Добър ендокринолог във Варна

  • 37 213
  • 37
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
Имам проблем с щитовидната жлеза,моля препоръчайте ми добър ендокринилог във Варна ,при когото да отида!

# 1
  • Мнения: 769
Добър ендокринолог във Варна е трудно да намериш. През последните 10 години съм сменила 8, за всеки е имало причина да го направя.

# 2
  • Мнения: 2 175
Таман писах за това в една подобна тема.
Аз съм много доволна от д-р Деведжиева, преглежда в МЦ санита и в един на Адвокатската градинка..

# 3
  • Мнения: 769
Таман писах за това в една подобна тема.
Аз съм много доволна от д-р Деведжиева, преглежда в МЦ санита и в един на Адвокатската градинка..
Деведжиева приема в Медицинки център Младост - Марешки, а не Санита.

# 4
  • Мнения: 2 175
Таман писах за това в една подобна тема.
Аз съм много доволна от д-р Деведжиева, преглежда в МЦ санита и в един на Адвокатската градинка..
Деведжиева приема в Медицинки център Младост - Марешки, а не Санита.

Може, преди ходих при нея в Санита, а последно миналата година в този на Адвокатската градинка..))

# 5
Yammy,доволна ли си от д-р Деведжиева?

# 6
  • Варна
  • Мнения: 70
Д-р Сарджева - кабинета й е срещу Пикадили-център.Много съм доволна.Между другото разбрах за нея точно от форума тук.

# 7
  • Мнения: 94
Наистина д-р Сарджева е сред най-добрите ендокринолози във Варна. И аз ходя при нея, препоръчаха ми я и моя личен лекар и колеги и приятели.. аз лично също се убедих в професионализма и!  Hug И работи по ЗК, не на последно място!

# 8
  • ВАРНА
  • Мнения: 81
Може ли да ми дадете точни координати и телефон на д-рСарджева?Не съм доволна от моя ендокринолог.

# 9
I az sam mnogo dovolna ot d-r SArdjeva. GSM: 0887 865197

# 10
  • Мнения: 314
Oще 1 глас за Сарджева.Много съм доволна,също ходя от години при нея,може би станаха вече 10. Peace
Телефон,на който да си запазиш час: 052 601 204.

# 11
  • Мнения: 898
Аз пък не съм доволна от Сарджева.

Не мога да се занимавам с личния си лекар и да му искам направление, тъй като е кретен. Въпреки че вече веднъж го смених, но все тая. Единственото направление което съм ползвала от както е въведена системата беше със скандал.

И така отидох при Сарджева платен прием.
И точно защото е платен приема  не ми обърна внимание, иначе си взе парите де.
Думите и  бяха нещо от сорта вземете си направление тогава ще се занимавам с вас.

А и от безсъдържателния разговор който проведохме общо взето я засякох че има пропуски тук там. Като например в момента в който пия противозачатъчни тя иска да ми изследва прогестерон.
Яйчниците са жлези с вътрешна секреция и влизат в науката ендокринология, а тя не знае какъв е нормалния размер на яйчниците /от туй нагоре е и жена/.
С надбъбреците също е скарана.

Някой може да възкликне че съм объркала лекаря. Не не съм го объркала, точно ендокринолог ми трябваше.
Но явно не попаднах на ендокринолог дори и с обща култура в ендокринологията.

Последна редакция: пт, 05 сеп 2008, 15:11 от Vanina 75

# 12
  • Мнения: 1 517
Моя колежка е много доволна от д-р Йотова, в Терапията преглежда, по ЗК.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 70
За д-р Йотова също мога да кажа само добри думи.Водила съм дъщеря си при нея и мислех,че е детски ендокринолог Thinking.Или греша?

# 14
  • Мнения: 250
Д-р Йотова наистина е детски ендокринолог и съм чувала добри отзиви за нея. Аз ходих при д-р Ковачева и съм доволна, преглежда по ЗК - в дома на красотата.

# 15
taq devidjieva ot varna e nai otvratitelnata doktorka koqto moje da s16testvyva  izob6to ne s1m dovolna ot neq i nz k1de da otoda

# 16
  • Мнения: 148
Най- добрият ендокринолог във Варна е д-р Райков/мое мнение/. Него ми го препоръчаха двама лекари. Вярно, че не е словоохотлив като д-р Сарджева, която освен да говори, да те хока и да те увещава колко трудно се забременява и колко са големи рисковете за бебето, при положение, че вече си бременна,друго  не прави. Супер е нервна, явно е в критическата.
При Райков отидох без направление и ме следи вече от 3 месеца, като му се обадиш по телефона е супер учтив. 

# 17
  • Мнения: 2 803
Някой ходил ли е при д-р Александрова от Окръжна болница?  newsm78 Какво ви е мнението? Препоръчана  ми е от личната. И аз си търся добър ендокринолог.

