До Париж с автобус - моля препоръчайте!

  • 3 780
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 575
Здравейте,
майка ми планира ходене до Париж с автобус и искам да ви помоля, ако може да ми препоръчате някоя агенция от която имате добри впечатления за организираните екскурзии с автобус.  Praynig

В търсачката ми излязоха доста стари мнения, а имам нужда от актуална информация.  Rolling Eyes
Търси добра организация, автобуса да е нормален, т.к нейни познати са се напатили...

Благодаря предварително!  Hug

# 1
  • Хасково
  • Мнения: 726
до Париж сме ходили с Руал със самолет- перфектно обслужване и екскурзовод. Цената не беше много по-висока от тази с автобуса.

# 2
  • Мнения: 486
И ние сме ходили със самолет.С автобус извън България вече никога Naughty.Много ми идва умората от пътуването.САвтобус сме пътували с Бохемия - доволна съм

# 3
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Моя близка ходи на екскурзия до Париж с автобус, организирана от Бохемия.
Беше много доволна.

# 4
  • Мнения: 1 120
До Париж с автобус пътувахме миналата година през ноември с Руал. Никакви забележки, отличен екскурзовод ( ако се спрете на тях -Мария се казваше, дано тя да се падне, цяла енциклопедия е). Шофьорите на автобуса също бяха перфектни Peace

# 5
  • Мнения: 3 575
Много благодаря!
Майка ми засега се е спряла точно на Руал и някакви 2 МКО....

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
До Париж с автобус пътувахме миналата година през ноември с Руал. Никакви забележки, отличен екскурзовод ( ако се спрете на тях -Мария се казваше, дано тя да се падне, цяла енциклопедия е). Шофьорите на автобуса също бяха перфектни Peace
Още ли е екскурзовод Мария  Shocked Тази жена е наистина енциклопедия, пътувала съм с нея преди 10 години  Embarassed Надя, пътя е много, много дълъг, ако има възможност със самолет

# 7
  • Мнения: 4 970
Пътиваи сме неведнъж  до Париж, включитлено и с автобуси Crazy
На първо място поставям Карат С- Еуролайнс Peaceи  Оданс
Бягай от Юнион Ивкони #2gunfire( ако все още пътуват де)
Последно свекърва ми пътува пролетта с Карат.

# 8
  • Мнения: 1 120
До Париж с автобус пътувахме миналата година през ноември с Руал. Никакви забележки, отличен екскурзовод ( ако се спрете на тях -Мария се казваше, дано тя да се падне, цяла енциклопедия е). Шофьорите на автобуса също бяха перфектни Peace
Още ли е екскурзовод Мария  Shocked Тази жена е наистина енциклопедия, пътувала съм с нея преди 10 години  Embarassed Надя, пътя е много, много дълъг, ако има възможност със самолет
Пътя наистина е много дълъг. Целия излиза  някъде малко над 5000 км. Но с автобусната програма на агенцията се посещава Виена , Мюнхен , Залцбург, което за мен беше един плюс. Минуса са 2-та нощни прехода, но с удобна възглавничка се преживява.
Снмики , от екскурзията с Руал http://travel.webshots.com/album/561179451ThrofR

# 9
  • Мнения: 113
+ 1 за РУАЛ

# 10
  • Букурещ
  • Мнения: 7 826
Аз съм за 2 МКО. Собствениците на 2 МКО  са много, много свестни хора.

Много далеч бягайте от  #2gunfireЮнион Ивкони и  #2gunfireКарат С.

# 11
  • Мнения: 11 747
Ох, аз с 2МКО се опитах да пътувам, още повече, че техните програми са без нощни преходи, щото не бих ги издържала..., но пусто те все не събират хора за група!  Tired Цените са по-високи, тъй като има повече нощувки, дали това е причината, дали че не се рекламират и хората не ги знаят, не ги търсят..., ама все няма хора, достатъчно че да се осъществи програмата  Tired

Общи условия

Активация на акаунт