инфо за секцио в бившата Тина Киркова

  • 2 897
  • 11
  •   1
Отговори
здравейте на всички мами. тъй като ми предстои раждане, а сам много обаркана и ме е страх, защото миналата година направих спонтанен аборт в 6-7месец в Бургаската болница...а за там не искам дори да говоря #Cussing out
 и така доидох в София, термина ми е около 12.09.2008г., спряла сам се на бившата Тина Киркова и не знам как да родя... newsm78
интересува ме дали някоя от вас мое да ме ориентира ценово за секцио с направление от лекаря колко струва и колко ще ми струва ако реша по мое желание за какви пари става вапрос??? Praynig Ви ако има някои по-запознат да ми отговори

# 1
  • София
  • Мнения: 3 789
Влез в сайта на клиниката, там има актуални цени.
Леко раждане и успех! Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 3 752
За секцио чувам добри отзиви за д-р Д.Георгиев.1300лв

# 3
Много ви благодаря момичета  bouquet
Чудесни сте...

# 4
Аз родих със секцио при д-р Валери Гергов.много добър лекар,сериозен,идваше да ме пита как съм по 2 пъти на ден.възстанових се без проблем.има много пациентки обаче не пречи да попиташ.съвет: ако решиш за секцио си направи всички тестовеза алергия към упойки в същата болница.успех!

# 5
  • Мнения: 4 016
Ценоразписът на болницата е поставен на видно място на регистратурата- изборът на лекар е към 500 лева, отделно сигурно ще искаш и самостоятелна стая, която май че е между 50 и 70 лева на вечер.

Аз щях да раждам при Динчо Георгиев, когото са ти препоръчали по-горе, но естествено. /не родих при него, нито в ТК по няколко причини, една от които беше инфекцията на бебета в края на миналата година, завършила фатално за едно бебенце Sad/

Мисля, че добри лекари са и Вълчанова, Петков и Ташков - други не знам.

Ако ти е близо до мястото, където живееш, можеш да ходиш там на запис на тонове на бебчо в последните седмици на бременността - това беше безплатно поне до миналата година.

Имай е едно наум все пак - аз чух един диалог между лекари, за една родилка - явно този, който трябваше да й прави секцио нещо
го мързеше и чух репликата - "ами като я упоим, тя много ще разбере, кой е я рязъл"

# 6
  • София
  • Мнения: 3 789
Имай е едно наум все пак - аз чух един диалог между лекари, за една родилка - явно този, който трябваше да й прави секцио нещо
го мързеше и чух репликата - "ами като я упоим, тя много ще разбере, кой е я рязъл"
Много хубаво, и това са хора, клели се в Хипократова клетва! #2gunfire Ама после ще й вземе паричките, нали? Големи са гадове, но от тях зависим!

# 7
Момичета искам пак да ви питам... Rolling Eyes
Вярно ли е, че когато едно майче ражда секцио, после няма достатъчно кърма, за бебчето си? newsm78

# 8
  • Мнения: 4 016
не, не я вярно.

Чети от сега библиотеката в кърмаческия, че после може да нямаш време Hug

# 9
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
Момичета искам пак да ви питам... Rolling Eyes
Вярно ли е, че когато едно майче ражда секцио, после няма достатъчно кърма, за бебчето си? newsm78

Не е вярно. Родих секцио, имах същите притеснения, но всичко е наред.
Чети всичко в кърмаческия форум, има страхотна информация.
Но най-важното е бебето да ти е непрекъснато на гърдите. Само като гъкнеше и му давах цица. Simple Smile Пък то лакомо се случи, та нещата тръгнаха.

# 10
jasmin, а ще ми препоръчаш ли такъв подобен форум за кърмене?

# 11

Общи условия

Активация на акаунт