Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 75 отговора
Винаги ми е била интересна тази максима, ако искаш нещо да се случи то се случва. Незнам при вас как е , при мен не винаги е било така. Кога се получава, кога не. Но ако не се получи така както съм мечтала нещо да стане просто си казвам че така е било по-добре и се опитвам да не се разочаровам много.Но иначе би било много лесно и хубаво, каквото си пожелаем то просто да се сбъдва. Как е при вас, осъществяват ли се желанията ви?
Цитирай

София

Ами зависи. Ако нещото зависи само от мен, тогава да, ако силно го искам става. Ако зависи и от други хора, тогава - понякога - да, понякога - не.

В кръга на майтапа - цял живот искам да съм принцеса, ама пусто баща ми не става цар  hahaha hahaha hahaha
Цитирай

София

В повечето случаи ДА Peace
Цитирай

под водата

Китайска поговорка гласи ''Внимавай какво си пожелаваш да не ти се сбъдне!''
И по темата-да,мисля!
Цитирай

Tам през Атлантическия океан

Китайска поговорка гласи ''Внимавай какво си пожелаваш да не ти се сбъдне!''
И по темата-да,мисля!

Peace споделям

винаги "внимавам" с негативните мисли  Cool т.е. гледам да нямам такива дори и да не са розови обстоятелствата
Цитирай

общо взето - да. Понякога доста по-късно, но все пак се случва. Друг път, като се случи най- накрая нещото и се чудя за какво ми е било..., но все пак - случва се.
Цитирай

не точно, но в общи линии - да.
Цитирай

В кръга на майтапа - цял живот искам да съм принцеса, ама пусто баща ми не става цар  hahaha hahaha hahaha

мдааа за съжаление не можем да избираме родителите си, ама свекър цар що не си избрала Wink

по темата
не, не мисля
и слава Богу Very Happy
Цитирай

Germany

Не всичко което искам ми се случва, за сьжаление.
Но понякога от голямо значение са и желанията. Wink
Цитирай

Да  Peace Друг въпрос е, че след като се случи, човек понякога се чуди дали е искал точно това.
Сещам се за едно стихотворение, което не мога да си спомня точно дума по дума, но смисълът беше този - Имал си Иванчо мечта за лачени обувки. Минало време, получил Иванчо обувките, но си нямал вече мечта  Very Happy
Цитирай

Различно е при мен. Доста неща много съм искала да се случат и не са се случвали, дори и след огормни усилия.
Но от друга страна е имало неща,които много съм искала и за които съм си мислила,че е почти невъзможно да се случат.Но щастие някой прекрасен ден се случват.
Има неща, които съм искала и не са ми се случвали, но в последствие съм щастлива,че е станало точно така.
Цитирай

Винаги ми е била интересна тази максима, ако искаш нещо да се случи то се случва. Незнам при вас как е , при мен не винаги е било така. Кога се получава, кога не. Но ако не се получи така както съм мечтала нещо да стане просто си казвам че така е било по-добре и се опитвам да не се разочаровам много.Но иначе би било много лесно и хубаво, каквото си пожелаем то просто да се сбъдва. Как е при вас, осъществяват ли се желанията ви?

При теб поне се получава отвреме навреме,моляяяяя пожелай си да одаря джакпота 35
Цитирай

да, случва се ако го искаш и работиш, за да се случи
Цитирай

Само тези неща , които много много силно съм искала да се случат, са се случвали. Другите обикновени желания не.
Жалко обаче, че не винаги са уцелвали подходящия момент да се сбъднат.
Цитирай

Вече забелязах, че кажа ли за нещо "Това на мен никога няма да ми се случи" и то се случва.  Thinking
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 75 отговора