Никога вече в Магнолиите - Приморско

  • 28 584
  • 124
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 71
Поредното потвърждение за нашенската простотия.
Много скоро ще дойде времето, когато точно тези "велики" хотелиери ще реват и ще дават мило и драго за българския турист, но ще бъде твърде късно.

Важното е, че тур. агенция, през която се платили почивката, е действала адекватно.

Би ли споделила името й, моля Simple Smile

А защо не пуснеш писмо/жалба до ръководството на комплекса?
Peace
Съгласна съм, това е АБСУРДИСТАН!!!
Вече четири години летуваме в Приморско, но в почивна станция, където по-принцип от предприятията няма проблем, но ако ми се случи .... Sick
В Приморско точно където почиваме ние е много добре уредено и станцията е на самия плаж, но в града е истинска лудница, такава блъсканица от хора и сергии, незнам това ми идва в повече....

# 16
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Ами нашето семейство не обичаме да почиваме в Приморско. Точно заради тази навалица. Най-много да отидем някоя вечер, за да се разходим там.
Много съжалявам за случилото се. Дано не се случва повече на никого.

# 17
  • Мнения: X
Ами нашето семейство не обичаме да почиваме в Приморско. Точно заради тази навалица. Най-много да отидем някоя вечер, за да се разходим там.
Много съжалявам за случилото се. Дано не се случва повече на никого.



Хотел Магнолиите в Приморско клуб няма нищо общо с лудницата и простотията в самото Приморско. Комплекса е отделен от града, има си собствен плаж и басейн, изхранването е на ол инклузив и ако искаш въобще може да не ходиш до Приморско, както между впрочем мислим ние. Само че темата въобще не е за това.

# 18
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Mина,вие с коя агенция резервирахте?

# 19
  • Мнения: X
С Албена Тур.

# 20
  • Мнения: 4 668
Ужасно неприятно . Чак се разтреперах от яд.
Но също така , чакам със задоволство момента , в който българските хотелиери ще се молят и за един единствен турист , който да отиде в мизерните им хотели , канализацията от които отива в морето .
Миналата година в Океания клуб , нямаха възможност за стаята , която резервирахме / малък апартамент / . Без изобщо да се коментира , ни настаниха в голям прекрасен апартамент и се извиниха 100 пъти .

# 21
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Погледнах си резервацията-отбелязан е хотела,броя на стаите,леглата,базата на изгранване и датите.
За всеки случай ще звънна в агенцията. Confused

# 22
  • Мнения: X
Погледнах си резервацията-отбелязан е хотела,броя на стаите,леглата,базата на изгранване и датите.
За всеки случай ще звънна в агенцията. Confused

И аз погледнах нашия ваучер - същите неща са отбелязани плюс броя нощувки. Ти през коя агенция резервира?

# 23
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Ретур. Rolling Eyes

# 24
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
мдааааааааааа...
Пак и пак и пак...
Трябва да имаш връзки и познанства дори за да си починеш като бял човек в милата си Родина.
Ето защо, поне в БГ се доверявам само на познати места за почивка.
Мног неприятно прецивяване, Лалето.
Една от детсинациите ми за т.г. беше Приморско - магнолиите.
НО няма да сме там, определено.

# 25
  • До моста на реката
  • Мнения: 62
Аз се обадих направо в хотела и от там ми потвърдиха резервацията!Дано да нямаме такива преживявания и си изкараме добре!

# 26
  • Мнения: 1 417
Поредното потвърждение за нашенската простотия.
Много скоро ще дойде времето, когато точно тези "велики" хотелиери ще реват и ще дават мило и драго за българския турист, но ще бъде твърде късно.
Аз мисля, че вече се започна, не ги жаля отдавна не почивам в бг и се радвам ,че и доста други хора си харчат вече парите там където ще ги обслужат като гости.
Съжалявам, че са Ви развалили желаната почивка, но пък съм приятно изненадана от коректноста на агенцията - то и това вече взе да става рядкост, всеки си измива ръцете с другия.

# 27
  • Мнения: 245
Погледнах си резервацията-отбелязан е хотела,броя на стаите,леглата,базата на изгранване и датите.
За всеки случай ще звънна в агенцията. Confused

И аз погледнах нашия ваучер - същите неща са отбелязани плюс броя нощувки. Ти през коя агенция резервира?

Ето ме пак.
Значи това, че имате ваучер с отбелязан хотел, номер на резервация, начин на хранене - дати на пристигане и напускане нищо не значи!!!!
И НИЕ ИМАХМЕ ТАКЪВ ВАУЧЕР!
Може да го използвате за тоалетна хартия, след като "деликатно" ви посочат вратата или вили "Ропотамо".
Гаранцията пак повтарям е никаква.
След като поискахме документ, че ни отказват резервацията, без да ни предлагат наистина алтернативен вариант, управителката три часа се опитва да скалъпи някакво подобие на искания от нас документ, където не знам защо всеки път все по-богато и богато се натъртваше как ще разполагаме със зареден хладилник, а видите ли нашето семейство се е запряло като пръч пред изкласила нива и не ще ли не ще (загадка остава какво ли щеше да има в хладилника и дали някой свенлив момък щеше да ни почуква на вратата с кошница с провизии и с букет в ръка за изпадналите български туристи...)
Името на агенцията не искам да споменавам, защото си бяха безкрайно коректни от моя гледна точка и наистина си починахме добре, след екшъна и изгубените нерви, разбира се.
Може да се случи с всяка агенция, не само с нашата, та те дори не са им се обадили, а са им пратили по думите на управителката, на които така или иначе не вярвам, Е-мейл, в деня на пътуването ни. #Cussing out #2gunfire

# 28
  • Мнения: 245
мдааааааааааа...
Пак и пак и пак...
Трябва да имаш връзки и познанства дори за да си починеш като бял човек в милата си Родина.
Ето защо, поне в БГ се доверявам само на познати места за почивка.
Мног неприятно прецивяване, Лалето.
Една от детсинациите ми за т.г. беше Приморско - магнолиите.
НО няма да сме там, определено.
Шани, определено не ходи там.
Аз по принцип ходя към Северното Черноморие, но тази година решихме да разнообразим и ефекта е ....ВИДИМ.

# 29
  • Мнения: 245
Поредното потвърждение за нашенската простотия.
Много скоро ще дойде времето, когато точно тези "велики" хотелиери ще реват и ще дават мило и драго за българския турист, но ще бъде твърде късно.

Важното е, че тур. агенция, през която се платили почивката, е действала адекватно.

Би ли споделила името й, моля Simple Smile

А защо не пуснеш писмо/жалба до ръководството на комплекса?
Ще пусна, разбира се Grinning
Поне да си излея яда ако не друго това мога да направя,
не че ръководството не им определя това им поведение, де.
Управителката надали на своя глава е решила да ни отклонява в бараките - това не я оправдава, разбира се, най-малко нелепо-тъпото й и неадекватно поведение.
В средата на скандала ни предложи нещо за пиене....
Без коментар!
Сега съжалявам, че не отидох пред рецепцията да покрещя малко на френски, поназнайвам го малко, все пак 10 години съм го учила..., ама в момента на афекта само до това не ми беше.

Общи условия

Активация на акаунт