Къде в Бургас (10)

  • 59 797
  • 569
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 813
Темата вече си има нов стопанин   bowuu .
Яна ми преотстъпи правото да я "стопанисвам" .  Hug  Не се притеснявайте,тя си форумства още. Не се е загубила.  Simple Smile


Линкове към старите теми:
 Къде в Бургас
Къде в Бургас (2)...
Къде в Бургас (3)...
Къде в Бургас 4
Къде в Бургас 5
Къде в Бургас 6
Къде в Бургас (7) ...
Къде в Бургас ( ...
Къде в Бургас (9)

# 1
  • Мнения: X
Честито  на новата стопанка!  bouquet

# 2
  • Мнения: 917
цоп и аз  Party

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 702
и аз така  Flutter

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 5 669
Айде първия въпрос в темата: има ли някой представа откъде мога да купя писалка-стило за GSM със сензорен дисплей, че се изгуби нашата  newsm78 За PrivilegX6 става въпрос  Praynig

# 5
# 6
  • Мнения: 1 813
Айде първия въпрос в темата: има ли някой представа откъде мога да купя писалка-стило за GSM със сензорен дисплей, че се изгуби нашата  newsm78 За PrivilegX6 става въпрос  Praynig


Най-вероятно в Джеф,Хенди, Германос..

# 7
в ритони също ги продават

# 8
  • Paris
  • Мнения: 1 727
аХ`Не!, къде се губиш?

# 9
  • Мнения: 1 280
   Aхче  Hug

# 10
  • Мнения: 1 813
Кампари , благодаря.  Simple Smile

jaklins , Стоя повече време в отчетната на Бургас.  Simple Smile

iveto_Hug

# 11
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Ще намина да те видя тогаз Hug

# 12
  • Мнения: 472
Да използвам тази тема да се оплача от отвратителното обслужване в магазин "Европа"-бившия "Краснодар". Собствениците на този магазин трябва да разберат че имат много неподходящ персонал с ужасно отношение към клиентите.
Почти всяка вечер се примирявам с мърморенето им,отказването им да ме обслужват в 22 часа(при положение че работното им време е до 23:30-мисля).
Просто за жалост в 22часа е единствения по-голям магазин който работи.

# 13
навсякъде вече е така  работодателите трябва да се сетят най накрая че  е време да не експлоатират служителите си и да се грижат те да са по добре финансово задоволени !за съжаление това тяхно отношение/на работниците /е от части отражение на това че не са достатъчно добре заплатени и явно доста неща куцат изцяло в  фирмата!естествено това не им дава право да се държат грубо с клиентите но в повечето случаи така се получава просто си го изкарват на клиентите !

# 14
  • България
  • Мнения: 3 617
 Wink

Общи условия

Активация на акаунт