Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • Sofia
Здравейте,

Моля, препоръчайте добър педиатър, работещ със Здравната каса. Искам да сменя личния лекар на детето и нямам много време до края на месеца.

Причината да взема това решение е факта, че сегашната ни педиатърка много мъчително издава талони за консултация със специалист.

живеем до Южния парк, но бихме избрали педиатър отдалечен от нас, стига да е добър и да разрешим проблема с талоните!

# 1
  • София
Виж в здравния справочник, белия списък.

# 2
  • Sofia
Мойто педи се намира на Кръста в Лозенец.Аз лично съм доста доволна от нея.Сама ми предлага талони.За посещения в къщи пари не ми е взимала,въпреки че не бяхме още към касата.Работи и с някакъв център,който за нощни посещения ми взима 3лв.

# 3
  • Sofia
Chocha, вие да не би да сте при д-р Талева? Ние сме прие нея и мога да кажа, че е много добра и има страхотен подход към бебка - хич не плаче при нея!

# 4
  • София
Нашата педиатърка ви е даже на удобно - д-р Мария Тодорова от 14-та поликлиника. Досега не ни е отказвала направление.

# 5
  • Sofia
много Ви благодаря, че се отзовахте! можете ли да ми дадете лефони на тези педиатри? Ще пиша на лична

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт