Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Татковци
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 115 отговора

София

Здравейте,

Искам да ви попитам колко често вашите половинки ходят да ритате футбол (много популярно мъжко занимание напоследък)? Има ли според вас някакъв положителен ефект след това - имам предвид и семейните задължения - да речем да помагат повече вкъщи, защото са тонизирани от играта? 35
Цитирай

Не знам колко е популярно, но не познавам мъже, които да ритат, моят също не рита (и мачове не гледа).
Цитирай

София

Съпругът ми имат фирмен отбор Smile Обаче нещо са мързеливи и не ритат. Миналата година успяха да си дигнат задниците от компс само 2-3 пъти. И нали програмисти... окапват бързо. Моя мъж даже го бяха цапардосали с топката. Посинен в окото. Оправдаваше се, че жена му го била Smile
Тази година май няма да се правят на ритнитопковци.
Цитирай

СЗ

Хич не рита . Ходи за риба и то много често.
Цитирай

И моят мъж не рита и мачове не гледа. Аз обаче гледам.
Цитирай

Balchik

Нито ходи да рита,нито мачове гледа,лов и риболов също.Обикновено дреме пред тв-то или седи на компа.Туй са му заниманията. Thinking
Цитирай

Не играе футбол, нито пък гледа мачове. Но пък си пада по риболова.
Въобще не му остава ред да дреме пред ТВ или компютъра.
Цитирай

Преди го правеше по-често, но предпочиташе като се прибере да се изкъпе и да седне пред ТВ-то с биричка... а не да ми помага Mad
Цитирай

Нито ходи да рита,нито мачове гледа,лов и риболов също. Към "мързеливите хобита" спада вманиаченото гледане на Дискавъра, а от спортните такива - събира се със стари приятели да се понаритат както се казва и да си припомнят годините , когато тренираха бойни изкуства по усилено.
Цитирай

София

Не рита. Ходеше на фитнес по едно време, но сега остана без хоби. Всъщност, намерих му ново хоби - да пазарува  Whistling
Цитирай

Stara Zagora

Моят също е от тези където не рита,обаче не пропуска да отиде на мач.
Цитирай

А няма ли едно мъжко мнение да чуем тука? Къде са татковците? Май наистина са мързеливи Smile. Аз ходя да ритам, но нещо трудно се организираме, но когато го направим става добър мач Smile.
Цитирай
Моят пък рита и то доста често, това му е хоби от малък и никога не съм се опитвала да го спра от това му занимание, тъй като виждам, че му се отразява добре(особено, когато бият Mr. Green). Колко често немога да кажа с точност, защото зависи от това кога има свободни часове, дали ще се съберат хора за отбор, но 1 път седмично със сигурност!! Laughing
Цитирай

Не знам колко е популярно, но не познавам мъже, които да ритат, моят също не рита (и мачове не гледа).
И моя
Цитирай

Преди години ходеше често, всяка седмица.
Сега няма време за никакъв спорт.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 115 отговора