Слънцето силно ни пече, пловдивчанчето отива на море (Пловдив - 19)

  • 18 446
  • 298
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 107
Мария,моята така плачеше и когато отидохме на лекар след всички прегледи решиха,че може да е гладна и така се и оказа,просто не и стигаше кърмта! Ако продължава може да и направиш едно контролно хранене т.е. да я претеглиш преди и след ядене! Hug

# 61
  • Мнения: 2 132
Мария, може да са много причините. Не знам дали се кърмите, но аз в началото успокоявах Ива на гърда за каквото и да било Grinning Сега се приспиваме на гърда Wink
А пробно кърмене се прави за 24 часа , защото бебето не изсуква всеки път едно и също количество.

# 62
  • Мнения: 107
На мен лично отидох претеглиха я нахраних я и после пак я претеглиха и казаха,че е изяла само 40гр,а трябваше да яде 100 и казаха да я дохранвам и това беше! Казвам това,което е било при мен,а може и на 24ч. да е,сигурно зависи от лекаря! Незнам!! Hug

# 63
  • Мнения: 12
Благодаря ви момичета, наистина незнам от какво плачем, може и топло да му е на детето......
Все още свикваме и се нагласяме и дано скоро да мога да разбирам за какво плаче мъничето... Поне така казват и докторите, че с времето разбираш за какво плаче детето....
За храненето мисля, че имам достатъчно кърма, защото имаме и пълни памперси, което много ме радва. Днес ни е девети ден, по колко трябва да изяждаме? Знам че от първия до седмия ден количеството нараства с 10гр докато стигне 70гр на седмия ден, а после?

# 64
  • Мнения: 2 132
Благодаря ви момичета, наистина незнам от какво плачем, може и топло да му е на детето......
Все още свикваме и се нагласяме и дано скоро да мога да разбирам за какво плаче мъничето... Поне така казват и докторите, че с времето разбираш за какво плаче детето....
За храненето мисля, че имам достатъчно кърма, защото имаме и пълни памперси, което много ме радва. Днес ни е девети ден, по колко трябва да изяждаме? Знам че от първия до седмия ден количеството нараства с 10гр докато стигне 70гр на седмия ден, а после?
Детето не изяжда по едно и също количество всеки път. Може единият път да изсука 50гр., другият 100. Освен това може да се храни 12 пъти на ден по 60гр, а може 20пъти по 40 Grinning А и всяко бебче е индивидуално. За това не е удачно да се прави пробно кърмене еднократно, тъй като то не дава реална прецнка на нещата.Така е и при възрастните - аз мога да изям 2 чинии с манджа, а друг може и 1 да не може  Grinning Мисля че към 700мл на ден трябва да изпиват, но това е ориентировачно. Важното е детето да пълни памперсите и да наддава грамчета Wink

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Миме прекрасна госпожица....а за плаченето пожелавам ти успех и дано скоро разбереш от какво е......аз не мога да ти даммного съвети  ooooh! че аз ходих като одарен самолет 4 месеца,но нас ни почнаха коликите на 7-я ден и май беше от това,май и кърма нямах много,но бях тъпа и упорита,гледах си напишканите памперси и не си и помислих за дохранване,за сметка на това се кърмихме по 12 пъти  Mr. Green грубо казано,накрая спрях да ги броя изобщо просто като ревеше.....хайде на цицката,ако не иска тогава-лошо,но пък се кърмихме достатъчно и си наддаваше добре........
Може би милото и то свиква все още сте много мънички .Успех и ни пиши как сте когато можеш   bouquet

# 66
  • Мнения: 1 792
оо Миме и наща първия месец беше много ревлива.еми то детето 9месеца е било постоянно с теб и сега изведнъж самичко в кошарата...трябва му време да се адаптира.всичко ще си дойде на мястото ама чакай да стане поне на месец и половина два.успех Hug

# 67
  • Мнения: 12
 mu6morok , Laughing Благодаря за успокоението, поне имам надеждата до месец-месец и половина да намалеят изблиците на плач  Laughing Вярвам, че все някак си ще се справим с положението. Утре сме на консултация, да видим дали това не са колики, въпреки че ме съмнява, защото малката не избухва в плач изведнъж, а мрънка, мрънка и пореве малко. Днес много странно плаче. Поплаква около 10-тина секунди и млъква за 10-тина минути и после пак същото. Може да се е наспала, че снощи голям сън му дръпна и сега да не и се спи.........  newsm78

