Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

sofia

Момичета,
някой може ли да ми даде координати на д-р Диков от Майчин дом?
Благодаря!!!
« Последна редакция: пт, 17 юни 2005, 10:45 от Galli »
Цитирай

Sofia

Това е сигурно единствения лекар от Майчин дом, на който мога да се доверя на 100%!

Ако потърсиш стари теми с търсачката ще разбереш и защо, ще научиш и за мненията на много други мами. 
Цитирай

sofia

вече прочетох и наистина останах с впечатление, че си заслужава. имам и две близки, които раждаха при него, но без уговорка.
искам поне някакъв телефон, на който да се свържа с него.
Цитирай

Sofia

направи си уговорка, така ще знаеш, че докато раждаш ще бъде изцяло ангажиран с теб.
Цитирай

София

хм,момичета незнам дали е уместно да се обаждам,но моя приятелка имаше ужасни проблеми,които завършиха трагично точно при този доктор,а и тя беше с уговорка,така че аз мисля ,че съм длъжна да го знаете ,пък всеки решава сам за себе си
успех
Цитирай

Sofia

аз мисля, че др.Диков е по-сколо добър човек, отколкото добър лекър.Аз се бях насочина към него но определено не ми се стори добър
Цитирай

Sofia

Аз съм раждала при д-р Диков и не съм доволна.
Има няколко стандартни лафа и въпроса и изглежда компетентен, но не можа да се справи с раждането на сина ми. Не ми обърна почти никакво внимание в пред-родилна зала, /въпреки, че ме бяха препоръчали и си плащах - 300лв за обикновено раждане без епидурална/, беше дежурен и не съм го викала специално, а същевременно родих бързо и безболезнено - само 5 болезнени контракции като аз си позволих да извикам на последните 3. Накара ме да ходя до родилна зала при финална контракция, в резултат на което детето се показа докато пресичах пред-родилна зала, щеше да падне на циментовия под, разкъсах се /а можех да мина без шевове/ и въобще изкарах кошмарно раждане при условие, че го обмислях от месеци и плащах за грижи и добро отношение - и това му го казах в предварителната ни уговорка.
Д-р Диков не изчака лидокаиновата месна упойка да ми подейства и ме ши на живо /а аз плащам за да ми се спестят такива болки/ На въпроса ми защо тези нежелатени ситуации се получават ми се развика, че е трябвало да се стискам при контракцията за да стигна до родилна зала!!! не съм била аз тази да го учи какъв е родилният процес и пр. Акушерките на смяна също се държаха отвратително - нито една не дойде да ме успокои а през цялото време ме гледаха като отрепка. Диков категорично отказ да ми обясни какъв ми е шева и трябваше тайно да се добирам до картона си след 3 дни - аз все пак чета, интересувам се и имам понятие от това що е то шев на перинеума, но трябваше да ме предупреди - например при такъв шев не се препоръчва вдигане на тежести, а аз първите дни вдигах тежки кофи - казанчето на тоалетната в стаята не работеше и така си я чистехме.
Сестрите и акушерките на 12-ти етаж също са много груби и некомпетентни. Четири пъти ми дупчиха вените по ръцете за да ми сложат абокад в резулта на което Диков ме изкара неуравновесена!!!
Аз съм лежала в Майчин Дом на 7-мия етаж, но там не съм имала такива проблеми нито с персонала, нито с абокадите.
Това не попречи на Диков да си вземе парите накрая без да се притесни, че щеше да убие детето ми и че не съм получила услугата за която му се плаща.
Не искам да си спомням вече моето кошмарно раждане, но искам да предпазя други майчета от този човек.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.