Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
От близо 3-ти години се лекувам от гуша - пия метизол а преди 3-4 месеца пия и ел тирокс .Ако може да ми предложите добър специалист .Сега съм  при друг лекар и както вървят нещата сигурно ще трябва да ме оперират а много ме е страх ,искам да се консултирам с още един специалист .Ако вие е от полза жлезата ми произвежда повече йод и диагнозата ми е тиретоксикоза.Благодаря ви
Цитирай

Д-р Иванова от Университетската болница по ендокринология.
Цитирай

София, Варна

Боби, аз ходя при др Начев в клиниката по ендокринология и съм доволна /вече почти 3 години/
Цитирай

на 6 ет..под звездите

Не разбрах от къде си?
Мога да помогна за Варна- др Девевджиева е отличен специалист.
Цитирай

Преглежда ли с ехограф
Цитирай

Преглежда ли с ехограф
\Да,преглежда и е една от най-добрите на ехограф.
Цитирай
Да преглеждала съм се на ехограф.От София съм.
Цитирай

София

Преглежда ли с ехограф

Извинявам се, че побутвам стара тема, но първото име на лекарката Марияна ли е?  newsm78 Чудя се дали не е същата, при която бях в МЦ "Лора".  Hug
Цитирай

Преглежда ли с ехограф

Извинявам се, че побутвам стара тема, но първото име на лекарката Марияна ли е?  newsm78 Чудя се дали не е същата, при която бях в МЦ "Лора".  Hug
може ли да кежеш мнение от Марияна Иванова от МЦ"Лора", защото се колебая дали да  си запиша час при нея, или при З.Каменов,който всички хвалят Rolling Eyes благодаря предварително
Цитирай

Д-р Ралица Иванова се казва от клиниката по ендокринология,за Марияна нищо не знам,а д-р З.Каменов е известен ендокринолог,но нямам лични впечатления.
Цитирай

София

White_, впечатленията ми от Марияна Иванова са много добри и като лекар, и като човек. Единственото, което мене не ме устройва съвсем при нея, е че в "Лора" работи само от 12 до 14 часа вторник и четвъртък, а на мене ми е много сложно с излизането от работа. Така или иначе не мисля да е сменям и намирам начин. Последния път бях болничен за малката и й се явих с нея, че нямаше на кой да я оставя. Иначе и тя има дъщеря - първи клас, та всъщност покрай боледуванията на децата се разприказвахме.
Цитирай

София

Здравейте. А, някоя ходила ли е при д-р Сечанов?
Майка ми трябва да си оперира 1 "топъл" възел на шията и 3 "студени", та се чудим при кой док да отиде за операция...  newsm78
Благодаря ви предварително!  Hug
Цитирай

можели да ми препоръчате добър ендокринолог във Велико Търново или Плевен който да работи към здравна каса
Цитирай

София

Здравейте. А, някоя ходила ли е при д-р Сечанов?
Майка ми трябва да си оперира 1 "топъл" възел на шията и 3 "студени", та се чудим при кой док да отиде за операция...  newsm78
Благодаря ви предварително!  Hug

Оперирах се при него преди 5 год. и мога да кажа, че съм изключително доволна! Невероятен специалист  Peace Само с едно пипане ми определи диагнозата !Наистина го препоръчвам!  Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.