Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Днес прочетох за Джесика Алба, че само месец след бременността влязла във форма..може би не перфектна, но все пак...бързала да снима отново милата. Та се чудя, дали парите, с които разполагат звездите по някакъв начин помагат за отслабването...Какво повече могат да направят освен процедурки, кремчета, гимнастика, диета. Имам две познати, които така и си останаха леко отпуснати след като родиха.

Ето и новината  - http://news.vestnik24.com/lifestyle/lifestyle_602155.html

# 1
Може да напълниш една раница с монети и да се качваш и слизаш по стълби. Много стяга краката след раждане.  bowuu

# 2
  • Варна
Може да нарълниш една раница с монети и да се качваш и слизаш по стълби. Много стяга краката след раждане.  bowuu
hahaha hahaha hahaha

Ами много ясно ,че помагат.Но основното е волята.И след това парички за хранителен режим,масажи,тренировки,процедури.

# 3
  • при Arctic Monkeys
парите помагат за всичко.
и аз, като твоите познати, леко си останах отпусната като родих.
освен, че ходя на работа, вечер си гледам детето, та много не ми се намира време за процедури, кремчета, масажи и спорт.
далеч съм от Джесика Алба, това искам да кажа  Simple Smile

# 4
  • Balchik
Разбира се ,че помагат.Най -малкото имаш възможност да се храниш здравословно.Да ядеш повече плодове и зеленчуци,да си ходиш на тренировки,масажи и т.н.Щото не че волята не е важна ама ако нямаш възможност,трудно става.Или поне повечко време се изисква за постигане на желания резултат. Thinking

# 5
  • Mediterraneo
И се впечатляваш от подобни статии, "новини"?!

Ами помагат парите. Не за влизане във форма, за всичко помагат. Ама не всички сме от ранга на Алба  Naughty

# 6
  • София
Аз и без пари си възстанових формата за по-малко от месец - постоянни разходки с количката, тичане по магазини, домакинска работа, и най-вече качване и сваляне на количката 2 етажа без асансьор - за две седмици станах 38 кила и прибрах корема  Laughing

Честно казано, диети, фитнес и т.н. ми се виждат доста по-труден начин за възстановяване.

# 7
  • София
Имаш малко повече време за себе си, можеш да впрегнеш цял отбор бавачки да се грижат за бебока, докато си във фитнеса.
Иначе здравословно можеш да се храниш и с не чак толкова пари. Пак можеш да се движиш. Ако природата те е дарила с добър ген, не ти трябват никакви пари.

# 8
  • София
Помагат. Как да не помагат.  Малцина са богоизбраните, които успяват да си върнат формата, без тяхна помощ. Качествена храна, фитнес /детегледачка, докато си там/, масажи, кремове... Rolling Eyes

# 9
Според мен не е въпрос на пари, а на желание да се влезе във форма след раждането.
Аз успях да го направя за 4 месеца. Тъй като не кърмих, веднага след раждането започнах да спазвам диета, мажех се със стягащ лосион, който не е скъп, излизах с количката и по цял ден не спирах да обикалям. И така 4 месеца след раждането бях дори по-слаба от колкото преди да забременея  Peace
Просто трябва воля, търпение и постоянство  Wink

# 10
  • Кори Селести
Оправдания.
Който иска да е във форма си я поддържа.

Знам го от съвсем личен, леко тъжен опит.

Грух.

# 11
  • София
Реза, не е съвсем така. Аз също съм във форма, но това коства време най-малкото /за спорта/. Като нямаш на кого да оставиш децата, се налага да плащаш за това. С пари.  Mr. Green

# 12
Помагат за да си в отлична форма Wink И аз си възстанових кг. още щом родих, прибрах си корема след 2седм., сега обаче си наложих и волята и започнах да тренирам упорито с инструктор, храня се с качествена храна и т.н пред прага съм да вляза в отлична форма Simple SmileАко се престраша да мина и под ножа...ще съм напълно завършена Laughing
Между другото скоро моя приятелка ми разказва как нейна позната, която не била виждала отдавна и звъннала един ден на вратата напълно преобразена  /след 2 раждания/ - нови гърди, нов корем, нов пъп...

# 13
времето ли е решаващо в крайна сметка..аз имах предвид някакви скъпи процедури..ако е до време мисля, че все ще се намери..а пък диетите не струват пари..тичането в парка също...

# 14
  • Mediterraneo
а пък диетите не струват пари

Я, бе, не струват пари...

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт