татковци с детски колички :-)

  • 8 220
  • 70
  •   1
Отговори
  • Мнения: 830
Последно време все по-често виждам татковци сами да разхождат малки дечица, че дори и съвсем малки бебешоци. На мен лично тази гледка страшно ми харесва, дори го намирам за секси  Mr. Green Та въпроса ми е нормално ли е татковците да се грижат за децата наравно с майките- да ги водят на разходки, да ги хранят, да влизат с тях в банята или вие сте типичният мачо за който грижата за децата е задължение само на жената?
Хайде сладури да ви видя що за татковци сте Hug

# 1
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
не е нормално, ама какво да ви правим ....

# 2
  • Мнения: 830
Тава как да го разбирам, толкова я обичам, че за нея дори и детето ще водя на разходка или времената вече не са такива каквито бяха преди 30години?

# 3
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Предпочитам да пия бира с приятели отколкото да сменя наакан памперс (напримерно). Предполагам ме разбираш.
Не казвам, че е лошо да разхождаш детето си с количка из парка и да бъбриш с млади майки аспектите на възпитанието при малките деца, но не ме влече.

# 4
  • Мнения: 46 439
50:50 се грижехме като бебе, аз основно хранех, той пък винаги къпеше, сега той повече се грижи за нея, защото е привързана към него Laughing

Labrador, то и мен не ме влекат количките, но никой не е казал, че е лесно да си майка/баща, като си се хванал на хорото, ще го играеш.
Мъжът ми е точно толкова родител, колкото и аз.

# 5
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
50:50 се грижехме като бебе, аз основно хранех, той пък винаги къпеше, сега той повече се грижи за нея, защото е привързана към него Laughing

Labrador, то и мен не ме влекат количките, но никой не е казал, че е лесно да си майка/баща, като си се хванал на хорото, ще го играеш.
Мъжът ми е точно толкова родител, колкото и аз.
Няма спор в това.

# 6
  • Мнения: 6 585
Аз пък почти не съм бутала количка, защото съм "слаботелесна" и ми беше много трудно. Май не си спомням и да съм излизала сама. Нощно време не съм ставала, имах усложнения в началото и то така си тръгна. Грижете сме си ги поделяли, както и всичко друго не само детето. Само не го е кърмил по обективни причини. За нас това е "нормалната" ситуация.

# 7
  • Мнения: 830
Предпочитам да пия бира с приятели отколкото да сменя наакан памперс (напримерно). Предполагам ме разбираш.
Не казвам, че е лошо да разхождаш детето си с количка из парка и да бъбриш с млади майки аспектите на възпитанието при малките деца, но не ме влече.

Абе то и аз предпочитам да ходя по магазините да харча пари или на разходки ама като се е появило малкото човече всеки прави компромиси със себе си в името на детето.Грижата за децата не трябва да се приема като бреме и ролята на таткото трябва да е все по-дейна.Мъжът ми много ми помага, в резултат на това малката го обожава. А можеше да виси пред телевизора с вестник в ръка и детето почти да не го познава или да го приема като мебел.

# 8
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
аз също помагам, бих казал също, че малката си играе (и прекарва) повече време с мен отколкова с майка си, но това не променя нещата ...
Цитат
Мъжът ми много ми помага, в резултат на това малката го обожава.

а това не мисля, че е правилно.

 

# 9
  • Мнения: 830
а това не мисля, че е правилно.
 

Защо,аз не виждам нищо нередно?

# 10
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Децата се привързват към тезикоито им обръщат повече внимание и се занимават с тях. Домашните задължения нямат отношение в случая.

# 11
  • Мнения: 830
Ама той ми помага именно като се занимава с малката,води я на люлките, рисува с нея, играят си на двора.Именно за това малката го обожава,домакинската работа си я върша сама ,перфектна домакиня съм Peace
А привързаността между дъщеричките и техните татковци е доказана от Фройд ..ако не ме лъже паметта.

# 12
  • Мнения: 1 813
Определено е много хубава гледка,става ми приятно. Радвам се,че има и такива мъже,а не само от другия тип, които висят на кафето до училище,не си носят халките,постоянни ни зарибяват и по нищо не дават признаци на обвързани хора,най-малко пък с бебета. Докато някой прекрасен ден не ги засечем с жените и количките и се чудят къде да се наврат.  Tired Айде,че се отклоних.


Миналото лято бях видяла един отбор татковци, хаа беше много готино, събрали се 5 6 мъже с още толкова бебешки колички и на разходка.  Simple Smile Бяха по главната улица и определено привличаха вниманието.

Но има и друго,което ми прави впечатление. Момичетата като  родят и нещо се случва. В смисъл като вървят заедно с мъжете си, изглеждат като някакви лелки,а съпрузите им като момчета. Не е честно.  Crossing Arms

# 13
  • Мнения: 1 763
И моят мъж много помага. Няма дейност, свързана с детето, която не е вършил. Единствено не се справя с избора на дрешки за съответните атмосферни условия, но това не ми пречи аз да го върша. Сам с детето рядко излиза, но само защото аз предпочитам да ходя с тях на разходки, вместо да седя да чистя вкъщи очквам някой ден хеи-то да ни затвори. Случвало ми се е като го храня да ми го взима от ръцете, защото иска той да го храни. На разходка винаги той бута количката, това си е правило. Като някоя досадна свекърва е, но не се оплаквам  Grinning.

# 14
  • Мнения: 1 176
И за мен е нормална гледка да видя мъж,който бута детска количка.Или пък татковци,които водят децата си в парка ,на разходка.А BENI MAMA е много права,като казва,че децата се привързват много към бащите си,ако последните се грижат за тях наравно с майката.

Общи условия

Активация на акаунт