Антицелулитни масажи: цени, салони и други въпроси ( част 2)

  • 156 113
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • Мнения: 2 759
                      Досега не съм имала синини от вендузите, но и не съм слагала мед. Много приятно е усещането, само дето ме мързи и правя само от време на време, при това не на дупето, че ми е някак сложно да се протегна до там  Blush.
                     Енита, предполагам зависи дали и колко целулит имаш... Може да започнеш с по-леко засмукване и да увеличиш след втория-третия път - така, че да ти е приятно и търпимо. Важното е да омазниш добре преди това.
                    Сhukun4e, цените на сайта дали са актуални? Ти на двучасовия масаж ли ходиш?

# 62
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
Здравейте,

дали може да ми кажете от къде може да се купят тези вендузи за антицелулитен масаж!?
 Sunglasses

Можете ли да споделите дали сте чували за "процедури с канелен крем" и завиване на проблемните участъци с фолио!?

Аз едва сега навлизам в проблема и се чудя какви процедури да избера заедно с антицелулитния масаж .

Последна редакция: пн, 04 авг 2008, 23:55 от Liviat

# 63
  • Мнения: 1 540
И аз искам да знам дали има някъде вендуза онлайн.  Crazy

# 64
  • Мнения: 3 410
Здравейте,

дали може да ми кажете от къде може да се купят тези вендузи за антицелулитен масаж!?
 Sunglasses

Можете ли да споделите дали сте чували за "процедури с канелен крем" и завиване на проблемните участъци с фолио!?

Аз едва сега навлизам в проблема и се чудя какви процедури да избера заедно с антицелулитния масаж .
Моите масажи са подобни по технология. Мажат ми краката и корема с канелен или подобен антицелулитен крем. опаковат ги с фолио и ме завиват с електрическо одеало. Правят ми 15 мин масаж на ходилата и започват масаж на корем и краката. Отвиват ми само този участък, който се масажира и после пак го завиват и т.н
Според мен много добра технология със супер резултат.

# 65
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
Моите масажи са подобни по технология. Мажат ми краката и корема с канелен или подобен антицелулитен крем. опаковат ги с фолио и ме завиват с електрическо одеало. Правят ми 15 мин масаж на ходилата и започват масаж на корем и краката. Отвиват ми само този участък, който се масажира и после пак го завиват и т.н
Според мен много добра технология със супер резултат.

дали можеш да ми дадеш някакви координати на този салон или човек !? Аз единствено се притеснявам от голямото затопляне да не се предизвика спукване на капиляри... но предполагам, че няма сериозна опасност  Wink

# 66
  • Мнения: 3 410
Нямам нито един спукан капиляр за радост, но гледам че сте от София, така че моята масажистка няма да ви свърши работа. Нека някое от момичетата от София се включи с координати. Успех!

# 67
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
Нямам нито един спукан капиляр за радост, но гледам че сте от София, така че моята масажистка няма да ви свърши работа. Нека някое от момичетата от София се включи с координати. Успех!

Жалко! Мога ли да помоля за информация за канеления крем - как се казва, на коя фирма е. Бих искала да го купя от София.

# 68
  • Мнения: 3 410
Нямам нито един спукан капиляр за радост, но гледам че сте от София, така че моята масажистка няма да ви свърши работа. Нека някое от момичетата от София се включи с координати. Успех!

Жалко! Мога ли да помоля за информация за канеления крем - как се казва, на коя фирма е. Бих искала да го купя от София.
Единият крем е производство на Талодерма, а другият - ще питам и ще ти пиша на лични.

# 69
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
Единият крем е производство на Талодерма, а другият - ще питам и ще ти пиша на лични.

Благодаря   bouquet

# 70
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
дали някой е ползвал "Pelle Brillante  - загряващ антицелулитен крем"

препоръчаха ми го и се чудя да го купувам ли

# 71
  • гр.София
  • Мнения: 46
Нямам нито един спукан капиляр за радост, но гледам че сте от София, така че моята масажистка няма да ви свърши работа. Нека някое от момичетата от София се включи с координати. Успех!

Жалко! Мога ли да помоля за информация за канеления крем - как се казва, на коя фирма е. Бих искала да го купя от София.

Здравейте, когато прочетох за този канелен крем тук във форума се заинтригувах и попитах масажистката си дали има ефект от него.Тя ми каза, че канелата е едно от най- добрите средства за борба с целулита.И така се заех да тарся този канелен крем. Единствения който ми препоръчаха беше този на Талодерма, но да не ви казвам с колко питане и обикаляне го намерих. Продава се на Граф Игратиев 19( на спирката на трамвая- до Славейков) има магазин на Лечител и там в интерес на истината има много неща на тази фирма. А за масажния крем-казва се Rubederm 9 и съдържа канелено масло,кокосово масло и  пчелен восък. Струва 6.20лв. Толкова от мен.Все още не съм го пробвала, но ще пиша след това.

# 72
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
Нямам нито един спукан капиляр за радост, но гледам че сте от София, така че моята масажистка няма да ви свърши работа. Нека някое от момичетата от София се включи с координати. Успех!

Жалко! Мога ли да помоля за информация за канеления крем - как се казва, на коя фирма е. Бих искала да го купя от София.

Здравейте, когато прочетох за този канелен крем тук във форума се заинтригувах и попитах масажистката си дали има ефект от него.Тя ми каза, че канелата е едно от най- добрите средства за борба с целулита.И така се заех да тарся този канелен крем. Единствения който ми препоръчаха беше този на Талодерма, но да не ви казвам с колко питане и обикаляне го намерих. Продава се на Граф Игратиев 19( на спирката на трамвая- до Славейков) има магазин на Лечител и там в интерес на истината има много неща на тази фирма. А за масажния крем-казва се Rubederm 9 и съдържа канелено масло,кокосово масло и  пчелен восък. Струва 6.20лв. Толкова от мен.Все още не съм го пробвала, но ще пиша след това.

Хей, много благодаря !!!   bouquet

# 73
  • Мнения: 2 726
ellimink,моляте като го пробваш пиши дали загравя много,защото и аз го намерих,но все още се колебая да го взема,защото някъде прочетох щом има в състава канелено масло да внимават тези склонни към лесно пукане на капиляри,нещо такова,а пък аз съм от тях.Та ще чакам да се включиш и да споделиш какво е усещането като се намажеш.
Предварително благодаря  bouquet

# 74
  • Мнения: 1 885
Аз си правя масажи с кафе, канела, зехтин,  сода бикарбонат и лимон. Много добре действат  Peace
После мажете с подходящ антицелулитен крем.

Общи условия

Активация на акаунт