познаваме ли си мъжете?

  • 7 146
  • 127
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 63
Познавам го като лъже Embarassed-зачервяват му се ушите! hahaha
Друго ми е интересно,като чета - защо не искате да научите за евентуални забежки? Защо предпочитате да не разбирате,дори за безобидно изчукване?

# 61
  • Мнения: 1 454
днес те обича и ти е верен,утре може още да те обича,но и да кръшне  (а може и вече да не те обича,но да не кръшне) ooooh!

Днес го обичам и съм му вярна, утре моце да го обичам , но и да кръшна (а може и вече да спра да го обичам и пак да кръшна)...с тази разлика, че през цялото време аз си bug-вам мозъка с мисли дали това, дали онова...а той си изживява весело обичта...докато... Simple Smile

Защо предпочитате да не разбирате,дори за безобидно изчукване?

Защото нямам сила и достатъчно воля да спра въображението и мислите в главата ми , които ще превърнат 'безобидното чукане' в голяма любов и непрекъснато съмнение - щом е безобидно чукане не искам да знам ...за това е безобидно

# 62
  • Мнения: 580

[/quote]

Днес го обичам и съм му вярна, утре моце да го обичам , но и да кръшна (а може и вече да спра да го обичам и пак да кръшна)...с тази разлика, че през цялото време аз си bug-вам мозъка с мисли дали това, дали онова...а той си изживява весело обичта...докато... Simple Smile

 От части си права ,но съгласи се ,че ако обичаш даден човек,грижиш се за връзката ви и се отдаваш на 100% , не може да не ти минават и подобни мисли ,ако нещо в поведението му се попромени и той започне да изпраща други сигнали към теб .........та макар и нволно Tired

# 63
  • Мнения: 1 454
 Peace

съгласявам се Simple Smile
Само , че в началото въпроса беше провокиран от това, че някаква жена твърдяла , че е сигурна в мъжа си..и от там познавате ли мъжете си...та ако е сигурна в него предполагам, че не и е давал поводи Simple Smile

Иначе , разбира се права си

# 64
  • Мнения: 2 908
Ами аз съм сигурна в мъжа си,но дори и да го казвам тук ще се намери някой(пък било то и авторката) да ме опровергае без да ме познава+без да познава мъжа ми-така,че-защо ли отговарям..... newsm78

# 65
  • Мнения: 2 716
Peace

съгласявам се Simple Smile
Само , че в началото въпроса беше провокиран от това, че някаква жена твърдяла , че е сигурна в мъжа си..и от там познавате ли мъжете си...та ако е сигурна в него предполагам, че не и е давал поводи Simple Smile

Иначе , разбира се права си
За мен иде реч.
Моля за малко уважение  Wink

Става дума за това, че наистина, с течение на времето хората се опознават. Стават си предсказуеми един за друг. Познава се като "е чукал невинно". А и мисля, че никой не е чак толкова хитър.
Айде бе.
Разбирам, ако живеехме разделени за дълго (примерно по месец да не се виждаме).
А като всичко му е удобно на един мъж, той сам да се метне да си създава интриги. Хаааа.
Не на мен тия.

# 66
  • Мнения: 830
познавам го от 11 години ама долната му глава не знам как мисли и колко и е акъла Laughing

# 67
  • Мнения: 370
не мисля ,че го познавам изцяла.винаги може да ме изненада с нещо.а това за кръшкането,хич и нележа на това ухо. Naughty он ако ми крашне хич и неискам да знам. Naughty

# 68
  • Мнения: 46 437
Ние с малки изключения сме по 24 часа заедно, а и той хич не може да лъже, затова предполагам, че ще усетя, но все пак 99% Laughing

# 69
  • Мнения: 1 454
Ясно , че си ставате предсказуеми...хората са предсказуеми , но не и обстоятелствата в които ще попаднат , а те в повечето случай се нагласят точно така щото да ни покажат, че не всичко ни е ясно...
Много често съм била опровергавана...не за мъже- за мои приятели, приятелки , които са ми предсказуеми след години на познанство...всичко се случва...

Поста ми за това , че и той и ти можеш да спреш да обичаш , да изневериш и каквото там разсикваме го написах просто за да кажа, че колкото той може да е сигурен в теб ..толкова и ти...
Аз не съм 100% сигурна в себе си , затова не мога да съм 100% сигурна в никой друг

# 70
  • Мнения: 2 716
Познанието не е сигурност. И 100% съществуват само в математиката  Joy
Но, на база на опита и на сивото си вещество, твърдя, че...... каквото и да е. 
И Сливка (авторката на темата) е прозорлива и оправна, нищо че се прави на невинна и лапни шаран.

И какво значи да си сигурен в бъдещето?
То и в миналото не си  Whistling

# 71
  • Мнения: 2 448
Друго ми е интересно,като чета - защо не искате да научите за евентуални забежки? Защо предпочитате да не разбирате,дори за безобидно изчукване?

И защо ми е това нездраво любопитство? За какво да си развалям душевното спокойствие? newsm78
По същата причина не искам той да се интересува, ако аз някога безобидно забегна.  Wink

# 72
  • Варна
  • Мнения: 552
Толкова добре го познавам, че той самия се изненадва от това.

# 73
  • Мнения: 750
Сега се чудя как да отговоря..... newsm78
Дали на питанката в заглавието на темата или в самата тема.
Щото за мен лично има различно питане.
На въпроса дали смятам,че мъжа ми кръшка....Нямам отговор,защото лично аз никога не си задавам този въпрос а и не бих искала да знам отговора.Важното е,че съм хепи с него.
На въпроса дали познавам мъжа си-отговарям с не.И не бих искала да го познавам.Ако ще го познавам до толкова,че да не може да ме изненада с нищо,да знам във всеки момент как ще реагира и какво мисли,то бракът ми с него ще е скучен.А аз мразя скуката.

# 74
  • Мнения: 3 818
Винаги са ми били интересни подобни теми и особено иронично-снизходителното отношение на жените, които вярват, че няма мъж на тази земя, който да не изневерява.
Клатят глава подигравателно на всеки, който твърди обратното и живеят с доволното усещане, че тия другите няма начин да не са заблудени и са си заровили главата в пясъка.
Адски ме дразни идеята, че жена, която вярва, че мъжът й не й изневерява, е глупава, наивна и т.н.
Адски ме дразни идеята да се поставят всички мъже под един знаменател.  Най-малкото защото е статистически невъзможно всичките до един да изневеряват Wink
И защото около мен пък нито един мъж не изневерява. А, забравих, аз най-вероятно просто не знам за изневерите му. Laughing
И защо е трудно да разберете, че има хора, за които е въпрос на достойнство, себеуважение и принципи да не изневеряват. И това са както мъже, така и жени.

Та, на въпроса по същество Laughing
Познавам мъжа ми доколкото е възможно да се познава един човек.
Вярвам, че не ми изневерява и въобще не ми пука, че някой ме мисли за наивна глупачка по този повод Wink

Общи условия

Активация на акаунт