Лятото в Швейцария дойде, хайде с децата на море!

  • 14 531
  • 301
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 233
монечека, много кофти с това пътуване... Sad, но важното е, че сте се прибрали живи и здрави!!!  Hug

# 76
  • Мнения: 723
Здравейте момичета,

Някоя от вас ползвала ли е услугите на flybaboo по дестинацията София-Женева-София? Майка ми ще пътува сама в края на август, началото на септември и ми се иска да бъде с директен полет. Бихте ли споделили впечатленията си, ако някоя от вас е пътувала с тази авиокомпания.

Благодаря предварително   bouquet

# 77
  • Мнения: 456
buggy--> , аз не съм летяла с flybaboo така че не мога да помогна... птиятен полет на майка ти.  Peace

Много заспа темата .... побут!  Mr. Green
Да не сте на почивка?

# 78
  • Мнения: 233
Много заспа темата .... побут!  Mr. Green
Да не сте на почивка?

Верно, 4е темата е 3аспала.  Tired
Ние се местихме цяла седмица...  ooooh! То много багаж сме имали... кой да предположи? Поне направих малко мускул4ета.  Mr. Green

buggy-->, и а3 не сьм 4увала 3а та3и компания...

Временно нямам кирилица... А та3и от сайта е много кофти, липсват няколко букви...  Thinking

# 79
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765


Много заспа темата .... побут!  Mr. Green
Да не сте на почивка?

имаме гости Crazy

# 80
  • Мнения: 723
Момичета, благодаря ви за отговорите  bouquet Явно мама ще споделя впечатления от полета си Simple Smile

Аз съм летяла до Женева все с AlItalia. Fly Baboo (http://flybaboo.com/) е швейцарска ниско-тарифна компания. Летят само от Женева и от скоро имат директен полет до София. Мисля, че директните полети са много по-удобни за родители, особено ако имат и проблем с езика. Ако има мама в този район, надявам се да й е полезно инфото. Ще ви драсна пак в края на месеца, за да ви споделя впечатленията на майка ми.

Всичко най- хубаво ви желая  Hug

# 81
  • Мнения: 1 425
И аз да кажа едно бързо здравейте от Женевското езеро и да известя, че на 17.08 идвам в Цюрих, ако има желаещи за кафе да казват/пишат  Grinning!

# 82
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
И от мен едно здрасти Hug, от испанско. Тук е мааааалко по-топличко, 40-42, но пък си имам интернет у дома Laughing. Иначе, още търсим жилище, и още не намираме Sad. И на мъжа ми дадоха документи, на мен още не Laughing, трябвало да почакам малко, на жените обикновено се бавели повече newsm78, така ми казаха.
Лек ден на всички!   bouquet

# 83
И аз да кажа едно бързо здравейте от Женевското езеро и да известя, че на 17.08 идвам в Цюрих, ако има желаещи за кафе да казват/пишат  Grinning!


Здравей и от мен. На 18.08 си пътувам за България. Имам два часа престой в Цюрих от 10 до към 12 по обяд.
Ще се радвам да се запознаем на кафе.

Моля пиши ми лично съобщение.

За всички във форума- много се радвам че ви намерих! Hug
Моят юначага е вече на 18 но мисля че пак ще имаме какво да споделяме. Heart Eyes

# 84
  • Мнения: 456
Кате, ние не знам дали ще можем да дойдем, но ще ти се обадя ако успеем да кажеш къде сте.  Peace
Петък тук е почивен ден и сигурно ще се разхождаме покрай езерото (ако времето е хубаво). Така че ако някой му се ходи на разходка и кафе в Цуг ще се радвам да имаме компания.  Grinning

Приятен и дано да е слънчев днешния ден!   bouquet

# 85
  • Мнения: 233
И аз да кажа едно бързо здравейте от Женевското езеро и да известя, че на 17.08 идвам в Цюрих, ако има желаещи за кафе да казват/пишат  Grinning!

Кате, ние имаме ангажимент този уикенд, следващия пък сме на сватба, после в БГ... програмата е пълна и лятото минало... Sad Така не го усетих това лято.
Надявам се есента да направим една голяма среща някъде около Цюрих  Hug

Поздрави на всички!

ПС Аз реших в крайна сметка, като си ходим в БГ, да не си взимам количката, а да си купя една 2 ръка от БГ. Явно по летищата ще нося дребната в кенгуру.  Crazy

# 86
  • Мнения: 3 674
Првет от норвежките мами...ето ви един виц,като старт за хубав и весел ден!  Hug Аз много се смях.... hahaha


Hемец в лондонски баp:
 
- Martini, bitte.
- Dry?
- Nein, zwei.

 Joy

# 87
  • Мнения: 0
Здравейте мами от Швейцария!!!! Хайде да се запознаемSimple Smile

След нqколко години престои в Германия,се преместихме в Швеицария.Живееме в Аарау( на около 48км от Цюрих) и ще се радваме на нови запознанства!
Имаме син,които е на 2 годинки и половина.Сигурна сум,че ще имаме общи теми на разговор!   Simple Smile

# 88
  • Мнения: 233
Hемец в лондонски баp:
 
- Martini, bitte.
- Dry?
- Nein, zwei.

 Joy
Joy
Добре дошла, desitta!   bouquet Ние си правим срещички от време на време. Ще се радвам да се запознаем!

А къде са останалите?! Темата май пак нещо заспа Wink

монечка, ти понеже си веща относно GPS-ите, да те питам - знаеш ли дали има такива за пътищата в България? Или може би софтуеър с БГ карта за стандартно устройство. Всъщност, ако някой друг също знае, ще съм ви много благодарна!  Hug

# 89
  • Мнения: 0
Здравей  Sleeping Beauty ,много се радвам и аз!:-))))Аз сам мобилна и по принцип често пътувам до Цюрих.Не знам ти къде живееш:-)))Тук разстоянията не са големи,за разлика от Германия,но това е дълга тема за разговор.

Аз не сам много веща по въпросите на GPS-ите, но имаxме преди един GPS -SONY,закупен от Германия;имаше карти за цяла Европа,съответно и БГ,и Русия дори.Чувала сам, че  при GPS-ите на GARMIN могат да са свалят карти за Бг и на български направо от Интернет,безплатно дори.Как става точно,мога да питам мои роднини

Общи условия

Активация на акаунт