Номинация за най-абсурдна реплика, свързана с кърменето!!!! - 6

  • 25 402
  • 455
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 9 814
Дъщеря ми се роди с небесно сини очи. Кърмих я година без няколко дни. И наистина след отбиването цвета на очите й започна да се променя. В момента са й пъстри- зелено-сини.
Цветът на ириса на бебето търпи промени до 1,6 м., но това няма общо с кърменето.
А иначе преди дни чух една супер абсурдна реплика за кърменето: кърмените повече от година момченца, като пораснат си падат по по-възрастни жени. Този пример даде свекърва ми за сина на една нейна позната. Той се ожени за 13 г. по-възрастна от него жена и понеже бил кърмен три години това оказало влияние.

# 406
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
Joy а тези, дето се женят за по-млади, както е масовият случай, какво?
Трябва и за тях теория някоя Thinking

# 407
  • Мнения: 3 718
Започвам да се готвя психически за снаха наборка  Wink

# 408
  • Мнения: 559
Братовчед ми е кърмен 3г. и се ожени за 15 години по-малка от него!  Laughing Не е нормално това. Ще да е от кърменето!  Joy

# 409
  • Мнения: 1 410
хахха JoyМалиии,моя мъж е кърмен 2.5 г.А   аз  съм по-малка от него с 3 години - това означава ли ,че ще ме смени с някоя по -....зряла! newsm78

# 410
  • Мнения: 1 167
Ами Георги Димитров ли беше или някой друг, който са го кърмили до 7 год. за такива екземпляри какво?

# 411
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
Ами Георги Димитров ли беше или някой друг, който са го кърмили до 7 год. за такива екземпляри какво?
Ама как какво! Построи комунизма човека! Явно не е чиста работата с това дълго кърмене!

# 412
  • Мнения: 579
То и мъжът ми е кърмен година и половина,ама аз съм по-малка от него 14 години...(макар,че като по-млад наистина е харесвал доста по-големи жени)

# 413
  • Мнения: 3 205
Аз съм по-голяма от моя мъж с три години  bowuu Кърмен е 10 месеца. Явно сме изключение от правилото или пък кравето мляко му е повлияло зле  newsm78

# 414
  • София
  • Мнения: 12 095
Може би идеята има някаква много далечна препратка към едиповия комплекс, но пак  не ми се струва много логично. Моят мъж не е кърмен нито ден, а е по-млад от мен. Ех, чак поетично прозвуча Wink

# 415
  • Мнения: 223
Ама моля ви се, освен това е толкова вредно за психиката на детето дългото кърмене, то е извращение. Това прочетох другаде и срещу това спорих в последните дни, още имам неприятен вкус в устата.

# 416
  • Мнения: 223
Съжалявам, втория ми пост е за друга тема.

# 417
  • Мнения: 559
Вътрешен усет имат почти всички майки според мен. Това си е инстинкт. Но ни заливат с толкова грешна информация от вестници, списания, ТВ, интернет.... че започваш да се чудиш не си ли глупав да се доверяваш на инстинкта си. Ако никъде нищо не пише и никой нищо не говори за кърменето, ще има повече кърмени бебета!

# 418
  • Мнения: 3 869
Вътрешен усет имат почти всички майки според мен. Това си е инстинкт. Но ни заливат с толкова грешна информация от вестници, списания, ТВ, интернет.... че започваш да се чудиш не си ли глупав да се доверяваш на инстинкта си. Ако никъде нищо не пише и никой нищо не говори за кърменето, ще има повече кърмени бебета!
И ако престанат всякакви реклами и btw дейности за АМ!

# 419
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=375999.0 Тук е дискусията за майки, баби и социализъм Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт