Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 88 отговора
Семейна съм от 7 години имаме две деца. Бракът ни е нормален. Аз съм нормална, съпругът ми е нормален. Нищо интересно не ни се е случвало от много време насам. Ежедневието ни е повече от сиво. Но иначе проблеми - нямаме.
От известно време един мъж флиртува с мен. Самият флирт по никой начин не ме ласкае. И без подобни неща аз си имам достатъчно самочувствие. Замислям се обаче за друго. Дали да не си легна с него, просто за разнообразие. Не съм емоционално зависима от него, с нищо като личност не ме привлича, но смятам че секса би бил много добър. В смисъл - разтоварващ.
До колкото мога да преценя, мисля че и той би искал да е максимално дискретен. /Във всяко отношение/.

Ако някой е имал подобно изживяване, би могъл да ми подскаже, дали това би ме разведрило до някъде или би ме забило в някаква дупка.

Питам, защото никога досега не съм изневерявала - нито в предишни връзки, нито на съпругът си и чувството след това ми е непознато.
Цитирай

Зависи колко си привързана към съпруга си, дали после няма да се обвиняваш заради единия секс с друг мъж и да се побъркаш....
Цитирай

Варна

Не съм била в подобна ситуация.
Но ако след години брака ми стане скучен и нищо интересно не ми се случва,може бих ти отговорила с "да"-разнообрази се.
А имаш и доводи,че тази забежка няма да провали семейството ти.
Съжалявам,че съм толкова искрена.
Цитирай

при вълните

Е сега - хубава работа! Как някой ще знае дали ще ти е гот като го направиш или ще ти е кофти?
Ами направи го, после сподели и така хем ти ще разбереш, хем и ние  35
Цитирай

Аз съм против всякакъв вид изневери / физически, платонически, заигравки /. Имам си принцип „ не причинявай това на другия, което не искаш той да ти причини на тебе “ все пак си имаш семейство. Това е моето виждане по въпроса.
Цитирай

Galaxy 13197853088

ако болшинството тук ти кажат да не го правиш, ще ли се спреш?
Цитирай

От това, което чета разбирам, че искаш сама да си създадеш проблеми, които до сега нямаш.
Цитирай
Не искам да си създавам проблеми - искам да си създам емоции. Чисто физически, нищо друго.
Нямам намерение да завързвам любовна връзка, да водя дълбокомислени разговори с въпросния господин и прочие.
Не съм тийнеджър. Искам просто секс с чужд мъж. В случая ме води единственно тръпката да направя нещо ново, различно и
погрешно.
Искам да действам както един мъж би действал в подобна ситуация, т.е. да бъда водена единственно и само от нагона си.

Питам дали дейвствителност ще постигна желаното или по-скоро обратното.
Цитирай

Извънбрачните връзки винаги водят до проблеми.
Иначе сама си наясно какво искаш. Казваш "искам секс с чужд мъж". Ами направи го тогава.
Сигурна ли си, че това ще ти донесе нужните ти емоции? И ако си сигурна, то след като си легнеш с него и след време ако ти се приискат пак такива емоции?
Цитирай

Всеки човек е различен- чувства, емоции, принципи, морал... Никой тук не може да ти каже как ще ти понесе изневярата.
Цитирай

Ако си сигурна, че съпругът ти няма да разбере, ако си сигурна, че няма да хлътнеш, ако вземеш всички предпазни мерки - може да се получи нещо красиво и обогатяващо, нямаш 100 живота все пак. Но наистина трябва да е еднократна и обезопасена забежка, че после се появяват теми от рода на : "Драмата на една майка", "Кой мъж е смотаняк" и други в стил "Олеле" "Жива да не бях, защо му дадох"...
Това да изневериш не е геройство, не е и осъдително. И никой не би могъл да ти каже "Давай, направи го", или "Не, стой си на дупето", защото никой не е в душата ти и никой няма да поняся последствията от действията/бездействията ти.
Лично аз за себе си знам, че падне ли ми чуждичко - не отказвам. Но не мога да знам за друг човек.
Цитирай

Ако наистина искаше да си легнеш с него, хич нямаше да се занимаваш да питаш в тема.
Цитирай
До колкото мога да преценя, мисля че и той би искал да е максимално дискретен. /Във всяко отношение/.

Ако това условие е на лице няма какво да го мислиш. Аз съм за.
Просто хората не трябва да се женят - след няколко години съвместен живот, всичко става една даденост, мъжете не полагат вече толкова усилия, почити всичко лежи на плещите на жената - дом, готвене, възпитание на децата....даже един чорап не могат да си намерят сами.
Семейството е важно, но не е ли по-важно личното щастие?

Цитирай

Galaxy 13197853088

Ако това условие е на лице няма какво да го мислиш. Аз съм за.
Просто хората не трябва да се женят - след няколко години съвместен живот, всичко става една даденост, мъжете не полагат вече толкова усилия, почити всичко лежи на плещите на жената - дом, готвене, възпитание на децата....даже един чорап не могат да си намерят сами.
Семейството е важно, но не е ли по-важно личното щастие?

би ли се подписала под това като вярно?
Цитирай
Enita никога не съм искала секс само за  разнообразие.  Аз бих се намразила след това, ако се прибирам всяка вечер при един нищо неподозиращ и добър мъж.
Но разни хора, разни идеали....
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 88 отговора