Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 45 отговора

Здравейте мами с опит Wink
Интересува ме мнението ви, коя вещ би ми била по-полезна за едномесечно бебенце?
Благодаря ви за отговорите  bouquet
Цитирай

Белгия/София

Шезлонг  Peace Smile
Цитирай

София

Купих люлка на Фишер. Дребният не е очарован. Май само си дадох парите.
Цитирай

на един океан разстояние

Имаме ги и двете.Не , че не обичаше люлката , но шезлонга го предпочиташе повече , направо незнам какво бих правела без него .Така , че май шезлонга е по-полезен .
Цитирай

Gorna Orqhovica

Точно пред същата дилема съм изправена с едно разширение-а шезлонга вибриращ ли да е Thinking
Цитирай

на един океан разстояние

Точно пред същата дилема съм изправена с едно разширение-а шезлонга вибриращ ли да е Thinking

Лично според мен вибрацията не е от голямо значение.Макар , че дето има една приказка , като ще е гарга да е рошава или като ще е шезлонг , да е с вибрация Wink
Цитирай

ВЕЛИКО ТЪРНОВО

шезлонг
Цитирай

А аз не мога да си представя какво бих правила без люлката. Ако бебето ти заспива трудно през деня, ти я препоръчвам горещо.
Цитирай

Нямаме люлка, но от шезлонга не съм особено доволна. Много-много не искаше да лежи вътре, малко съм я люляла и приспивала. За капак се преобърна и "захлупи" на два пъти. Нашият шезлонг е на Бертони. Десенът е много красив, но доста спарва, въпреки че слагах допълнително памучна пелена. Така че не го препоръчвам за лятото.
Цитирай

Sofia

Не съм имала люлка - дай Боже, за второто ще вземем, а и шезлонг взехме чак като беше на 2 - 3 месеца вече, но пък голямо забавление падаше там, по цял ден там си седеше, голяааам кеф. И за двама ни. Шезлонгът беше на Ф-П, с люлки (в двете посоки) и разни играчки. Доста мъничък беше, като се научи сам да си дърпа музикалното животно. Изобщо... много съм доволна от избора на шезлонг, а да го обърне не беше в състояние и на 6 месеца - над 9 кг и бая щуро и яко бебе.
Цитирай

Sofia,Оrange Caunty

Купихме му шезлонг,когато беше на 40 дена.
Цитирай

София

шезлонг
Цитирай

Някъде на път....

Шезлонг!  Peace
Цитирай

там където не искам

Аз съм за шезлонг.Откакто имаме шезлонг ръцете ми си почиват от непрекъснато дундуркане. Ако ти се дават повече пари можеш да си вземеш вибрираш, ти се прецени сама.
Цитирай

Като стана на 2 месеца взехме шезлонг-много полезно нещо.
Люлката я взехме като стана на 5-6месеца,и досега си се люлеем в нея-така се приспиваме.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 45 отговора