Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 35 отговора

София

От няколко дни забелязвам,че памперса на дъщеря ми сутрин е сух.Цяла нощ не пишка чак сутринта като се събуди. ConfusedПрез деня го пълни.Педито каза,че няма място за притеснение,било от горещините.В понеделник мисля да и пусна изследвания на урината.Случвало ли се е при вашите бебоци?Нормално ли е ?
Цитирай

Белгия/София

Не ни се е случвало. Не знам дали е нромално. Щом педито казва...  Thinking Може да пиша един два пъти и то попива хубаво и да не се разбира, че е пишкала?
Цитирай

София

Наистина може да е пишкала малко и ти да не усетиш, защото е попило. Ако имаш кантар премери памперса сух и след като го свалиш. Така ще знаеш със сигурност. Иначе при нас не се е случвало. Мисля, че е възможно от жегите да се поти и да пишка по-малко.
Цитирай

Варна

За мен не е нормално. При моя син това се оказа един от признаците на сърдечния проблем. Дано да греша  Praynig. Понеже сърцето не работеше добре не можеше да изхвърля течностите.
Цитирай

близо до Витоша

според мен е нормално, още повече, че през деня няма такова задържане,
а, за изследванията, нищо не губиш, направи ги  Smile
Цитирай

Белгия/София

според мен е нормално

Ама все пак бебето е на 6 месеца само, нормално е за по-голямо дете според мен.
Цитирай

София

Не се е случвало и двете ми щерки пълнеха памперсите, особено малката, сутрин памперса направо  преливаше така да се каже.
Но дано пък да е нормално, така както казва педито ти Mi6ana, стискам палци всичко да е наред  Praynig
Цитирай

РЕЗЕРВАТ СЕВЕРОЗАПАД нема такова место

Не ми се е случвало, може да е малко, но има пишкано... Освен това моето бебе пие вода, дори понякога нощем се буди и се върти и пъшка, докато не му дам малко водичка... За да изключиш варианта да е пишкала малко, но да не си забелязала, остави я довечера без памперс и ще си проличи дали пишка нощем...  Peace
Цитирай

София

Благодаря Ви за отговорите!  bouquetСутринта като се събуди памперса беше сух.Изпишка се,ака, изпи си млякото,поиграхме си и заспа.Събуди се след 2,5часа сън и пак беше суха.След около 5мин. така се изпишка,че напълни памперса.Прави ми впечатление,че докато спи не пишка...като се събуди се изпишква. ConfusedОх,незнам!Дано всичко да е наред с мишлето ми... Praynig
Цитирай

gatorland

При нас пък се наблюдава обратното. Денем е сух моят син, сутрин обаче памперса е като гюле.
Цитирай

близо до Витоша

според мен е нормално

Ама все пак бебето е на 6 месеца само, нормално е за по-голямо дете според мен.

и пак си мисля, че всичко ще е наред  Very Happy
Цитирай

при Arctic Monkeys

не ни се е случвало. я за всеки случай пусни изследване, да си спокойна!
Цитирай

София

Аз също смятам,че след като през деня пишка нормално,през нощта бебчето е възможно да остане сухо,все пак в тези жеги се губят доста течности.
Направете необходимите изследвания за всеки случай!
А какво количество течности изпива за денонощието?През нощта предполагам си спи,кога пие последното мляко?
Цитирай

Разград

Не знам дали е нормално. Моето бебе е по-голямо от твоето обаче всяка нощ памперса му е пълен. Аз бих се притеснявала ако не е. Моето бебче пие много вода.
Цитирай

София

Не ми се е случвало но това е защото Вики пие вода и през ноща.
Ако твоете детенце не пие нощем вода - няма проблем.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 35 отговора