Колко често мъжете ви ритат футбол?

  • 10 152
  • 115
  •   1
Отговори
  • Мнения: 75
Здравейте,

Искам да ви попитам колко често вашите половинки ходят да ритате футбол (много популярно мъжко занимание напоследък)? Има ли според вас някакъв положителен ефект след това - имам предвид и семейните задължения - да речем да помагат повече вкъщи, защото са тонизирани от играта? Joy

# 1
  • Мнения: 46 484
Не знам колко е популярно, но не познавам мъже, които да ритат, моят също не рита (и мачове не гледа).

# 2
  • София
  • Мнения: 39 744
Съпругът ми имат фирмен отбор Simple Smile Обаче нещо са мързеливи и не ритат. Миналата година успяха да си дигнат задниците от компс само 2-3 пъти. И нали програмисти... окапват бързо. Моя мъж даже го бяха цапардосали с топката. Посинен в окото. Оправдаваше се, че жена му го била Simple Smile
Тази година май няма да се правят на ритнитопковци.

# 3
  • Мнения: 307
Хич не рита . Ходи за риба и то много често.

# 4
  • Мнения: 8 222
И моят мъж не рита и мачове не гледа. Аз обаче гледам.

# 5
  • Мнения: 1 731
Нито ходи да рита,нито мачове гледа,лов и риболов също.Обикновено дреме пред тв-то или седи на компа.Туй са му заниманията. Thinking

# 6
  • Мнения: 2 131
Не играе футбол, нито пък гледа мачове. Но пък си пада по риболова.
Въобще не му остава ред да дреме пред ТВ или компютъра.

# 7
  • Мнения: 1 259
Преди го правеше по-често, но предпочиташе като се прибере да се изкъпе и да седне пред ТВ-то с биричка... а не да ми помага Close

# 8
  • Мнения: 2 448
Нито ходи да рита,нито мачове гледа,лов и риболов също. Към "мързеливите хобита" спада вманиаченото гледане на Дискавъра, а от спортните такива - събира се със стари приятели да се понаритат както се казва и да си припомнят годините , когато тренираха бойни изкуства по усилено.

# 9
  • София
  • Мнения: 7 097
Не рита. Ходеше на фитнес по едно време, но сега остана без хоби. Всъщност, намерих му ново хоби - да пазарува  Whistling

# 10
  • Мнения: 1 447
Моят също е от тези където не рита,обаче не пропуска да отиде на мач.

# 11
  • Мнения: 21
А няма ли едно мъжко мнение да чуем тука? Къде са татковците? Май наистина са мързеливи Simple Smile. Аз ходя да ритам, но нещо трудно се организираме, но когато го направим става добър мач Simple Smile.

# 12
Моят пък рита и то доста често, това му е хоби от малък и никога не съм се опитвала да го спра от това му занимание, тъй като виждам, че му се отразява добре(особено, когато бият Mr. Green). Колко често немога да кажа с точност, защото зависи от това кога има свободни часове, дали ще се съберат хора за отбор, но 1 път седмично със сигурност!! Laughing

# 13
  • Мнения: 4 433
Не знам колко е популярно, но не познавам мъже, които да ритат, моят също не рита (и мачове не гледа).
И моя

# 14
  • Мнения: 2 388
Преди години ходеше често, всяка седмица.
Сега няма време за никакъв спорт.

Общи условия

Активация на акаунт