Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Монтана

Има ли на нашия пазар витамин С на опаковката на което да пише че не съдържа глутен???И ако има коя фирма го произвежда         .... не ми трябват комбинирани витамини, само чисто витамин С! Flutter
Цитирай

За първи път чувам, че вит.С може да съдържа глутен newsm78...Защо не ползваш ампула?
Цитирай
Имаш алергия към глутен ли?В повечето лекарства се съдържат като помощни вещества нещо от рода на нишестета,съжалявам но в момента съм на работа и не мога да видя какво пише на опаковката от витамин С.Ампулата е единствения вариант.
Цитирай

Монтана

Ампулата на пиене ли е или се бие мускулно? От колко Милиграма е? На коя Фирма е? Peace
Цитирай

Ампулата на пиене ли е или се бие мускулно? От колко Милиграма е? На коя Фирма е? Peace

Давала съм ампули Витамин Ц за пиене на сина ми, когато беше на 4 месеца. Мисля, че една ампула беше 0.5милиграма, но не съм сигурна. Производител е Софарма, но тогава точно ампулите бяха спрени от производство и много трудно намерихме. Дано сега отново са ги пуснали.
Цитирай

Монтана

0.5 милиграма е много малко.. да не би да е  0.5 грама? Rolling Eyes ина4е благодаря много за информацията. още сега отивам да купя ако все още я има Smile Hug
Цитирай

Монтана

купих витамин Ц на софарма, 5 милиграма е ... мерси много за отговорите ви момичета  Hug
Цитирай

във фантазиите на някои хора

Аз взимам на децата си само вит. С на Jamieson. Открих, че в другите има оцветители, което е доста възмутително, но това е друга тема. По 500 мг. са - дъвчащи /смучещи се /вкусни са/. На дъщеря ми, която е на 7 години давам по половин отвреме-навреме. И цял, ако започва да се разболява. Не съдържат захар, глутен, скорбяла, сол, мая, лактоза, синтетични консерванти, ароматизатори и оцветители. Натурален екстракт от свежи плодове - манго, банани, райска ябълка, ацерола, шипка...Изглежда доста скъпо  - 17-18 лева опаковката, но вътре са 120. Всеки може да си го пресметне и да си прецени... Всичко най-добро.  Smile
Цитирай

Монтана

Да наистина излиза по евтино, #2gunfire  аз за 10 ампули от 500мг дадох 14 лева ... ако намеря по нашите аптеки определено ще си купя. Мерси  Hug
Цитирай

И ние пием ампули вит. "С", но от 2 мг . Сега намирам само от 5 мг, но не давам от тях. Изтръсквам ампулата в малка лъжичка и й го давам в устата. Учудващо много й харесва и търси още. Давах и на таблетки (ние сме на 2 години), но тотално ги плюеше.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.