Комарници

  • 2 748
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 174
Можете ли да ми препоръчате добра фирма (от София), която да направи качествени ролетни мрежи против насекоми?  Thinking

Последна редакция: пн, 07 юли 2008, 12:04 от crazywork

# 1
  • Мнения: 139
Към която и фирма да се обърнеш ще ти направят качествени комарници. Направата им не е философия че да търсиш качество. 2 профила, малко мрежа, 2 -3 панти, дръжка туй то комарника.

# 2
  • Мнения: 174
Към която и фирма да се обърнеш ще ти направят качествени комарници. Направата им не е философия че да търсиш качество. 2 профила, малко мрежа, 2 -3 панти, дръжка туй то комарника.
Ами като чета и за щорите какви са разправии..объркани размери, чакане с месеци, мотане, нерви и т.н как да не търся по-добрата фирма  ooooh!

# 3
  • Мнения: 17 546
зависи какви комарници ще си избереш. Ролетните са доста по-скъпи, но се оказват по проблемни от тези които са обикновена рамка на пантички. Аз избрах Ролпласт. Peace Имах възможност за сравнение с друга фирма и разбрах, че съм направила правилния избор.

# 4
  • Мнения: 852
Аз си сложих ролетни,двойно по-скъпи са от тези на пантите и неподвижните,но са много добри и не съжалявам. Peace

# 5
  • Мнения: 174
Аз си сложих ролетни,двойно по-скъпи са от тези на пантите и неподвижните,но са много добри и не съжалявам. Peace
А от коя фирма ги поръча?

# 6
  • Мнения: 852
Пратих ти координати на ЛС

# 7
  • Мнения: 1 699
И аз тези дни ще си поръчвам ролетен комарник,но се чудя като се замърси как ще го почиствам newsm78 newsm78
Защото аз освен от комари искам да се предпазя и от едни приятни комшии над нас които си щавят кучето през прозореца ииии издивявам като видя всичко обсипано с косми дори и до леглото ми  smile3511 #2gunfire
Та въпроса ми е как ги почиствате newsm78

# 8
  • Мнения: 17 546
Та въпроса ми е как ги почиствате newsm78
Ами не се е налагало Rolling Eyes С нищо не се е замърсил за три години. Аз зимно време държа вдигнат комарника, защото просто няма насекоми.

# 9
  • София
  • Мнения: 6 779

 Та въпроса ми е как ги почиствате newsm78

Почиствам ги с перящата прахосмукачка, напръсквам ги с препарат в посока отвътре навън и след това ги изсмуквам  Wink

Имаме и ролетни и статични, само този на балконската врата е малко по- паянтов, но мъжа ми вече го стегна. Фирмата и аз мисля, че е без значение.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 079
Поръчай си където искаш какъвто искаш ти комарник.
Предимството на ролетния е, че при вятър не пада, докато статичните могат да паднат при силен вятър - отварят се, блъскат се.
Аз имам от 5 години ролетни комарници и досега не се е налагало да ги чистя с кой знае какво. Зимата ги прибирам, защото няма летящи гадинки, но в замяна на това стоят през цялото лято спуснати.  Peace
А иначе - избери си най-близката до вас фирма, сравни цените и където ти изнася - поръчвай.
Само не мисли, че се правят от кой-знае какви материали - основа и мрежа, това е всичко.
И не се хвърляй на скъпото, защото и скъпото и евтиното е еднакво!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт