Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
здравейте на всички мами. тъй като ми предстои раждане, а сам много обаркана и ме е страх, защото миналата година направих спонтанен аборт в 6-7месец в Бургаската болница...а за там не искам дори да говоря #Cussing out
 и така доидох в София, термина ми е около 12.09.2008г., спряла сам се на бившата Тина Киркова и не знам как да родя... newsm78
интересува ме дали някоя от вас мое да ме ориентира ценово за секцио с направление от лекаря колко струва и колко ще ми струва ако реша по мое желание за какви пари става вапрос??? Praynig Ви ако има някои по-запознат да ми отговори
Цитирай

София

Влез в сайта на клиниката, там има актуални цени.
Леко раждане и успех! Hug
Цитирай

София

За секцио чувам добри отзиви за д-р Д.Георгиев.1300лв
Цитирай
Много ви благодаря момичета  bouquet
Чудесни сте...
Цитирай
Аз родих със секцио при д-р Валери Гергов.много добър лекар,сериозен,идваше да ме пита как съм по 2 пъти на ден.възстанових се без проблем.има много пациентки обаче не пречи да попиташ.съвет: ако решиш за секцио си направи всички тестовеза алергия към упойки в същата болница.успех!
Цитирай

Ценоразписът на болницата е поставен на видно място на регистратурата- изборът на лекар е към 500 лева, отделно сигурно ще искаш и самостоятелна стая, която май че е между 50 и 70 лева на вечер.

Аз щях да раждам при Динчо Георгиев, когото са ти препоръчали по-горе, но естествено. /не родих при него, нито в ТК по няколко причини, една от които беше инфекцията на бебета в края на миналата година, завършила фатално за едно бебенце Sad/

Мисля, че добри лекари са и Вълчанова, Петков и Ташков - други не знам.

Ако ти е близо до мястото, където живееш, можеш да ходиш там на запис на тонове на бебчо в последните седмици на бременността - това беше безплатно поне до миналата година.

Имай е едно наум все пак - аз чух един диалог между лекари, за една родилка - явно този, който трябваше да й прави секцио нещо
го мързеше и чух репликата - "ами като я упоим, тя много ще разбере, кой е я рязъл"
Цитирай

София

Имай е едно наум все пак - аз чух един диалог между лекари, за една родилка - явно този, който трябваше да й прави секцио нещо
го мързеше и чух репликата - "ами като я упоим, тя много ще разбере, кой е я рязъл"
Много хубаво, и това са хора, клели се в Хипократова клетва! #2gunfire Ама после ще й вземе паричките, нали? Големи са гадове, но от тях зависим!
Цитирай
Момичета искам пак да ви питам... Rolling Eyes
Вярно ли е, че когато едно майче ражда секцио, после няма достатъчно кърма, за бебчето си? newsm78
Цитирай

не, не я вярно.

Чети от сега библиотеката в кърмаческия, че после може да нямаш време Hug
Цитирай

сред маслини и портокалов цвят

Момичета искам пак да ви питам... Rolling Eyes
Вярно ли е, че когато едно майче ражда секцио, после няма достатъчно кърма, за бебчето си? newsm78

Не е вярно. Родих секцио, имах същите притеснения, но всичко е наред.
Чети всичко в кърмаческия форум, има страхотна информация.
Но най-важното е бебето да ти е непрекъснато на гърдите. Само като гъкнеше и му давах цица. Smile Пък то лакомо се случи, та нещата тръгнаха.
Цитирай
jasmin, а ще ми препоръчаш ли такъв подобен форум за кърмене?
Цитирай

София

http://www.bg-mamma.com/index.php?board=8.0

ето, заповядай
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.