Как да познаем признаците на изневярата?

  • 58 862
  • 215
  •   1
Отговори
Пиша анонимно , защото понякога и мъжа ми чете  тук!Имам  някой съвсем леки съмнения , че се е увлякъл по една своя колежка! newsm45Навярно си въобразявам  или съм прекалено мнителна , но по- добре така отколкото след това" като гръм от ясно небе "да ми дойде.Споделете  кои признаци са особенно притеснителни  според вас и са индикация , че нещо става или започва да става !Не говоря за серизни нещо , като грубости , побой , прибиране  в малките часове на ноща и др. подобни, имам  в предвид първоначални признаци като по- често споменаване на въпросната колежка  в разговорите , организиране на няколко поредни фирмени събирания и др. тем подобни .................., които вие подскажетеnewsm12 newsm12

# 1
  • Мнения: 2 657
 ooooh!Всяка поредна тема е все за изневяра ooooh!Имам чивството,че някой хора само си дебнат половинките и се терзаят с въпроси от сорта-дали кръшка,с кой го прави и кога го прави newsm78

Относно темата,
то ти би трябвало да си познаваш най-добре мъжа,а ние тук можем само да гадаем,как се държи с теб,охладнял ли и т.н.
Ако мен питаш,то за да се стигне до изневяра,вероятно има нещо в отношенията ви,което е допринесло за това...За да тръгне някой да хойка,то значи има причина Peace

# 2
Еми за изневяра ще са като света е луднал и всичко е тръгнало по чуждо! Преди и идея си нямах за какво става на въпрос , но от известно време за толкова любовни истории на семейни хора разбрах , че и мен ме налегнаха съмнения  Thinking А пък и колкото и да не ни се вярва ,за съжаление ТОВА Е  ИСТИНСКИЯ ЖИВОТ.

# 3
  • Мнения: 10 567
1.Говорене за нея по-често - положително или отрицателно.
2.Закъснения след работа, служ. разговори и смс след раб.време.
3. Командировки, измислени фирмени мероприятия.
4. Не е задължително да те отбягва или да е хладен с теб, напротив.
5. Да твърди, че е уморен, да си търси поводи за кавга, за да ти е сърдит и на спокойствие да мечтае за нея, да си намира оправдание за пред съвестта - тая моята как ми трови живота, ей сега ще й изневеря...

За щастие нямам личен опит - тези признаци по-горе са от разпаднали се връзки на мои познати.

И да, наистина - всичко живо се е втурнало да кръшка. Не знам защо.

# 4
  • Мнения: X
Преди време бях пуснала тема "За ревнивите мисли"...И на мен ми минаваха такива през ума...И то не защото имах повод,а точно ,че много хора около нас си изневеряват...И аз не можех да приема,че моят мъж е различен,че ме обича...Все си мисля,че щом почти всички го правят,и той ще е в кюпа...Ама си е все същият мил човек,когото познавам отначалото ,та досега...
Не знам кое предизвиква твоите съмнения,но ако са само съмнения без някакви конкретни причини,по-добре забрави.А ако го познаваш достатъчно добре,ще разбереш,повярвай ми.Няма как да ти изневерява и да ти играе театро месеци наред,в един момент ще му писне или ще забрави,че е артист...

# 5
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 153
Не знам какви са признаците, аз бях сляпа, винаги съм се кълняла в съпруга си, твърдях, че дори да го видя никога няма да повярвам......
Е, вече не е така.....
Признаци сега като се връщам назад е имало - телефони си купи и от 3-те оператора, за да говори без пари с всичките си приятели, излизаше всяка вечер да се види с някой приятел, дори до съседен град ходеше да се види с приятели...... Е, да не съм вярвала.....
Но не знам дали е необходимо да се притесняваш и измъчваш, ако няма нищо. Но щом се е стигнало до питане във форума сигурно имаш някаква основателна причина!
Дано се окажат безпочвени притесненията ти!

