Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 41 отговора

момичета вие ползвате ли стъклени шишета и ако да на коя марка,колко често им сменяте бибероните,аз ползвам и пластмасови и стъклени,пластмасовите са ми на tommee tippee,а стъклените на някаква гръцка фирма,вие от кои шишета сте доволни
Цитирай

Варна,морето,сините вълни...

Каква е разликата дали са стьклени или пластмасови шишетата и смяната на бибата newsm78Ползвам само пластмаса,сменам бибите на 15 дена,вьпреки,4е мисля няма нужда от толкова 4еста смяна  bouquetАко бях написала още ведньж сменям ooooh!Извинявам се
Цитирай

в илюзия

Аз ползвах едни стъклени на гръцка марка от Джъмбо , доволна съм , но минах на пластмасови. Peace
Цитирай

да и моите са от джъмбо
Цитирай

Silvermoon

Чувала съм че от стъклените най-добри били на Чико.
Аз опитах със стъклени шишета, но детето го счупи 30 мин след като й дадох да пие вода. От тогава си купих Bfree.
Бибероните ми са силиконови, защото са по-трайни и не се късат толкова лесно.
Цитирай

Sofia

Ползвала съм само пластмаса.
Цитирай

Със синът ми съм ползвала само пластмасови. Сега мисля да заложа на стъклените. Все още не съм се ориентирала към марки, ще следя темата.
Цитирай

РЕЗЕРВАТ СЕВЕРОЗАПАД нема такова место

Стъклени на Камера... Бибероните им са силиконови и ги сменям на около 2 месеца... Доволна съм от тях, не бих ги сменила с други шишета...
Цитирай

Sofia

Не съм и не бих ползвала стъклени шишета. Опасността от пластмасовите е в най - добрия случай хипотетична. Опасността от счупване на стъкленото шише с неизвестни, но потенциално фатални последствия за мен е много по - реална.
Цитирай

В сърцето на Пламен

Използвам само пластмасови шишета и сменям силиконовите биберони всеки месец.
Цитирай

аз си мисля  и нещо друго повечето марки пластмасови шишенца са против колики,а стъклените дали и те са така направени,денис все още има колики не ми се иска да ги засилвам наново
Цитирай

София

От месец ползвам стъклени шишета на Чико, доволна съм от тях. Още не съм сменяла бибероните.
Цитирай

РЕЗЕРВАТ СЕВЕРОЗАПАД нема такова место

Бебето ми не е имало сериозни колики, което не отдавам на шишетата, но определено с бибероната не гълта много въздух... И не мисля, че стъклените шишета са чак толкова чупливи и опасни, все пак не са за игра и не позволявам на бебето да играе с тях...
Цитирай

Варна

Сестрами ми донесе от Канада стъклени шишета Evenflo, хубавото е че имат гумирана обвивка отвън (като презерватив Laughing) т.е. удароустойчиви. Но нещо текат от биберона горе, немога да разбера защо! За това за сега карам с шишета на Avent (пак подарък), удобни са ми заради по-големия отвор отгоре. Ние сме и без това на кърма и пие само чайче от тях.
Цитирай

Мадрид

Винаги съм използвала пластмасови. По-леки, по-безопасни, не се чупят. А,.. и честно казано не са ми попадали стъклени, така че не съм се и замисляла какви да избера.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 41 отговора