# 68
  • Мнения: 48
Здравейте, аз съм очаквам мойта сладка бебка през онтомври живот и здраве.Сега избирам дрешки за нея и всичко друго необходимо.Но нещо не съм така впечетлена от стоките които се предлагат, то и още няма по есенни неща по магазините .Имаше един магазин испански МС Ваву в Гранда но нещо е преместен.Някой знае ли къде е сега.Ще се радвам да споделите вие от къде пазарувахте за вашите бебенца.
Хубав ден сладурки. Hug

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 187
Здравейте, аз съм очаквам мойта сладка бебка през онтомври живот и здраве.Сега избирам дрешки за нея и всичко друго необходимо.Но нещо не съм така впечетлена от стоките които се предлагат, то и още няма по есенни неща по магазините .Имаше един магазин испански МС Ваву в Гранда но нещо е преместен.Някой знае ли къде е сега.Ще се радвам да споделите вие от къде пазарувахте за вашите бебенца.
Хубав ден сладурки. Hug
Здравей, пазарувам от Вис Виталис, там има всичко и има голямо разнообразие, обичам големи магазини Mr. Green

# 70
  • Мнения: 12
Днес бяхме на консултация и малката госпожица е наддала 400гр за седмица  Grinning Какво да ви кажа  Grinning много съм доволна от това, значи кърмата ми е достатъчно и детето се храни добре, поне за това да не се притеснявам. Вече започнах да свиквам с плача на малката и на моменти не ми е толкова притеснено, както преди. Поне вечер за сега се държи много прилично и спинка, а като е гладна само примрънква и примлясква и и давам цица да се наяде. После заспива и ние също успяваме да си починем. Дано и занапред да продължи така. Иначе днес ни чуха в поликлиникат как плачем и казаха, че не е на колики. Дано и занапред да нямаме. Ако стане така, значи добавката, за която ви бях писала, че пия има ефект  Peace
Това е от мен за сега, отивам да спя, че нещо ми се затварят очите.......

# 71
  • Мнения: X
Здравейте, аз съм очаквам мойта сладка бебка през онтомври живот и здраве.Сега избирам дрешки за нея и всичко друго необходимо.Но нещо не съм така впечетлена от стоките които се предлагат, то и още няма по есенни неща по магазините .Имаше един магазин испански МС Ваву в Гранда но нещо е преместен.Някой знае ли къде е сега.Ще се радвам да споделите вие от къде пазарувахте за вашите бебенца.
Хубав ден сладурки. Hug

Аз също харесвам тази фирма, но трудно намирам нейни дрешки, след като магазина им в Гранд го разтуряха.
Ако искаш, разгледай във Фокс. При намаленията за малките бебчета има най-голям избор от дрешки, тъй като "големите" номера свършват и на редовни цени.
При мен се редуват финансови бедствия с по-нормални периоди, така че пазарувам според хала си в момента. За 0-9 месеца му купувах много от Вис Виталис, но не съм доволна от качеството на материите и от това, че след 3-4 изпирания дрехите имат вече вехт вид.

# 72
stavame na godinka i se chydim kade da go otpraznyvame.nie sme ot plovdiv.Neznam kade dali tyk ili da otidem niakade. newsm78

# 73
  • Мнения: 3 453
Здравейте, скоро ще е готово жилището ни и се спряхме на  магазин Галеро и по специално на кухните които внасят от Полша/ мебели Дипол се водят/Има ги и в Нов дом Симеонов мострите.Те са с готови модули.Направиха ни проект на кухнята и ни казаха, че когато я поръчаме срокът за доставка  е 30 работни дни.Ние смятаме да я поръчаме до седмица две, за да е тук дори и по-рано/държат ги на склад и като решим ни я карат и я сглобяват/.
       До тук всичко е добре, но попаднах на теми във форума в които се коментира именно срока на доставка..и той е много повече от 30 дни от други фирми и магазини за полски мебели и се притесних да не чакаме и ние по два три месеца.Затова искам да попитам дали някой  е поръчвал от тези кухни и дали са бавили доставката.
      Очаквам вашите отговори и благодаря предварително  bouquet

/До сега писах в старата тема Embarassed/

# 74
  • Мнения: 1 792
Криси доста неща имам купени от галеро и засега срока са го спазвали.даже последно преди месец си купих диван за хола и ми го доставиха навреме.но неочаквай по-рано.общо взето всичко ми е идвала след месец.без значение какво съм поръчала.за кухните специално незнам.

Общи условия

Активация на акаунт