Косата ми заприлича на четка !!

  • 1 631
  • 15
  •   1
Отговори
Здравейте,
Незнайно как, косата ми придобива вид на четка  Rolling Eyes Много слаба, и много чуплива...Стърчи навсякъде ...Кажете ми как мога да си върна хубавата, здрава и права коса  Confused Препоръчайте ми някакъв продукт изпробван от Вас, може и по-скъпичък да е ... стига да ми помогне..

# 1
  • Мнения: 824
Третирала ли си я с нещо,за да стане такава?Изсветляване,преса,сешоар?

# 2
  • София
  • Мнения: 7 753
Серията Ciment на Kerastase за възстановяване на изтощена коса, невероятен ефект.  Crazy Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 277
Продуктите на Рене Фюртер от серията за суха коса с карите + отделно масло от карите и кокосово  Peace
Керастаз е най-доброто,това е по-достъпният вариант.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Третирала ли си я с нещо,за да стане такава?Изсветляване,преса,сешоар?


мда, и аз бих искала да разбера отговора на въпросите  Whistling

# 5
  • Мнения: 1 885
Абсолют Репеър на Лореал Проф - шампоан, маска + ампула
или Цимента на Керастаз, който препоръчва Иля.

Първото е по-евтиния вариант и си заслужава да пробваш.
Цимента е с доказани резултати, но продуктите са малко по-скъпи.

# 6
Серията Ciment на Kerastase за възстановяване на изтощена коса, невероятен ефект.  Crazy Heart Eyes
Благодаря ти , а можете ли да ми кажете от къде да си ги поръчам в интернет ? защото не съм от София...

"Третирала ли си я с нещо,за да стане такава?Изсветляване,преса,сешоар?"
Ами не.... просто незнайно как в един момент разбрах, че нямам същата коса която имах преди време .. Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 7 753
Серията Ciment на Kerastase за възстановяване на изтощена коса, невероятен ефект.  Crazy Heart Eyes
Благодаря ти , а можете ли да ми кажете от къде да си ги поръчам в интернет ? защото не съм от София...

"Третирала ли си я с нещо,за да стане такава?Изсветляване,преса,сешоар?"
Ами не.... просто незнайно как в един момент разбрах, че нямам същата коса която имах преди време .. Simple Smile


Можеш да я поръчаш от Ягодка.  Peace

Шампоан- http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=43617&goChar=L
Маска - http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=55664&goChar=L

# 8
  • Варна
  • Мнения: 3 415
В този случай освен шампоан, маска и пр. трябва да си помислиш и за някакви витамини за коса, кожа и нокти, които да пиеш... Peace

# 9
  • Мнения: 179
Серията Ciment на Kerastase за възстановяване на изтощена коса, невероятен ефект.  Crazy Heart Eyes

 Проблемът на Керастаз е, че са прекалено силни и в един момент ти изтощават косата от прекалените химикали, които съдържат и другото е, че престават да ти действат,тъй като косата свиква. Хубаво е да се сменят с нещо по-слабо.
Аз в момента имам три шампоана, които редувам, като наблягам на този за честа употреба.

1. Клоран с овесено мляко- Много добър, лек и няма толкова химия.
2. Керастаз- ДИволент- използвам вече доста рядко, тъй като косата ми започна да цъфти от толкова химия.
3. Рене Фуртер за мазна коса, които пък го използвам също рядко, тъй като не ми мирише добре. Косата става хубава, но само за 1 ден. После пак си е мазна.

Като заключение мога да кажа, че от Клоран съм най-доволна. Вече втора година го ползвам( с почивка от няколко месеца) и поне знам, че косата ми не се третира с кои знае какви химии. Не е боядисвана и не я духам със сешоар. Лъскава е и здрава.

# 10
  • София
  • Мнения: 7 753
Серията Ciment на Kerastase за възстановяване на изтощена коса, невероятен ефект.  Crazy Heart Eyes

 Проблемът на Керастаз е, че са прекалено силни и в един момент ти изтощават косата от прекалените химикали, които съдържат и другото е, че престават да ти действат,тъй като косата свиква. Хубаво е да се сменят с нещо по-слабо.


Ползвам само Керастаз от години, такова нещо не съм забелязала.  Naughty
Всеки месец се изрусявам и ме правят на кичури, косата ми е в страхотно състояние.  Crazy
Постоянно ми казват, че рядко се среща толкова хубава руса коса.  Flutter

# 11
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Постоянно ми казват, че рядко се среща толкова хубава руса коса.  Flutter

е тука няма как да не се съглася  Heart Eyes явно хватката е там да си намериш подходящите продукти за грижа за косата, което колкото и тъпо да звучи...не е никак лесно  Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 7 753
Аз в момента имам три шампоана, които редувам, като наблягам на този за честа употреба.

1. Клоран с овесено мляко- Много добър, лек и няма толкова химия.
2. Керастаз- ДИволент- използвам вече доста рядко, тъй като косата ми започна да цъфти от толкова химия.
3. Рене Фуртер за мазна коса, които пък го използвам също рядко, тъй като не ми мирише добре. Косата става хубава, но само за 1 ден. После пак си е мазна.

Като заключение мога да кажа, че от Клоран съм най-доволна. Вече втора година го ползвам( с почивка от няколко месеца) и поне знам, че косата ми не се третира с кои знае какви химии. Не е боядисвана и не я духам със сешоар. Лъскава е и здрава.

Не разбрах, какво препоръчваш за възстановяване структурата на косъма при изтощена коса ?  newsm78

Авторката на темата такива съвети очаква.  Wink

# 13
  • Варна
  • Мнения: 3 415
2. Керастаз- ДИволент- използвам вече доста рядко, тъй като косата ми започна да цъфти от толкова химия.
 

според мен трябва да преосмислиш причината за появата на цъфтежа...обикновено това че шампоана е силен или неподходящ се изразява в сърбеж по кожата на скалпа, образуване на пърхот и т.н...накратко дискомфорт по кожата на скалпа, а не започва косата да цъфти... Peace

# 14
  • Мнения: 179
Аз в момента имам три шампоана, които редувам, като наблягам на този за честа употреба.

1. Клоран с овесено мляко- Много добър, лек и няма толкова химия.
2. Керастаз- ДИволент- използвам вече доста рядко, тъй като косата ми започна да цъфти от толкова химия.
3. Рене Фуртер за мазна коса, които пък го използвам също рядко, тъй като не ми мирише добре. Косата става хубава, но само за 1 ден. После пак си е мазна.

Като заключение мога да кажа, че от Клоран съм най-доволна. Вече втора година го ползвам( с почивка от няколко месеца) и поне знам, че косата ми не се третира с кои знае какви химии. Не е боядисвана и не я духам със сешоар. Лъскава е и здрава.

Не разбрах, какво препоръчваш за възстановяване структурата на косъма при изтощена коса ?  newsm78

Авторката на темата такива съвети очаква.  Wink


Ти наистина ли си вярваш че има нещо " за възстановяване структурата на косъма при изтощена коса"?

Ако имаше всички шяхме да сме с перфектни коси Simple Smile

Всичко, което се продава е химия, която и да искаме не може да възстанови нарушената структира. Това става само с ножица.
Начина да имате хубави коси е да се храните здравословно, да спортувате, и да я поддържате с хубава козметика. Но това, че Керастаз е химия си е чиста истина и ако мислите, че не ви вреди на косъма се лъжете жестоко. Косата изглежда супер, така е, но след определен период на използване се изтощава, което ние отдаваме на бои, време, лош фризьор и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт