Корместата тема - хайде на големите шкембета и на големите дупета - 2

  • 21 388
  • 505
  •   1
Отговори
# 45
О, Лили, спокойно, симптомите не можеш да ги сбъркаш с друго. Само не се притеснявай. Всичко ще е наред  Hug

# 46
  • Мнения: 1 409
Уф,Лили.Тъкмо вече си представях как са те напънали едни контракции,а ти още се мотаеш тук.Много гадно.
Тази мома ще да е с много сериозен характер
 Hug

# 47
  • Мнения: 686
Добро утро момичета!

Вече незнам какво да ви кажа. Явно ще се ходи в б-ца принудително - УТРЕ. Сега пък взех да си мисля: Ще ме приемат ли? Дали няма да е по-болезнено и опасно за бебка и мен? Ще предприемат ли нещо или ще ме оставят там да си чакам? и други такива...
С две думи: сдухвам се.

 Hug Heart Eyes Hug

# 48
  • Мнения: 1 369
Ех, Лили, не познах датата. Няма да пускам тото... Да ти кажа, вече си преносваш и може би ще си по-спокойна в болницата, поне ще си слушаш тоновете на бебка и ще се успокояваш лееекинко:) Ама с голям характер това раче- колко народ го чакаме, а то напук не иска да излиза...

# 49
  • Мнения: 651
Лили, само не се сдухвай. Прекрасно разбирам как се чувстваш, но няма смисъл да издухваш напълно. Относно болницата предполагам, че ще ти пуснат система за предизвикване на раждане. Единственото кофти в тази ситуация е, че контракциите са на много по-малък интервал, отколкото ако бебето си тръгне само. Аз оцелях, значи и ти ще оцелееш  Wink. Пожелавам ти до утре вече да си гушкаш бебката и изобщо да не се стига до системи, пък да видим тя какво мисли  Hug.

# 50
  • Мнения: 3 621
Лили  Hug само не се сдухвай , нали знаеш че бебка усеща всичко , явно и е много хубаво в коремчето ти , пък и зодия раче , ще излезе когато тя реши  Hug хайде пък дано днес е големия ден

# 51
  • София
  • Мнения: 1 941
Лили, Hug
Ще те приемат разбира се. Ники е права, по-добре е и за двете ви да сте под наблюдение. Днес сутринта лежа и си мисля дали ти слушат всеки ден тоновете?! Thinking Като постъпиш ще те видят на ехограф за зрялост на плацентата и водите, ще чуят тоновете и ще преценят дали да предизвикват или да те оставят за наблюдение.  Hug

# 52
  • Мнения: 7 109
Лили,  Hug
Като не уцели празника на братския американски народ, поне на празника на братята галфони (пЪрдон - франкофони)  Mr. Green можеш да бъдеш в принос.  Hug

# 53
  • София
  • Мнения: 1 098
Лили, до края на деня време има много, я пийни една бира, може и да и се отрази добре на бебочка.
Аз вчера и вино пих и ни ще мойта да се смъква в малкия таз и туй си е. Няма да се плашиш само. Ние сме с теб, ако има нещо звънкай
поне "виртуално" да помагаме.  Hug И мен ме е хванал страха с двете си ръце.

# 54
  • Мнения: 7 109
Мило, че ти в София ли си?  tooth

Страх, не страх - вече сте на финалната отсечка. Въпрос на съвсем малко време ЖЗ е да гушкате дребните вързопчета.  Heart Eyes Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 686
За ехограф - последно ме гледаха на 9-ти. Д-ра каза: водите са си добре и достатъчно, плацентата също. Е! Леко калцирана, но това е нормално. Беше в сряда и искаше да чакам до следващата сряда 16-ти. Но после май нещо ме съжали и ми каза, ако искам да отида в понеделник в б-ца.
Ужасно съм разколебана и си мисля, че бебка ще тръгне сама на 15-ти. Може и да си внушавам, ама..в моето състояние е нормално.
А по повод смъкването: Рита, имам чувството че ритниците никога не са били по-високо, направо в ребрата и освен това по цял ден. Но нощем е спокойна.
Според сестра ми (която е мед.сестра) в друго отделение, приемането ми утре ще е по преценка на лекаря и най-вероятно ще ме оставят да си чакам до сряда, но в болницата. Затова се чудя дали да ходя newsm78. Ще умувам до полунощ.
Станах доста подробна, но имам чувството, че каквото и да реша, малкото раче ще действа наопаки  Hug

# 56
  • София
  • Мнения: 1 098
Лили, според мен е хубаво да си отидеш в болницата. така ще си под наблюдение, ще се подготвиш малко
или много за това, което предстои. Поне да "подишаш въздуха в болницата", без да се притесняваш.
А и Аги е права за тоновете, трябва да ти ги мерят доколкото знам всеки ден когато преносваш.
Отиди за твое и наше спокойствие, защото е време да си те приберат в болница вече.

Рони, тук съм при все че имах предложение от милото за Панчаревско къмпингуване.  Mr. Green Мъже ...
Илиева вчера като ме гледа пак, каза че има нещо което го държи бебето горе за да не се смъква изобщо.
Познайте какво може да е , при все че ми го спести ... .

# 57
  • София
  • Мнения: 1 941
Ритке, имаш още две седмици. Ще се смъкне беба. Макар че не разбрах какво държи бебето горе...  Embarassed Дали ми е простено, че не зацепвам - руса, небременна, но още кърмеща...  Rolling Eyes

Аз два пъти съм преносвала с по 5 дена. Първият път на петият ден започнаха контракции и само ми ги подпомогнаха с една системка. Родих сравнително бързо и лесно без упойка - тогава не предлагаха. Вторият ми го предизвикаха. По-гадно ми беше. Не знам какво си решила, но  к епидурална ще спестиш по-голямата част от болката, а й упойката отпуска меките тъкани и се ражда по-лесно. Второто ми раждане беше с такава. Слага се на 5-6 см, но при мен я сложиха малко късно Close, няма да обяснявам защо. Хубавото е, че при всеки е различно. Трудното за едни е лесно за други. Третото ми раждане беше песен - постъпих с 3 см разкритие и след 1,30 час бяха 10. Това без упойки, системи и прочие. Издържах ги стоически, а даже не знаех, че съм с 10 в моментите, в които се разхождах по терасата на болницата и се чудех дали ми се ходи до тоалетна или не. Crazy Нямах представа, че толкова бързо ще се докарам до напъни. Добре, че не изтървах бебо по трасето, щото лекарите като ми го установиха и ревнаха - Сега не мърдаааййй! И още нещо, последно - ако имате възможност и ви разрешават, се разхождайте по време на контракции - по-безболезнено е. Peace

 Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed за леко раждане!

Последна редакция: нд, 13 юли 2008, 14:44 от Triste

# 58
  • Мнения: 1 008
Лили, и аз мисля ,че в болницата е по добре да си и да слушат тоновете на бебка всеки ден... даже по 2 пъти на ден  Peace
И аз не разбрах тая работа със смъкването Rolling Eyes Пък аз даже и некърмеща съм  Confused

# 59
  • Мнения: 3 016
Лили fingerscrossed .Дано всичко мине  както трябва.  Пожелавам ти най- лекото раждане .

Общи условия

Активация на акаунт