Обичате ли да се гримирате- 28

  • 20 545
  • 470
  •   1
Отговори
# 30
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Аз имам бял молив.От време на време се мацотя с него, но слагам само на долния клепач.

Къде точно , вътре в самото око като при опушения грим или извън  newsm78

# 31
  • Мнения: 735
i az imam bql moliv i  slagam otdolu vuv vutre6nostta na okoto, mislq 4e e mnogo svej. 4esto go polzvam zimata, no i lqtoto kato e s ten 4ovek e qko.  Peace
momi4eta misleh 4e ste izbrali tema i ste po4nali konkurs bez mene, ama taka kato gledam mai 6te me do4akate da se vurna ot moreto  Flutter

IZVINQVAM SE ZA LATINICATA,  NO TOVA PC NQMA  INSTALIRANA KIRILICA  Hug

# 32
  • Мнения: 4 447
Аз викам Зоо грим - много е яко!  Sunglasses

# 33
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 077
Цамбур тук.

Разгледах де що снимки има. Готини сте Flutter

# 34
  • Варна
  • Мнения: 780
Дайте да го почваме тоя зоо грим. Стига сме се офлянквали... Mr. Green

# 35
  • Мнения: 957
Аз отивам на моренцето..да се подготвям за бронзовия грим... Зоо грима ще го пропусна.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 88
Ехооо     Whistling кво стана с гримовете кога ще почва конкурса
Аз предлагам идеята за несъвместимите цветове не знам на кого беше но ми допада
Например розово и червено  лилаво и червено  цикламено и зелено   оранжево и тъмно синьо

# 37
  • Мнения: 4 447
Аз днес гримирах една мацка, стана много хубав грима.
Ползвах една палитра на Криолан и просто стана чудесно.
Обаче забравих да я снимам....  Tired

Последно, ще има ли зоо конкурс или не? Или изобщо ще
има ли нещо.......

# 38
бананче, нали ти каза че наскоро са ти донесли четки за грим с косъм от катеричка - може ли да пуснеш снимка или да кажеш коя марка са? Ще ти бъда благодарна newsm51

# 39
  • Мнения: 4 447
бананче, нали ти каза че наскоро са ти донесли четки за грим с косъм от катеричка - може ли да пуснеш снимка или да кажеш коя марка са? Ще ти бъда благодарна newsm51

Никаква марка не са. Китайски са, каквито са и всички останали.
Много съм доволна, но съм намерила и един комплект, който е от
32 четки с косъм от коза и опашка на лисица. За едно момиче ще
поръчвам. Сега ще покажа какви са моите и какви са другите.

ЦЪК и ЦЪъъК  Peace

A сега събирам пари и за куфарче Wink

# 40
Мерси да инфото, но така на тези малки картинки ми е трудно да преценя качеството. Въпреки това ми се струва, че втория комплект е по-добър.И не са всички китайски  - ама това е друга тема newsm10 И аз съм на вълна куфар, макар да имам два малки, но като гледам какви са цени - свят ми се вие Rage

# 41
  • Мнения: 4 447
Мерси да инфото, но така на тези малки картинки ми е трудно да преценя качеството. Въпреки това ми се струва, че втория комплект е по-добър.И не са всички китайски  - ама това е друга тема newsm10 И аз съм на вълна куфар, макар да имам два малки, но като гледам какви са цени - свят ми се вие Rage

Няма по-големи снимки. Пък и от снимка няма как да прецениш качеството.
Всички се правят в Китай и после им щамповат я МАС, я Боби Браун, я друго.

И аз имам един, но не е особено удобен. Намерила съм разни, но за момента
не мога да си поръчам куфар.

# 42
  • Мнения: 451
Глупости ooooh! Повечето на МАС се правят във Франция и Япония,някои в USA и Канада,  само лимитките/спешъл едишън са от Китай(това е защото последните не са ръчно изработени).На Сефора единичките  също са правени във Франция всички, на Диор също.Виж, на Боби Браун и NARS верно са китайски  Mr. GreenНо това не значи, че всички са.Още повече, че в Ebay повече от половината от четките/сетовете на МАС са фалшиви Wink

# 43
  • София
  • Мнения: 5 289
Малеее още ли не сте правили конкурс,мене ли ме чакате Laughing...

# 44
  • Мнения: 777
Кар4ева, теб 4акаме - вси4ки се изпокриха... Голяма скука тука и никой не се гримирва. Сина ти на първата снимка като бебе много прили4а на теб! Сега като по-голям не 4ак толкова...

Общи условия

Активация на акаунт