Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 44 отговора

Случвало ли ви се е да общувате с т.н. енергиини вампири?Уточнявам хора който след 15-20 мин разговор се чувствате изморени обременени общо взето като "парцал"Днес ми се случи такова нещо и след като си тръгнахме майка ми каза същото #CrazyЧувала съм за такива хора и друг път,а на вас?
Цитирай

под водата

Не ми се  случвало.
Но,често са ме наричали 'енергиен вампир такъв'! Rolling Eyes
Бившо гадже не искаш да спим на едно легло,защото....съм му изпивала енерията. newsm78
Цитирай

Аз живея с такъв "енергиен вампир". За да не ме убие го омаломощавам с чесън.  Mr. Green
Цитирай

Мен ме изтощават хора, които са обсебени от личността си, но анализирайки и подчертавайки лошите си черти и слабите си места ... мрънкала ... или  такива, които общуват формално и не присъстват ... или  малодушници, на които искам да кажа много неща, но не искам
Цитирай

Не ми се  случвало.
Но,често са ме наричали 'енергиен вампир такъв'! Rolling Eyes
Бившо гадже не искаш да спим на едно легло,защото....съм му изпивала енергията. NeWS78

хапаха ами била си палавница сигурно
Цитирай

Tам през Атлантическия океан

Няма таковУ нещо  Cool
.... хора които ме изтощават са тези които вечно мрънкат, недовлстват, песимисти и тЯм подобни черногледци  Wink
Цитирай

Няма таковУ нещо  Cool
.... хора които ме изтощават са тези които вечно мрънкат, недовлстват, песимисти и тЯм подобни черногледци  Wink

Ми го това за енергийните вампири, ти какво помисли? Някои то тях даже без думи, само с изражение могат да ти вгорчат деня и да ти изсмучат силата. Направо ти минава мерака за каквото и да е в такава компания.  Tired
Цитирай
Често ми се случва да общувам с такива хора.
И аз съм малко такава ама.....какво да се прави
Цитирай

Повечето жени са такива енергийни вампири. Забелязъл съм, че като спя с определени жени и после едвам ставам от леглото, изпит и осмукан отвсякъде, като изстискан лимон се чувствам, пребит като парцал. Това си е чисто енергийно вампирство. После ми трябват няколко часа да се съвзема...
Цитирай

Повечето жени са такива енергийни вампири. Забелязъл съм, че като спя с определени жени и после едвам ставам от леглото, изпит и осмукан отвсякъде, като изстискан лимон се чувствам, пребит като парцал. Това си е чисто енергийно вампирство. После ми трябват няколко часа да се съвзема...
Naughty темата е друга, ама айде простено ти е, вие мъжете свързвате всичко със секса Rolling Eyes.
Да, случвало  се е ........
Отбягвам такива хора!
Цитирай

Резерват "Северозапад"

Работата ми  е свързана с такива хора Tired...всяка вечер се чувствам по такъв начин...
Цитирай

София

Няма таковУ нещо  Cool

Охо, има и доста позитивни такива. Познавам няколко.
Цитирай

София

Ми не, не ми се е случвало.
Виж, някои са ме изтощавали с глупостта си, ама това не е вампирство.
Цитирай

София

Направило ми е впечатление, че те са доста общителни и обичат компанията на други хора.
А пък тези, които казват, че няма такова чудо явно са от вампирите..   Wink да ви светна
Цитирай

Познавам, да.
« Последна редакция: чт, 10 юли 2008, 10:37 от Ева на сцена »
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 44 отговора