СлЪНЧеви кУХни - да ГИ наПравиМ какТО са в МечТИте НИ - 12 тЕма

  • 47 004
  • 273
  •   1
Отговори
  • MJF
  • Мнения: 8 516
...научетЕ мъЖа да гОтви  Grinning


СлЪНЧеви кУХни  - да ГИ наПравиМ какТО са в МечТИте НИ-11тЕма[

...лЕтни, слЪНчеви и инТЕРЕСни куХНИ - часТ 10
в ЦВЕтове от нюанси на ДЪга КУХНЯ направи-и на приЯТЕЛ вкуСна манДЖА ти сготВИ - номеР 9
ЧЕРВЕна, бяЛА или синЯ - кухНЯТА Ми е лЮБИмА...8-ми брОй
ЛюБИМАта куХНЯ преОБразИ и на МЪжа чеРПака Ти врЪЧи
ПРОСторНИ, наШи ЛЮБими КУХНИ - 6-та теМА
..... ПреКРАсни и удОБни куХНИ.....5-та темА
КрасИви, иЗЯЩни и ЦВЕтни куХНИ - наслаЖДавайТЕ им СЕ, 4 чаСТ
ТрЕТА кухНЕНСка, обРАЗоватеЛНА
ВтоРА кухНЕНска теМа
тУК Е първата темичка
 



Кухненски материал

ПДЧ - Плоча от дървесни частици /талашит/. Известно е прилагането на формалдехидни смоли като свързващи

вещества при тях, макар, че в много страни е забранено. Внимавайте с некоректни производители. Днес се

произвеждат плочи от дървесни частици от така наречения Клас Е 1, които се считат за безопасни. Плочите от

Клас Е 2 отделят по-голямо количество свободен формалдехид и се използват само с допълнително повърхностно

покритие.
 
МДФ - от Medium Density Fiberboard - плоскости съставени от дървесни влакна, споени под високо налягане със

специални смоли. Добра влагоустойчивост.

Фирма за интериорни врати

Варна -  Дорис - ул.Марин Дринов (до медицинския университет) - тел.610-979

Механизми, аксесоари и материали за кухня

Тека
Булфурнир
ДИКАМ Д
Бланко
ВРВ ДИЗАЙН
Италтерм
КЕНТ ИМПЕКС
Мебели инфо
Viva
Магнолия
Como


Кухненски плотове


Кухненски, работни плотове
Кухненски, работни плотове
Salex
kronospan


Кухненско обзавеждане

mebel-m
Порталът на българските потребите на мебели
Rapidgroup
Интериор 46
Никром Мебел
Stefanystyle
Negova Style
Casa Design
Лабиринт
BMD furniture (Пазарджик) - изработка на маси, столове - интериор BMD furniture


ТЕКА - Малкия свят на мебелиста
Италиански мебели от record-bg
Технически мрамор
Mебелна фабрика Лем комерс
Жилищно обзавеждане
Обзавеждане на дома
RСтил


Програми за За лесно създаване на 3D цветен модел на мечтаната кухня

ALNO AG Kitchen Planner,
немски, английски езици
Kichendraw

Има я в Downloads.bg с регистрация


Пердета за кухня

1,2,3,4,5,6 от Спаска


фирма РОСИ - складове за дървен материал и разкрой аксесоари от метални изделия и др.

Домакински електроуреди

BOSCH
БЪЛГАРСКИЯТ САЙТ ЗА МАРКОВА ЕЛЕКТРОНИКА
leksgroup


Маси и столове за хранене

The best furniture
Интерседа


Последна редакция: сб, 12 юли 2008, 10:53 от 6o6ul40

# 1
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Тъкмо се мъчех и аз да пусна нова тема,записвам се.Дидка я няма на хоризонта нещо. newsm78

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 214
 Peace запис

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 805
xenia  Когато отидох за първи път ми скицира едни неща за хола и трапезарията , но като видях резултата от кухнята и казах, че няма смисъл  Embarassed. В крайна сметка си платих само тази скица и смятам, че така си и беше редно де. По принцип уважавам труда на хората , а това , че на мен не ми допадна си е мой проблем. Може и да не сме се разбрали и вината да е моя , но казах че искам топло и светло жилище . Сумата само за тази скица небеше голяма  Rolling Eyes , а и тя е приятелка на една моя , та неисках да стават разправии. Сега се оправям сама и то не много успешно , но ...
Така че ,ако ми помогнеш поне с кухнята ще съм ти безкрайно благодарна  Praynig Hug. Както се видя жилището е много малко , но за толкова ни стигнаха силите ,а и държах всеки да си има стая та цялата работа стана низ от компромиси Blush

# 4
  • Мнения: 718
Записвам се в новата тема със същата молба.
Момичета избирам кухни вече 8 месеца и съотношението качество-цена направо ме отчайва.Можете ли да ми препоръчате 2-3 изпитани и проверени фирми в София?Ще съм ви ужасно задължена и благодарна.И...ще почерпя.

# 5
  • Мнения: 4 380
Цитат
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=6425461
xenia дано да ти стана ясно,няма врата а от коридора направо се влиза в кухнята и трапезарията.По проект беше цяло коридор,кухня и хол ,но ние го разделихме с тази стена със стъкло.
Първоначалната идея беше хладилника да е в дъното където е етажерката и е празно,но там трябва да сложим климатика и на стената едно малко ЛСД.
 

Как така трапезарията на изходите? pavletutka, разположението на помещенията е много зле. Тези криволичещи коридори, това минаване от коридора през кухнята за да влезнеш в хола...това не е нормално. Аз изобщо не мога да си представя а сложа маса пред вратите. 
 

# 6
  • Мнения: 4 380
xenia  Когато отидох за първи път ми скицира едни неща за хола и трапезарията , но като видях резултата от кухнята и казах, че няма смисъл  Embarassed. В крайна сметка си платих само тази скица и смятам, че така си и беше редно де. По принцип уважавам труда на хората , а това , че на мен не ми допадна си е мой проблем. Може и да не сме се разбрали и вината да е моя , но казах че искам топло и светло жилище . Сумата само за тази скица небеше голяма  Rolling Eyes , а и тя е приятелка на една моя , та неисках да стават разправии. Сега се оправям сама и то не много успешно , но ...
Така че ,ако ми помогнеш поне с кухнята ще съм ти безкрайно благодарна  Praynig Hug. Както се видя жилището е много малко , но за толкова ни стигнаха силите ,а и държах всеки да си има стая та цялата работа стана низ от компромиси Blush

Жилището може доста да се разшири като полезна площ. Ако имате желание за преустройство, мога да ти скицирам схемата. Само ми кажи...мръсния канал къде минава? На схемата не се вижда някаква видима колона.

Колко деца имате и на каква възраст?

Малко ще почакаш със скиците. Аз си надрасках идеите и си ги разбирам, но мацаниците си не показвам. Laughing Ще ти ги пренарисувам по-чисто и ще ти ги пратя на лични. Кухнята е доста сложна за скициране. Още ли си държиш на череша и ванилия или все пак зебрано?

# 7
# 8
  • Мнения: 984
За запис да кажа, че днес ни монтират дограмата в кухнята. Стискайте палци до края на другата седмица да се похваля с обновена кухня  Peace

# 9
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Явно хич ме няма в обесненията.  ooooh!
Къщата е с два входа-централния е преди коридора това http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=6155105
А в кухнята има вратопрозорци,от тях се излиза на верандата.
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5895711 на 1 ет в ляво,а хола е в дясно .

Последна редакция: сб, 12 юли 2008, 14:30 от pavletutka

# 10
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Хайде и аз в кюпа!  Peace

# 11
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
Манди Портокалова, благодаря за отзивчивостта  bouquet Засега няма да те притеснявам с моите фантазии, защото и кухнята я няма, тя ще е за бъдещата къща, която по-рано от година няма да я има Grinning Сега събирам идеи и правя проучвания Simple Smile Това е първата идея, която яко се загнезди в главата ми, затова се интересувам Simple Smile Иначе минаха много варианти...Иска ми се да е нещо много различно от масовката, но също така функционално и лесно за поддръжка Simple Smile(и евтинко, ако мине номера Wink)

# 12
  • Мнения: 1 656
Запис-че и от мен засега,но скоро и аз ще помоля за мнение ,тъй като съм я докарала до никъде с тия програмки! Crazy

# 13
  • Мнения: 2 891
Любознателна, аз също като теб тръгнах с едни идеи преди година, пък сега - нищо общо няма  Mr. Green

Манди Портокалова, за проекта на Леа, мен ако питаш, барплот само ще пречи, но това е нещо, което тя сама трябва да си реши.  Grinning

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 4 120
 Grinning Хайде и аз тук да черпя идеи

Общи условия

Активация на акаунт