СЕПТЕМВРИ чакаме с протегнати ръце бебчета да раздаде!

  • 10 421
  • 286
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 226
Иринка ма много хубави новини от сутринта бе. Браво слънце  Hug Hug Hug

Асе ти кога ще се отчетеш  Hug

Да попитам - от къде да си взема  тези гащи за еднократна употреба  newsm78 Нали се сещате, че тук в прованса едва ли има . В аптека дали мога да си ги поръчам  newsm78

Мирка като плачеш на сън, ще се радваш на яве  Wink

# 46
  • София
  • Мнения: 3 113
Дидке, добавих красотите.  Simple Smile  Беше вече доста късно, като правех темичката вчера, пък и като за първи път се поозорих малко, та затова съм ги забравила.  Blush

На старата ни спалня не можех да лежа по гръб, но се оказа, че на новия диван ми е удобно- може би защото е доста твърд матракът. Така че сега си полягвам и на гръб, но повече гледам да спя настрани.

Отказах се от покупката на слинга. Реших, че ще му мисля, като се роди бебето. Намерих доста полезни темички в БГ-Мамма за ушиването на слинг-шал и ми се струва, че все ще намеря някакъв по-евтин вариант.

Иринче, радвам се, че Павчо пак си е при вас.  Hug Моите отдавна ги усещам по телефона, че са се затъжили доста за нас, но малко остана. Скоро ще поемаме и ние път към морето.  Party

Асе, чакаме новини от прегледа. Дано всичко е наред!  Peace

# 47
  • Мнения: 21
Бръмб, мнооого си сладка на тази снимчица  preggo
Мирката, ти сънуваш уникални сънища
Лееелеее как сте се развихрили всички с ремонтите - дано скоро и успешно ви приключат
My name - ти ли беше със стая от ербеси - моляяя да сложиш снимки като стане - толкова са невероятни тези мебели
живот и здраве като местим детенце в неговата си стая и аз искам

# 48
  • Мнения: 571
Тези ремонти направооо #Cussing outНие уж за 10ина дни щяхме да приключим а то повече от месец откарахме и още не мога да си изчистя като хората!!! ooooh!А и като няма кой да ми помогне  #CrazyНо съм доволна имаме си нова кухня спалня и баня!!!
За съжаление бебка ще трябва да спи при нас няма как а и мястото е едно ограничено-повече от 120/70 легло не можем да сложим и пак няма да можем да се завъртим!!Направо не ми се мисли!!! PraynigНа всички ремонтиращи-дано по-скоро се оправите че като знам какво е и ви съчувствам  Hug  bouquet
Охх а нищичко не сме купували за бебка още ама нищо една дзвъзка дори!!Нито сме гледали легла и колички/веднъж ходихме да видим на живо една която бях харесала и мъжо я хареса/На Илиенци имало един магазин Мони и там мисля да ида защото имат на кенгуро колички!!Ама с какво да ида трябва с рейса ooooh!И то самичка няма с кой!!!А в тая жега TiredНе ме е страх ама мъжо ще избеснее!!!Той сякаш не се и сеща че това дете ще се роди а ние нищо не сме му подготвили!!А и той е на работа всеки ден до 6!!Събота и неделя е отдаден на себе си!!А и е все жега и няма как да отидем и ми се плаче чак вече!!! CryНе мисля че е рано да се пазарува!Чаках чинно да стана 7ми месец и да се започне е да ама ей на утре влизам в 8 и още нищо #Cussing out
И за капак в сряда свекърва ми влиза за операция на жлъчката-та и с колата ще се разминем!!!Нищо не се нарежда както трябва!!!
Охх оплаках се за пореден път и се извинявам  bouquet

# 49
  • Мнения: 2 658
Какво правите,колежки,един вид?
Браво на иzкаралите весели събота и неделя,Бръмбъzък,сладка снимка  Simple Smile .
Браво и на хубавите новини от консултациите,стискама палци на Асето,а на Веч с адвоката,че това са раzправии..
Грам не мога по гръб,а се опитвам..Просто zащото на никъде не ми е удобно,та пробвам и така.Обаче не ми достига въzдух и бърzо се откаzвам.
Аz пък ви се радвам zа ремонтите.После е толкова хубаво ,като всичко е ново и чисто,та си zаслужава усилията..
Мире,какво общо има колата и влиzането на свекървата в болница?
Друго при мен няма,айде хубав ден  Hug

# 50
  • Мнения: 0
Асе, радвам се за нощницата - тъкмо няма да си хабя бельото в болницата.  Grinning Това с кърменето го знам от мног места за Шейново.  Само че луди ше ги направя докато не засуче бебето. Вече водя пазарлък с вуйчо ми щото си падам малко скандалджийка - да си нямаме изненади.
Гащи за еднократна се намират и по бебешките магазини. Аз незнам има ли смисъл от такива при положение, че са колкото най-евтините от Метро памучните.
Иринче, браво на вас с бебо! И аз имам същите подозрения за течението, защото е доста силно. Никой не ми е взимал цитонамазка или секрет от повече от година. Незнам дали вече не е късно. Като кажа на докито и нали ми е роднина ми вика, че течението било нормално и много съм се впрягала. Пък аз на море ходих, плувах и с етопих къде ли не...Ако е опасно за бебето не ми се рискува Confused
Деска, и на мен по гръб не ми достига въздух, а това ми беше любимата позиция за спане. Въртя се от една страна на друга като пумпал Laughing
Мирка, не искам да съм подстрекател, но му скръцни със зъби на мъжа да се вземе в ръце и да те заведе на един бебешки шопинг уикенда, да не дойда му обясни някои основни положения. Това в кръга на шегата, ама как така ше ходиш сама на илиенци бе момиче. Абе ако ти прилошее и ще се мъкнеш по автобуси- в никакъв случай. По-добре сега погледнете, докато все пак не си с най-голямия корем. Не само, че няма смисъл да отлагате ама ти ако си сама по цял ден и поне уикенда може да отдели време да те изведе да живнеш - сред хора да се завъртиш.
Що се отнася до мястото - и нашия сладур ще е в нашата стая и мястото е за малко креватче - 120/60 сме му взели вече.  После ще му правим стаята, която в момента ползваме като склад Blush

# 51
  • Мнения: 3 926
Люси, душа, успех ти пожелавам Peace Не за друго, проблемът във всички болници (включително и частните) е, че персоналът е много съкратен. Шейново е с най-много раждания, а дежурни са две акушерки. И да ги обесиш - няма как да ти обърнат вниманието, от което има нужда всяка жена, за да закърми правилно Tired Моли се в стаята ти да има някоя маминка, която е кърмила успешно. Това е най-сигурният начин нещата да се получат Peace Или ако си във ВИП да вляза при теб. Защото във ВИП-а ще ме пуснат без проблем.
А иначе прегледът ми е от 18 часа, така че чак вечерта ще се отчета. А на ЖК реших да ида утре, че са сутринта. Сега не ми се излиза нещо в топлото Rolling Eyes
За спането по гръб - предния път си спях до края по гръб, без да имам проблем Peace Но сега не мога Wink Явно всяка бременност си е за себе си Peace

Миренце, слушай внимателно сега. Мисля, че проблемът, който имаш го срещам при повечето ми познати с по-големи мъже Peace
Седни и говори спокойно с мъжа ти, без да го натискаш. Обясни му как стоят нещата - а именно, че бебето е отговорност на двамата родители, не на бабите. И да, те ще помагат, но основните тежести падат върху вас. Затова вие трябва да се погрижите първо за нещата, които бебето ще има, защото е факт, че всичко може да се купи и в последствие, но на него приятно ли ще му е да доведе дъщеря си в къща, в която нищо не е готово за нея?
Моите кумци приготвяха всичко, докато майката беше в болницата с бебето. Е, няма да ти казвам какво търчане беше и как се оказа, че нито таткото, нито бабите бяха наясно от къде какво трябва да се купи Peace
Няколко бодита, два-три комплекта тензухени и бархетни пелени, поне едно памучно одеало, освен пелената от комплекта за изписване... две-три гащеризончета и два-три чифта чорапки... Поне това трябва да имате. Хайде да речем, че бебето може и при вас да спи в началото (имам предвид на спалнята), може да не го къпете, че надали ще е паднало пъпчето... Но поне дрешки, изпрани, подредени... Поне нещичко, нагласено за идването на бебето у дома.
Затова и сънуваш такива сънища - чувстваш се неподготвена Peace В следствие на което и несигурна. А всъщност ще се справиш Hug Но е важно да седнеш и да поговориш сериозно с мъжа ти Peace
Пожелавам ти успех Hug Hug Hug

# 52
  • Мнения: 571
Благодаря ви Люска и Асе Hug Hug HugМного сте мили!!!И Асе права си ама иди накарай това животно да си промени начина на мислене!!!За него е най-важно да съм яла като слон целия ден че да е здраво бебето и то да рита а останалото е "много лесно и бързо за два часа става докато си в болницата" ooooh! ooooh!Военен със манталитет на такъв-типичен!!!!Избрала съм си го ще си го държа и гледкам!!
Охх и на мен ми е притеснено Асе дали ще ни покажат каквото е нужно в болницата!!!Защото аз ви слушах внимателно на лекцията но едно е на теория и съвсем друго на практика!! Rolling EyesТи като пчеличка ще прехвърчаш да помагаш   JoyЩе гледаш цял отбор бебчета Hug
Стискам палци за прегледа следобяд!!Дано всичко е наред и да си родиш нормално!!!
Мале само аз ли ходя винаги в 7.30 сутрин на преглед??

# 53
  • Свиленград
  • Мнения: 269
Ето ме най-накрая завърнала се!   bouquet
Здравейте момичета!!! Simple Smile Нямам възможност да из1ета всичките 3 теми,които съм пропуснала,но за това пък веднага бързам да се разпиша. Морето мина страхотно. По1инах си благодарение на свекърва ми,която основно се грижеше за малкия. Първите дни от преумора и ходене насам-натам получих едни Брандън-Хиксчета обаче с малко нош па и магнерот се пооправих. Сега съм готова вече за подвизи. Другата седмица отиваме в София да си пазарувам колички и разни там комплектчета и каквото си харесам за бебенцето,както и на последния 3Д преглед за бременността.
Асе, чета и чакам да кажеш какви са контракциите,които усещаш и да не би ти да си първата,която ще ни зарадва с бебче тук в отбора. Искренно се надявам да не бърза толкова много всъщност.
За спането и аз спя само настрани. Даже се старая да е предимно на лявата страна. По гръб като лежа страшно ме боли кръста и няма начин да стоя така повече от 10 минути.
Ремонтите ги приключихме за огромна моя радост и сега само остана да накупуваме легла и разни там дреболийкибза бебчо
Моля се само да имам кърма,за да не ползвам стерилизатори и биберони от самото начало,но каквото природата реши...
Иначе за сега сме добре, от 2 седми не съм качила нито грам,което така ме зарадва,че цял ден си свирка и пея. ДО сега съм качила 10 килограма. Дано така да си остане и до края. Е,мога да позволя още 1-2 хайде от мен да мине Wink
Това е от мен за сега.
Радвам се на варненските майки.
Уанде,много си сладка. Всъщност горе-долу така си те и представях  bouquet
Ще се опитвам по-честичко да влизам и да ви чета. Цунки и до скоро.

# 54
  • Мнения: 0
Асенце, глася се за ВИП, ама да видим кво ще бъде.  И желанието ми да кърмя бебето е огромно, а аз наумя ли си нещо съм като булдог - не пускам.  Laughing
Не че толкова ми се кърми, но искам дребното да получи добър старт. Страшно благодаря за офертата и предложената подкрепа макар че ще ми е много притеснено да ти звъня като знам, че ти си на същия хал.
Довечера да се върнеш от консултацията със страхотни новини и да ни ги споделиш Hug
Мирка, мисля че Асето добре ти е поднесла нещата, но действията само ти можеш да предприемеш. Нормално е понеже си по-младичка още да не си свикнала да "скърцаш със зъби". Аз самата бях да преди няколко години така добричка ама то не може само с доброта. Мъжете имат нужда от време на време да ги посъветваш така малко Mr. Green
Та говорехме за среща .... не се скатавайте...кога ще ходим в парк на пийване
В южния например или близо до него?

# 55
  • Мнения: 571
Ехаа от кога не съм ходила в южния парк!!! PartyВ някое капанче дет се вика!!На хладно и приятно мммммммммм мечта!! Heart Eyes
Хайде да се уговаряме  Party Party
Вилистар добре завърнала се и да се отбиваш по-честичко Hug

# 56
  • Мнения: 288
J.U_L.Y за коя фирма говориш,наистина много ми се иска да не занимавам аз с основното чистене.

# 57
  • Мнения: 125
Идвам и аз в парка! Само кажете кога и къде точно Hug
Пък с какво ще дойда още не ми е ясно...

# 58
  • при моите любими
  • Мнения: 2 527
И аз съм за парка  Peace Вече почти не работя и мога по всяко време

# 59
  • Мнения: 571
Турих снимки в албума обаче въпроса е как ги турих-едната е самостоятелен албум ooooh! ooooh!А другата не можах я озаглавя!!!Ако някой може да поправи невинната ми грешка ще съм много благодарна!!!Е тва е братче индианеца тръгнал се култивира!!! ooooh! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт