Чувства и мисли

  • 1 699
  • 22
  •   1
Отговори
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
В последните дни съм се заровила в разни български вестници и попадам на снимки на известни българи и много често първата ми мисъл е:"леле, колко се е променил /а. О, доста е остарял/ а за последните години."

Или научавам за смъртта на известен музикант, писател, артист и ми става малко тъжно
( поредният известен българин, когото съм познавала, а вече го няма). А новите лица трудно научавам като име, защото не чета редовно преса или не гледам българска телевизия.

Някак си ми е странно и тъжно чувството, че хората се променят или си отиват, а аз го отбелязвам само като наблюдател. 

Какви са вашите чувства и мисли?

# 1
  • Мнения: 1 121
Общо взето си мисля почти същото. Става ми тъжно, когато писател или актьор почине. Но май не се вглеждам достатъчно, защото не съм се замисляла кой колко е остарял.

Обикновенно като чета новините от Интернет си казвам:"я, нова фолк певица, не съм я чувала досега" или "я, тези двамата се развеждат, знаех си, че не са един за друг" Laughing Това разбира се е из жълтите новини. Когато чета нещо относно политиката, често си мисля, че това е поредният абсурд на родната действителност, дразня се и рядко успявам да изчета статията до край.

Иначе е нормално да си просто наблюдател, на мен даже ми харесва, не ме натъжава, понякога си мисля, че имам голям късмет да живея точно сега, в тази ера, с тези забележителни хора, че мога да ги видя на живо, че мога да отида на техен концерт, да взема автограф и да им подаря цвете. Децата ми, например, нямат този късмет, но пък се надявам да се радват на други не по-малко изключителни хора (макар, че като гледам накъде е тръгнал светът и как се променят идеалите... Cry и на мен ми става тъжно)

# 2
  • Мнения: 7 914
тази вечер чух, че Вили Казасян е починал Flowers Rose

Няколко утринни ми се случва да гледам предаването "по -по -най..." и там Бате Енчо като ги пита дечицата какви ше станат, един ден каза "аз пък май завинаги ще си остана Бате Енчо"... много вярно Peace

# 3
  • Мнения: 7 091
Звездичка, това сериозно ли??!!1 Shocked Аз не знаех....Бог да го прости... Sad

# 4
  • При семейството си
  • Мнения: 6 484
Тъжното е, че сме в ролята на наблюдатели и правим същите констатации за най-близките си. Новите "лица" и аз не ги познавам. Вили Казасян последно го гледах в Мюзик Айдъл. 

# 5
  • Мнения: 7 914
Звездичка, това сериозно ли??!!1 Shocked Аз не знаех....Бог да го прости... Sad

 Sadhttp://news.ibox.bg/news/id_902058133

# 6
  • Мнения: 3 804
тъжно е да 4уеш,как звезди с твор4еството на които си израстнал са си отишли/майка на времето ме водеше на всякъде със себе си-по простата при4ина 4е нямаше на кого да ме остави/,от новите бг лица,са много малко тези които са ми оставили трайни впе4атления
за съжаление-моите тийн4ета са от 4алга поколението и един от бг канали които гледат е Планета  Sick,но пък и от мен жзеха малко,та си падат и по R N B

# 7
  • Мнения: 1 526
Тъжно е разбира се за толкова малко време си отидаха толкова много талантливи хора:
Асен Кисимов, Пепа Николова, Георги Минчев, Емил Димитров, а сега и Вили Казасян  Confused...

Само преди два- три месеца в Мюзик Айдъла се шегуваше със слуховете по повод здравословното му състояние, а краят е бил толкова близко...

# 8
  • Мнения: 3 423
Да, и аз отбелязвам, че хората се променят.
Ето, заминах за чужбина, когато Глория беше
дебела, джукеста и къдрава като пудел. Пък сега я
виждам измършавяла, сложила си гигантски бомби,
изшупила джуки още толкова и гледаща вече не по
селски, както тогава, а като че е английска кралица.
Поне.
Виждам и разни други хора, които някога изглеждаха
не така, както сега, ама чак тъжно не ми става. Просто
поглеждам към календара. Поглеждам и в огледалото.
Все пак.

# 9
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Е, и аз поглеждам в огледалото и знам, че разлика има. Обаче, разликата е, че наблюдаваш реовно и свикваш (както е при живеещите в България), докато една снимка или новина тук те изправя пред факт, който те кара да се замислиш....

Някак си при подобни неща част от нас си отива, без да бъде заменена от нещо ново. И това ме кара да се натъжа...Знам, че е част от живота, ама това не прави този факт по-малко тъжен за мен.

# 10
  • Мнения: 5 710
И аз изоставам, а уж чета и се старая да съм информирана. Но си е в мен грешката.
Има и онлайн радио, и телевизия, само желание да има човек да е в час.
И да има нерви, да не се разстройва. Аз определено се натъжавам, ако си пусна бг радио, например,
затова и много изостанах в хора, нови хитове, клипове.. събития...

# 11
  • Мнения: 27 524
ВНякак си ми е странно и тъжно чувството, че хората се променят или си отиват, а аз го отбелязвам само като наблюдател. 
Какви са вашите чувства и мисли?

Калинке, ще ме скъсаш  Joy И аз се имам за чувствителен и закостенял човек/българин, но ти ме биеш по всички показатели  Hug   Laughing

Нашите мисли и чувства са като всичко нормално - когато сме далеч от нещата, не забелязваме промените. Но това не означава, че не са реална действителност  Peace

# 12
  • Мнения: 580
И аз виждам нещата като 10¢'s caffè&lounge
Криво ми става. Тъжно ми става.
Но е така, като не сме там. Колкото и да слушаме радио и да гледаме телевизия - не е същото- пак няма да сме абсолютно в час.

# 13
  • Мнения: 3 423
Забелязах само, че Радина Червенова
и Живка Гичева не са мръднали никак.

# 14
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
ами мъчно ми е, да. за певци и  известни българи. но признавам, че всичко е ден до пладне.
а наистина болно ми става например, като видя баща си на 'посрещачи' с всяка следваща година все по-остарял.

такива са моите чувства и мисли- все към изток 'летят'...

Общи условия

Активация на акаунт