Чувства и мисли

  • 1 700
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 521
а наистина болно ми става например, като видя баща си на 'посрещачи' с всяка следваща година все по-остарял.


Нямам какво да добавя...

# 16
  • Мнения: 806
И аз виждам нещата като 10¢'s caffè&lounge
Криво ми става. Тъжно ми става.
Но е така, като не сме там. Колкото и да слушаме радио и да гледаме телевизия - не е същото- пак няма да сме абсолютно в час.
Peace
Искам само да добавя - как да ги знаем тези нови имена в литературата??? в музиката??? ами, че кои от тях могат да се намажат на малкото пръстче на нашите велики композитори, музиканти, писатели .....

# 17
  • Мнения: 11 304
И аз виждам нещата като 10¢'s caffè&lounge
Криво ми става. Тъжно ми става.
Но е така, като не сме там. Колкото и да слушаме радио и да гледаме телевизия - не е същото- пак няма да сме абсолютно в час.
Peace
Искам само да добавя - как да ги знаем тези нови имена в литературата??? в музиката??? ами, че кои от тях могат да се намажат на малкото пръстче на нашите велики композитори, музиканти, писатели .....
Ами влез в подфорум Хоби, в темата Литературен клуб например и там ще прочетеш за добрите имена сред младите български писатели. Аз така открих за себе си няколко от последните 10тина години, които наистина са много добри! Има и доставки в чужбина.

По темата - терсене ми става, като знам какво е да загубиш, някой, значел нещо в живота ти и оказал по една или друга причина влияние върху начина ти на мислене.
Казаното от О'Хара изчерпва останалото.

# 18
  • Мнения: 59
Замислям се за моя баща Sad  откакто съм заминала остаява страшно бързо........

А когато науча за загубата на известа личност......нещо от моето детство, от моята младост отлита.
Усещам горчивина........и страх.

# 19
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Замислям се за моя баща Sad  откакто съм заминала остаява страшно бързо........

А когато науча за загубата на известа личност......нещо от моето детство, от моята младост отлита.
Усещам горчивина........и страх.

От какво те е страх?
По повод родителите:дори не ми се иска да споделям моите чувства. По стечение на обстоятелствата не бях виждала дори снимка на чичо ми от 10 години и като видях преди няколко месеца една снимка ми стана  Sad Не, че е остарял и страшно заприличал на дядо ми и баща ми, а по-скоро за изминалите 10 години, които няма да се върнат....

# 20
  • Мнения: 2 786
Не мисля, че в България са се появили чак такива гении в последните години, които да оставят диря за поколения напред.
Отбелязвам наум промените и дотам.
Животът продължава  Peace

# 21
  • Мнения: 264
И на мен ми става криво като разбера за поредният починал гении, нищо че повечето са от поколението на майка ми. Но това е защото няма кой да ги замени. Сегашното поколение певци артисти и т.н. не ме впечатляват с нещо кой знае какво.
На последък чета доста теми за родителите ни в България и ми е доста тежко, защото знам че рано или късно ще се случи това от което най-много се страхувам, и ми е страшно болно че може да стане когато съм много далеч. Само се моля лошите вести да закаснеят колкото се може повече.  Praynig Praynig

# 22
  • Мнения: 1 242
С ботокс или не, със силикон или да, колелото на живота не прощава. Върти се и му е все тая какви чувства у нас събужда.
И аз попадам често под въртележката на подобни мисли.

По този повод.
Да ви почерпя с едно парче от нашето детство. Peace

Общи условия

Активация на акаунт