82 черноморски акули в купа НЕМСКА вода

  • 13 493
  • 317
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 3 880
миналата година имаше полети през август до Бг с ITS  за по 60? в посока, а Некерман предлагаха за 89 двупосочен. 
Миналата година се числи към доброто старо време, тази година настана нова ера при цените ooooh! дано само да не остане завинаги така Praynig Всъщност и тази година в началото на сезона имаше тук-там някой объркал се да предложи цени около стотачката, но от средата на юни всички изкараха брадвите и се забравиха направо Close

Аз май забравих да ви похваля полетите на ЕърВиа. Останах наистина доволна и приятно изненадана, в доста отношения биха Кондор. Самолетите нови и чисти, персоналът изключително дружелюбен и усмихнат, храната на табличка с прибори и тип направи си сам (режеш, мажеш Laughing), т.е. малко занимавка да минава времето, не като при Кондор да ти ръгнат една кезелаугенщанге в ръката и ти да я сдъфчеш още преди да са ти дали пиенето Wink. Оплакванията на дъщеря ми бяха, че няма подарък и възглавничка Simple Smile, а моите че нямаше списания и музика, но това са само подробности. Обаче какви турболенции имаше на връщане...направо ми се взела акъла ooooh! Добре че детето заспа точно като започнаха, защото поне час ни клатеше като в кораб в бурно море и автобус "чавдар" взети заедно. Тъкмо си помислих, че след 10 години по въздуха за първи път ще ми се наложи май да използвам кесийката по предназначение Embarassed и взехме да кацаме, та ми се размина Laughing Не ми се мисли какво щеше да е ако бяхме с някой стар, раздрънкан самолет...

# 316
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 663
айде време е за нова тема, че ще ни лопнат кепенците на тая. кой ще я пуска?

# 317
  • Мнения: 3 521
айде време е за нова тема, че ще ни лопнат кепенците на тая. кой ще я пуска?

Аз Mr. Green - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=317905.new#new

А добър ден!

Общи условия

Активация на акаунт