Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 318 отговора

Моля да ми препоръчате сериозна фирма за шофьорски курсове, от която сте доволни. По възможност изпитана.
За София става въпрос  Smile
Цитирай

За препоръчване не мога да помогна, защото ги изкарах в провинцията. Но НЕ ти препоръчвам автошколи "Лир". За мен са големи измамници. Добре , че се набутах само с половин такса. Та какво не ми хареса:
-не бях на колата , която исках, съответно и инструктора (въобще няма да им коментирам манталитета на повечето)
-чаках повече от месец, след като платих, защото нямали свободни коли
-занятията се провеждаха нередовно и се случваше само да се разхождам до мястото на срещите
-оказа се, че след като се вземат часовете до датата на изпита остава дупка от поне 2 месеца, за което време е редно да се вземат доп. часове, просто защото ще забравиш да караш ако въобще си се научила; това им е масова практика

За мен е изключително важно уговорените срокове да се спазват, особено когато си плащам. Бих могла да направя компромис, но да се протака такъв курс по минимум 6 месеца (имаше и такива , замотани  по цяла година и повече, поради липса на коли) ми се вижда прекалено.  Това е масова практика обаче. Може да порастърсиш за школите в интернет и по форумите-за мнения.
Цитирай

София

Аз миналата година декември карах ето тук курсовете :РОСЕН - 85, София, жк. Хаджи Димитър, ул. Въстаник 8, 02 8407762
Страшно съм доволна, всички часове ми минаха в каране, а не по седянки и кафета.Карах и извън градско, карах и в цяла София, не само в определено кварталче.Ако ти е наблизо ти ги препоръчвам и ако решиш нещо пиши на лична ще ти дам тел. на моят инструктор да се запишеш при него.
Цитирай
Аз миналата година карах при Спас Митов.Много ама много съм доволна.Намира се на бул.Ботев. Ако искаш номер пиши на лична. Peace
Цитирай

Много съм доволна от тази школа http://www.avtokurs.eu/ и по-специално от инструктора Георги Симеонов
Цитирай

София

Аз ги карах в Надежда и съм много доволна. Мога да ти дам адрес и телефон. Успех   bouquet
Цитирай

И аз не мога да ти препоръчам добра школа. Само мога да те посъветавам да не ползваш услугите на У-Мария ! #2gunfire
Цитирай

София

Здравейте.

Опитвам се да издиря телефона на Спас Митов, но засега не успявам. Моля, ако някой го има, да ми го прати на ЛС. Благодаря предварително.
Цитирай

Препоръчайте ми някой свестен инструктор за Плевен. Сега доколкото знам ги обединяват в автошколи, ако има "пресни" курсисти нека споделят впечетления.
Цитирай
Здравейте.

Опитвам се да издиря телефона на Спас Митов, но засега не успявам. Моля, ако някой го има, да ми го прати на ЛС. Благодаря предварително.
        Ами телефона на Спас Митов , ако искаш мога да ти го дам,няма проблеми -просто пиши ми ма имейла.Прекрасен човек, /ismibg@hotmail.com/
Цитирай
Да спасчо и компания са страшниии. Дори и да си караш пак искат пари за да ти дадат документа... Който има пари да хвърля- там да ходи...
Цитирай

на кого му пука...

За коя част на София питаш??
Аз карах в Редута.Ако ти е удобно,пиши ми на лична, ще ти пратя тел.
« Последна редакция: вт, 27 яну 2009, 17:45 от meca »
Цитирай

София

Аз ги карах в Редута, при инструктор Макси.. Ако те интересува, пиши ми на лични, за да потърся телефона, че все пак беше преди 6 години Smile
Цитирай

Пловдив

При Спас Митов всички взимат книжка без значение колко могат,ей затова сме на това дередже и има толкова пътни инциденти........
Цитирай

Sofia

С две ръце препоръчвам Росен-85 в жк. Хаджи Димитър.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 318 отговора