# 6
  • Мнения: 265
Първият и най съществен признак е суетността . Колкото и суетен да е един мъж , започне ли по често да се задържа в банята от обичаиното време , бръсне , парафюмира , чуди се какво да облече   и т. н. със сигурност има нещо . По принцип  знаете ,че повечето мъже не държат особенно на това , но започнат ли да го правят значи искат да впечатлят някоя друга .За всичко останало има логическо обяснение - работа , не са я свършили през деня , трябва да доуточнят някои неща и т.н . командировките също не са по негово желание -налагат се  Laughing

# 7
  • Мнения: 3 423
Може да си се праскат през работно време
и ти така и нищо да не разбереш. Така че не
се завирай там, където хич не ти е работата.

# 8
  • Мнения: 265
Разбира се ,че може да си се "праскат" по всяко време - говорим за признаци , промяна .......

# 9
  • Мнения: 1 334
Може да си се праскат през работно време
и ти така и нищо да не разбереш. Така че не
се завирай там, където хич не ти е работата.
Peace

Не че и ако на мен ми влезе мухата няма да почна да се чудя, но въпроса е заслужава ли си?!
Може човека наистина да си е паднал по някоя колежка... ей така за разнообразие.

Ако мен питаш,то за да се стигне до изневяра,вероятно има нещо в отношенията ви,което е допринесло за това...За да тръгне някой да хойка,то значи има причина Peace
Това изобщо не е вярно - повечето хора .... се заглеждат и им се приисква нещо "чуждо" ей така без причина и въобще не значи че имат проблем във връзката си.

Признаци винаги можеш да намериш, можеш да спретнеш и скандалче, но какво печелиш от това??? Какъв е смисъла да се измъчваш с подобен род мисли?

# 10
  • Мнения: 231
Добре де да речем,че той е шапшал и се е увлякъл, ти Що си мислиш че тя непременно ще му пусне Wink

# 11
Признаци винаги можеш да намериш, можеш да спретнеш и скандалче, но какво печелиш от това??? Какъв е смисъла да се измъчваш с подобен род мисли?


Ами смисъла е да се вземат мерки , въобще не си помислям за скандал , а за  др. неща  като  например да излизаме по- често заедно без детето , да правя неща които той харесва  ит.н   , защото ако  човек е спокоен че другия  е доволен    се отпуска  Embarassed и не е толкова  стремящ се да  угоди  за всичко на партньора си .

# 12
  • Мнения: 231
Ако си по-настоятелна и наблюдателна ще разбереш какво става.Въпроса не е дали с тази колежка има нещо общо,а дали по-принцип му шарят очите навън,ако това е така незнам какво е решението,аз по принцип съм доста крайна и не допускам такива ситуации,или пък да стоя и да се измъчвам какво да направя- правя го сам да си говори и тогава го изслушвам Twisted Evil

# 13
  • Мнения: 580
Момичета ,рязка промяна в отношението му ,може ли да се счита за признак на гузна съвест .Ситуацията е такава,че до преди 3 седмици ,той вечно беше зает,нямаше време единствено за мен,за всички други намираше ,прибра се на няколко пъти в родния си град (без причина) . Сега е по-мил от всякога,правим ,каквото аз искам и когато аз искам.Честно казано си мисля ,че не е нормална една такава внезапна промяна  Thinking
ПС извинете за дългия пост  bouquet

# 14
  • Мнения: 103
Променят си навиците.
А сега личните ми наблюдения-
 Дремеше с часове в тоалетната естествено с телефона в ръка. Обяснението- имал проблеми със стомаха.           
 Започна да ми разказва за някаква девойка, негова позната, която имала проблеми, и била нещастна и самотна и дрън дрън .....
 Звука на мобилния е изключен.
 Обикаля из апартамента по цяла нощ, естествено отново с телефон в ръка.
 Излизане по сред нощите на интернет защото нашия компютър не кара еди коя си игра / забежката беше виртуална /
 Изби го на поезия.
 Командировките не ги слагам, те са ясни.
Абе изобщо ходеше като ударен с мокър парцал.         

Общи условия

Активация на акаунт