# 18
[dobir endokrinolog e d-r Petrova ot MBAL "svetaMarina".Napravi mi biopsiya i me naso4i za operatsiya.Operiraha me ot kista na stitovidnata jleza

# 19
  • Мнения: 3 540
Аз съм доволна от д-р Кирякова,работи в МБАЛ ,,Света Марина"на 12 етаж.И е по здравна каса!

# 20
  • Варна
  • Мнения: 33
Аз съм доволна от д-р Кирякова,работи в МБАЛ ,,Света Марина"на 12 етаж.И е по здравна каса!
Страхотен лекар, много мила и отзивчива.  Peace

# 21
Здравейте на всички,
Аз от много отдавна имам проблеми с щитовидната жлеза и смених не малко доктори ендокринолози във Варна. Последно ходих при д-р Ковачева, средно-доволна съм, като изключим тона, с който ми говореше, все едно имам някаква вина, че имам проблем. Сега си взех отново направление, но немога да се свържа с нея. Имам два телефона, но не ми отговаря на нито единия и то от дни наред, което ме изнервя не малко. И както чета в този форум мнения за д-р Саджиева мисля да отида и да се пробвам, може пък и да излезе сериозна докторка. Вече ме е страх да предприемам каквото и да е било относно тези решения, че си патих доста. Включително от "качественото ми лечение" си пати сега и моя син.
За Доцент Йотова - просто нямам думи, перфектно лечение, отношение, знания на много високо ниво, нямам какво лошо да кажа за многото години, които ни лекува съм се убедила, че е МНОГО ДОБРА. Но за е Детски ендокринолог. Аз поне имам такава информация.
Доцент Йотова -   Hands Clap  Hands Clap  Hands Clap

Как да е - аз продължавам да терзая.
Успех на всички

# 22
# 23
  • Мнения: 46
Относно заболявания на щитовидната жлеза най-добър е доц.Христозов. А доц. Йотова също е перфектен професионалист, като човек е изключително внимателна и отзивчива   bouquet

# 24
  • Мнения: 1 165
Здравейте.Някой има ли актуален телефон на доц.Христозов.Спешно ми трябва да се свържа с него, а му нямам координатите.Знам, че преглежда в Сириус, но там няма свободни часове до 13-ти, а след това можело да излезе в отпуска и затова ми трябва негов телефон, понеже знам, че преглежда и на други места, но къде точно не знам.Благодаря

# 25
  • Мнения: 737
Здравейте, аз същото съм доволна от д-р Сарджева, ходих извесно време при нея, но отидох и  при доц. Христозов . За него знам, че е добър диагностицик. Минах през много ендокринолози за 10г във Варна и най - странното е, че всеки различно ми казва. Сега просто незнам точно какво ми е на щитовидната жлеза. Rolling Eyes  Последната ми спирка е при доц. Христозов.
tincheto Доц. Христозов преглежда в МЦ Дария на ул. Панагюрище 2 ( от голямата Валентина към магазин Габина) лесно е ще го намериш пък и в maps.bg  ще разбереш по точно. Преглежда само сряда следобяд тел: 631 126 . Записването става по телефона. Успех!!!

# 26
  • Мнения: 1 165
Благодаря  bouquet.Успях да се вредя там

# 27
  • Мнения: 737
Моля, моля, там винаги има шанс за час, незнам на др. места как е , защото съм ходила само в МЦ Дария. Разкажи после впечатления. Прегледа му с ехограф е 40лв.

# 28
  • Мнения: 1 165
На мен ехограф няма да ми трябва.Аз съм с диабет и моя ендокринолог ме изпраща за консулт с него дали да ми сменят инсулина, тъй като съм бременна.Аз съм ходила при него, но за майка ми.Впечатленията ми от тогава са, че не е особено сговорлив, но иначе знам, че като специалист е много добър

# 29
  • Varna
  • Мнения: 155
Момичета, и аз търся съвет. Незнам дали съм за ендокринолог,но, моя случай е следния: изкарах супер безпроблемна бременност, в края на 8ми месец се останови че са ми намалени околоплодните води и започнах за първи път да се притеснявам, след ден.два получих контракции. Вкараха ме на 8ми етаж в АГ в патология за задържане, но след 2-3 дни родих нормално, за мой ужас и шок бебето изписка и почина, беше с много нисък хемоглобин  така... няма да разправям кас съм и как живея.. минаха 3 месеца, пуснах си изследвания, защото открита причина до сега за случилото се няма. Нямам токсоплазмоза, нямам листериоза,захар, желязо и други показатели са добре, но хормоните силно се разминават от нормалните граници. От лаборантката разбрах, че евентуално имам някакъв проблем с щитовидната жлеза. Сега ще ходя при личния лекар да каже какво направление, ще ми даде. Моля, някоя от вас ако е имала подобен случай, да сподели, да даде съвет или да препоръча някой доктор, много ще се радвам да пише. просто съм толкова объркана, че просто няма накъде....

# 30
  • Мнения: 22
Най-добрата е д-р Деведжиева и преглежда в МЦ Младост-Марешки, Варна

# 31
  • Varna
  • Мнения: 155
искам да попитам, има ли доволни от др. Кирова  -ендокринолог, работи в МЦ Надежда и поликлиника Хр.Ботев?

# 32
Най-добрата е д-р Деведжиева и преглежда в МЦ Младост-Марешки, Варна

# 33
  • Мнения: 7
Тъй като темата е стара, можете ли да ми кажете къде преглежда в момента д-р Сарджева и работи ли по ЗК, тъй като имам направление.
Благодаря предварително. Wink

# 34
  • In transit
  • Мнения: 11 777
работи по ЗК, има кабинет в уличката между Спешното и Пикадили център, една малка глуха улица. В нета има адреса. Телефона е 601-204. Проблема е с датите, аз в петък успях да си запиша час чак за 16.11.  Sad

# 35
  • Мнения: 7
Прекалено ми е далеч тази дата .. Аз вчера си записах час за петък при д-р Ключкова. Чух уж добри мнения за нея. Ще видим как ще мине прегледът. Успех и на теб!

# 36
  • Мнения: 1
Бихте ли ми препоръчали добър ендрокринолог от Варна?

# 37

Общи условия

Активация на акаунт