Косите на куклите?

  • 1 548
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 505
Та...това ми е въпроса....имаме вкъщи разни понита, барбита и брац...но след известно време косите им стават не така лъскави както в началото.... Има ли лек според вас...

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
И нашите са такива даже изглеждат зле не само им го няма блясъка. За лек не съм чувала.

# 2
  • Мнения: 9 814
Лек има- да не се докосват от детска ръка. Mr. Green
На нашите не само блясъка им липсва, но и половината коса или грива.

# 3
  • Мнения: 4 965
Лек има- да не се докосват от детска ръка. Mr. Green
На нашите не само блясъка им липсва, но и половината коса или грива.

Мдааа, на нашите също за около 2 седмици заприличват на кошница /ама разплетена/. Няма лек, ако не са с естествен косъм, който да може да се раздели с гел, ама с естествен косъм са скъпите порцеланови кукли /ние имахме 2, но едната "случайно падна сама" върху плочките и лицето й се разби  #Cussing out, та сега й остана само лесната за поддръжка коса  Mr. Green/. Всички коси са изкуствени и няма как да им се повлияе - мокрене, мазане и т.н. дори влошават нещата. Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 39 758
И аз не съм чувала за лек за кукленски коси Simple Smile
Имах навремето немски кукли, като малка редовно им перях "косите" Simple Smile Баба ми ги беше запазила, но щерката им видя сметката. Бяха хубави кукли. Дияна в момента има 1-2 кукли от Испания, които стават, но всички останали китайски боклуци... са си боклуци. Поне се научи сама да им прави прически. Ако косите им се намокрят предполагам, че директно ще заминат в кофата за боклук.

# 5
  • Мнения: 505
А дали една ютия няма да е полезна... Thinking

# 6
С балсам за коса можете да оформите прическа, а и да възвърнете блясъка временно.

# 7
  • Мнения: 468
 Моето момиче има няколко понита от серията "Little Pony" опашките и гривите им стават като нови  след изкъпване, сресване и навиване с ролка за коса. С барбитата, не съм пробвала, но те са от по- евтините варианти.

# 8
  • Мнения: 1 674
купувате нова Mr. Green

# 9
Няма спасение не само за косите,ами и за главите на куклите LaughingВзема им се здравето най-късно на втората седмица.Няма спасение от детските ръце-всичко трябва да се опознае Crazy

Общи условия

Активация на акаунт