Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 214 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 47 отговора

Преди да ги изхвърлите. Съседната тема за чорапите пробуди любопитството ми.
Цитирай

Ами ако не стават за нищо - да!
Цитирай

Не. Имам една дузина микрофибърни кърпи по левче, които "работят" вместо мен, ако ползвам парцал/дреха, вместо тях, значи да вложа много повече усилия  Stop

Но, които стават режа на ленти за кола маска  Laughing другото изхвърлям.
Цитирай

Спомням си, че в детските ми години миехме пода с хавлиена кърпа, а с парцали от потници и гащи бършехме мивката. Дори след изпиране стояха сивкави и като мръсни. "Вълшебният моп" и влажните кърпи изместиха тези приспособления. Баба ми и до днес си ползва парцалчета от стар пеньоар и твърди, че и вършат чудна работа.
Цитирай

Пловдив

Чудна работа ми вършат овехтелите тениски, пижами, потници и чаршафи на малкия. Не че  нямам и не ползвам микрофибърни кърпи, но те пък след всяка употреба се перат като за световно. Пазя старичките нещица в един кош и като трябва да бърша нещо изключително зацапано, като подложка на саксия, разлята мазнина, сок от горски плодове  #2gunfire ги използвам еднократно. Забърсвам, хвърлям.
Цитирай

там,където ме обичат

Да, удобно и евтино .
Цитирай

Да, понякога еднократно Very Happy
Цитирай

Да, удобно и евтино .
Peace Практично!
Цитирай

Не. Имам една дузина микрофибърни кърпи по левче, които "работят" вместо мен, ако ползвам парцал/дреха, вместо тях, значи да вложа много повече усилия  Stop
...

И аз така. А за прах имам от тези шарените четки, които го намагнетизират.
Единствено понякога (преди да ги изхвърля) ползвам стари боксерки на мъжа ми или ленти от 1 стар чаршаф, за да си бърша масата и столовете на балкона (прашат се много и въпросните микрофибърни кърпи стават буквално черни).
Цитирай

Varna

Цитат
Имам една дузина микрофибърни кърпи по левче, които "работят" вместо мен,
И аз много ги уважавам тези кърпи.
Преди години ползвахме отвреме навреме някоя стара дрешка но сега не.Сега овехтелите и не толкова дрехи ги оставям в торба до контейнера за да може някой да се възползва.Защото има такива дрехи които изобщо не са овехтели но няма да нося.Даже много често съм се чудила къде мога да ги дам. newsm78
Извинявам се малко се отдалечих от темата.
А тия шарените четки изовщо не ги харесвам.
Цитирай

София

Да. После ги хвърлям, защото парцали не пера.
Цитирай

София

Да, бърша и хвърлям.
Цитирай

Sofia

Понякога да ползвам, но предпочитам микрофибърните кърпи да си призная.
Цитирай

София

То не , че и аз нямам всякакви кърпи и бърсалки, но например разлято олио, не мога да избърша с тях, защото се съсипват.А с парцала бърша и хвърлям.
Цитирай

USA

Peace Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 47 отговора