения: 5 539
Браво на момчето! Гордея се с него! Догодина е с уайлд кард на Уимбълдън при мъжете, дано да повтори постижението Party
И се заучдих защо досега не се е чуло нищо за него? Спортната ни журналистика ни занимава с всякакви местни лекета от т. нар. български футбол, а за този млад талантлив тенисист не се чу нищо, докато не спечели Уимбълдън. Евала, Сашо, ашколсун, Круме! ooooh!

# 12
  • Мнения: 6 056
Много се радвам за Григор! Познавам лично него и родителите му ,знам колко труд стои зад това постижение!!! Желая му още много големи успехи! Браво Гришка!!! smile3501 smile3501 smile3501

# 13
  • Мнения: 17 546
Ух, стана ми много готино като разбрах вчера! И гордо Flutter Браво на Григор Hug Дано това е начало на една шеметна кариера Peace

# 14
  • Мнения: 503
Браво на Григор! Пожелавам му шеметна кариера, много титли и никакви допиг скандали!

Общи условия

Активация на акаунт