На какви игри на РС играете?

  • 4 802
  • 51
  •   1
Отговори
  • Мнения: 852
На какви игри играете когато имате възможност?Кои са ви любимите?

# 1
  • Мнения: 662
Играя CS  Embarassed. Особено като бях по-малка и нямах компютър редовно висях по клубовете и "стрелях" #2gunfire.

# 2
  • Мнения: 3 459
Днес цял ден на Не се сърди човече  Blush
Иначе другите, които играя са Sims, Roler Coaster, Cubis, както и всякакви подобни на Cubis-a  Peace

# 3
  • Мнения: 852
 Джей от къде я играеш  Sims и Cubis,мале бях ги забравила а ги харесвам Crazy

# 4
  • Мнения: 11 747
Chicken Invaders 2 и 3   superuu
и вече много рядко DX-Boll

# 5
  • Мнения: 384
Много обичам да играя, но ми се случва рядко, защото си имам двама компютърни гении вкъщи.

В началото играех на "Кристалчета" (така им казваме, може да имат и друго име). Сега обаче съм зарибена с Cradle of Roma  и Cradle of Persia. Освен тях - всеки ден Prizee.
Играя всеки удобен, свободен момент.

# 6
  • Мнения: 3 459
Джей от къде я играеш  Sims и Cubis,мале бях ги забравила а ги харесвам Crazy
Sims-a съм си я свалила от замундата, а Cubis-a го играя на games.yahoo.com  Peace

# 7
  • Мнения: 852
мерси    bouquet

# 8
  • Мнения: 662
И освен CS обожавам да играя белот и табла. Толкова съм се вманиачила, че участвам и на турнири по табла в sportingbet  Rolling Eyes.

# 9
  • Мнения: 71
Diablo - преди щерката да се намеси с DELETE бутона имах магьосница 85 ниво  smile3515 .


Сега покрай нея (щерката де) съм се вманиачила на една интериорна игричка - възлагат ти задача да подготвиш дизайна за къщата на някой си според неговите кратки и неясни изисквания ( аман от капризни клиенти  Mr. Green ), после с трима майстори трябва и да го изработиш и т.н. А и Jo-Jo Fasion Show -много сладичка - там пък дрешки комбинираш  Mr. Green и правиш модно шоу around the world.

# 10
  • Мнения: 243
mythlands..... В началото почнах от скука, ама сега ..... Sick при всяка свободна минута съм вътре  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 289
Need for speed си остава най-любимата ми игра, в частност - Underground. Heart Eyes

А когато някой ме е ядосал Carmagedon ми действа много успокояващо  Twisted Evil Laughing

# 12
  • Мнения: 3 459
Need for speed си остава най-любимата ми игра, в частност - Underground. Heart Eyes
И на мен ми беше, ама се ядосах и я изтрих, че покрай нея строших една камара клавиатури  Grinning

# 13
  • Мнения: 827
Heroes (3-ката, оставам вярна на класиката), Ceaser, CS, MU, Lineage
Добре, че акаунтът за WOW е платен, та се спрях преди да полудея #Crazy

Последна редакция: вт, 08 юли 2008, 16:13 от Ити

# 14
  • Мнения: 1 273
Diablo 2 i Heroes 4 са ми от любимите игри.  Heart Eyes Друго което играя е Sims 1,2,  Command and conquer ...

Общи условия

Активация на акаунт