Разлика във възрастта- 24 години

  • 18 123
  • 176
  •   1
Отговори
  • Мнения: 160
За любовта граници няма.Приемате ли такава разлика между партньорите?Аз съм с 24 години по-млада от него, но любовта ни е много силна и това не ни пречи да бъдем щастливи дълги години досега, а надявам се и занапред.Не знам, обаче как се възприема нашето съжителство от околните.

# 1
  • Мнения: 474
А какво те интересува мнението на околните? Нали си щастлива?
Много са ми странни тези теми за разликата във възрастта- всички започват с това колко много сте щастливи, пък ни питате нас, дали ви е добре...  Laughing
Ако мъжът ти беше млад и грозен, щеше ми пак да питаш, как се възприема от околните, че си се омъжила за грозен мъж?  Laughing
Пък и дълги години сте заедно с 24-год. по-големия ти мъж, вече трябва да знаеш как ви възприемат хората...

# 2
  • Мнения: 192
Мила, какво да кажа... чичко е решил да "хапне агнешко" Simple Smile
Малко по сериозно: За момента всичко е добре, но какво ще се случи като мине още някоя и друга годинка?

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Мила, какво да кажа... чичко е решил да "хапне агнешко" Simple Smile
Малко по сериозно: За момента всичко е добре, но какво ще се случи като мине още някоя и друга годинка?
Ами ще стане като в оня виц дето питали мъжа - Какво ще стане като станеш ти на 65 пък тя на 40, и той отговорил - Че кой прави секс с 40-годишна?
Сега по-сериозно - живей си щастливо с твоя човек и въобще не си слагай на акъл мнението на другите, твоят живот го живееш ти , не хората.

# 4
  • Мнения: 2 000
Щом се обичате, хич да не ви пука какво мислят околните.

# 5
  • Мнения: 25 454
Да, и на мен ми е интресено жена му как приема любовта ви?  newsm78

# 6
  • София
  • Мнения: 5 074
Сега добре, но после ?
Като напреднат годините, ще проличи и възрастта. Тогава може би ще си задаваш повече въпроси.

# 7
  • Мнения: 197
Става за краткотрайна връзка или някакъв тип свободно съвместно съжителство. Но  не мога да си представя (а и не искам Confused) какво ще бъде той на 64 , аз на 40. Лично мнение.

# 8
  • Мнения: 4 916
Тези двамата имат разлика във възрастта от 22 или 24 г., не помня точно.
И имаха 50 годишен брак.
Явно разликата във възрастта им не е била пречка.


# 9
  • Мнения: 3 459
Не, не я приемам.
Имам позната, която имаше доста разлика с мъжа си, но по едно време не издържа и се разделиха.
С напредването на възрастта ще напреднат и проблемите ви.
Не знам ти как си го представяш, но си помисли добре.

# 10
  • Мнения: 196
За мен е много разликата.....

# 11
  • София
  • Мнения: 12 553
Пет години имах връзка с мъж, който беше по-голям от мен с 26 години. Нито ми е пречело, нито ми е пукало от хорското мнение. Чувствахме се чудесно и двамата. Разделихме се по други причини, не породени от възрастовата разлика.

# 12
  • софия
  • Мнения: 2 140
Ти си човекът,който трябва да знае и вижда,как ви възприемат околните.Но аз чак такава голяма разлика не приемам! Thinking

# 13
  • Мнения: 166
аз имам 19години разлика с моя мъж и не мога да се опача от него.

# 14
  • Мнения: 604
Хм, на старият вълк агнешко му се дояло Mr. Green!
По принцип щом се обичате и сте щастливи, значи
нямате проблем·Защо те вълнува мнението на хората newsm78¿¿

Общи условия

Активация на акаунт