Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 26 отговора
вярно ли е че е вредно да се лети със самолет след 6тия месец от бременността ?много се тревожа защото ми предстои път
моля ако някой знае нещо по въпроса да сподели Smile
Цитирай

близо до Витоша

това нещо трябва да го обсъдиш с гинеколога ти,
на мен ми бяха казали, че след 7-я месец не е препоръчително, а не, че е вредно летенето
Цитирай

Белгия/София

Няма никакъв проблем  Peace Аз летях и 6-ти, и в 8-ми  Smile
Цитирай

РЕЗЕРВАТ СЕВЕРОЗАПАД нема такова место

За вредно не е вредно... Но не се препоръчва, а някъде чух и че някои компании не допускат бременни след някой си месец (не помня кой)... Освен гинеколога ти питай и компанията, с която смяташ да летиш, за да не ти правят проблеми на летището...  Peace
Цитирай

gatorland

Вредно е толкова, колкото и ако летиш в 4 месец. Не мисля, че има някакъв проблем. Единствено в 8-9 месец чак не се допуска бременна да лети и не защото е вредно, а защото се притесняват от преждевременно раждане ( самолетните компании, де).
Цитирай

В Сънландия

Не съм чувала да е вредно.Знам, че някой компании отказват на бременни 9ти месец, поради възможност за преждевременно раждане, обаче доколкото знам и това включително може да се уреди(полет през 9ти месец) ... всички знаем как:о)
Цитирай

Плевен

Няма проблеми,сестра ми пътува в седмия. Peace
Цитирай

Не е вредно.
Цитирай

Earth

Не мисля, че има проблем. НЕ СЕ ТРЕВОЖИ ИЗЛИШНО.   Hug
Цитирай

Германия

Не слушай всеки какво ти приказва. Ако нямаш проблеми с бременността си няма страшно да летиш почти до края. Просто попитай гинеколога си, а не нас.  Wink
Цитирай

Abu Dhabi

Единствено в 8-9 месец чак не се допуска бременна да лети и не защото е вредно, а защото се притесняват от преждевременно раждане ( самолетните компании, де).

анджък, това е най-вярно. Ако почнеш да раждаш в самолета, ще им объркаш доста плановете Smile
иначе няма порблем да си летиш, въпреки че на дълъг полет може да ти е малко клаустрофобично или пък няма къде да си вдигнеш краката.

за всеки случай можеш да си вземеш бележка от гинеколога ти, че няма проблем да летиш/или че си още в 6тия месец  Wink /
Цитирай

Ако нямаш проблеми с бременността си няма страшно да летиш почти до края.

за всеки случай можеш да си вземеш бележка от гинеколога ти, че няма проблем да летиш/или че си още в 6тия месец  Wink /

Peace
Цитирай

София

Не е вредно, но по принцип не е препоръчително.
Зависи от хода на бременността, всяка такава е различна - една крие рискове от такова пътуване, друга - не...
За това би трябвало да се консултираш с гинеколога, който следи бременността ти  Peace
Цитирай

София

Не е вредно, самолетните компании ги е шубе да не родиш в самолета  Wink.
Цитирай

в Надежда-та

Не, не е вредно.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 26 отговора