Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 10 юли 2008, 12:45 ч.
  • Преглеждания  708  Мнения  1  Онлайн  1
Отговори
Здравейте д-р Мазнейкова,

На 27 години съм. На 30.08.08 направих аборт. Направиха ми го с вакуум. На последващия консултативен преглед не бяха установени поражения. Изписаха ми противозачатъчни "Lindynette", които започнах да приемам на 26.07.08 в първия ден на цикла ми след аборта. Проблемът е в това, че продължавам да кървя. Преди аборта цикълът ми беше 8 дни.

 Имам ли основание за притеснение?

Последна редакция: чт, 10 юли 2008, 12:51 от Baba_Danka

Реклама
# 1
  • Мнения: 324
Понякога при прием на по-нискодозирани контрацептиви (напр. Линдинет 20) може да се получи подобно кървене, особено ако контрацептива е започнат от 1 ден на цикъла. Тъй като при прегледа не са установени данни за задържани части и всичко е било наред , продължете да пиете контрацептива, като през следващите цикли менструалното кървене най-вероятно ще се регулира. Ако това не стане може да е необходимо да смените препарата напр. Линдинет 30.

Реклама


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт