Деца с диабет - тема 4

  • 43 127
  • 468
  •   1
Отговори
# 1
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 517
Благодаря на модераторката за новата тема.  bouquet

Ия отдавна не пише при нас. Сигурно е обидена за нещо. Wink

Момичета вашите деца ще ходят ли на детския лагер? Ние се записахме за последната смяна, така че ако има някой от вас, свиркайте.

Проблемът с диабетноболните наистина се измести в друга посока и никой няма да направи предаване в което да се обясни точно за какво става въпрос. Светла Петрова също много ме ядоса, очаквах повече, а и тази ендокриноложка е толкова спокойна, че докато обясни и времето изтече.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 849
Ние сме на лагер от 22 август.

# 3
  • Мнения: 3 743
Хайде да се запиша и аз в новата тема Wink
spinki, не съм обидена Hug, въпреки че честно казано някои постинги и коментари леееко ме засегнаха, но няма значение  bouquet
Преди няколко дни се върнахме с Марти от море и още не мога да вляза в час Rolling Eyes. Сега ако успея ще прочета старата тема и ща видя в диабетния форум какво става с аналозите.

# 4
  • Мнения: 1 698
Ия, радвам се да те видя пак тук Hug. Как изкарахте на моренцето, снимки има ли? Wink

# 5
  • Мнения: 3 743
Изкарахме страхотно Party, не ми се връщаше в София Confused Имам и снимки, но още не съм ги свалила от фотоапарата Wink

# 6
  • Мнения: 54
Здравейте момичета!
ние ще бъдем на лагер от 15.08. и то за първи път, защото сме с новооткрит диабет от тази година и може ли да споделите как протича дена и как е с храната, защото предполагам, че сме на различни режими. Благорадря и чакама информация

# 7
  • Мнения: 1 934
Ия, и аз се радвам,че не си ни забравила    bouquet Блазе ви за моренцето, ние заминаваме на 10 август  Simple Smile Пусни малко снимки да ви се порадваме  Simple Smile
   И аз никак не съм очарована от "Сеизмограф"-Светла Петрова нещо много взе на мушка професорката. Обаче на директорката на НЗОК не може да й се отрече речовитостта, самообладанието, аргументираността и пр. Жалко,че нямахме равностоен защитник в предаването...
   

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 80
Здравейте мамички!Решихме септември месец да отидем на почивка до Турция и искам да ви питам какви документи трябва да имаме за инсулина при напускане на страната?

# 9
  • Мнения: 3 743
Краси, виж тази тема в диабетния форум Peace - http://d.host.bg/phpBB3/viewtopic.php?f=2&t=2343

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 80
Благодаря ти Ия!

# 11
  • Мнения: 112
Добре дошли на получилите естествен слънчев тен Ия и Марти! Hug
На морето винаги е супер, така че няма да ви мислим.
Как е Марти? Как сте с контрола?

# 12
  • Мнения: 3 743
Долу-горе сме добре, имайки предвид, че сме вече в пубертетна възраст Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 1 934
Вчера получих и-мейл от Валерия Чанкова-репортерка в БТВ за инсулиновите аналози, обаче явно предаването е минало в понеделник сутринта, а аз бях на вилата събота и неделя и не бях си отваряла пощата  Confused
   Някой гледал ли го е?
   Ия, и ние вече сме в пубертета и наистина става все по-трудно, обаче благодарение на аналозите все пак очаквам добър гликиран / а вашият с помпата трябва да е още по-добър  newsm10 /. Предишният беше 7.1-Константинова каза,че е добре за тази възраст, обаче на мен ми се иска пак да е 6.5 да речем  Simple Smile

# 14
  • Мнения: 110
И аз да се запиша в новата темичка,здравейте на всички, не ми остава много време да пиша но чета редовно и сабирам информация от всички вас.Ние също ще ходим на лагера от 22август и аз съм малко притеснена за яденето и режима там но дано всичко да е ок.Момичета да ви питам още нещо някой  знаели как да си приготвя домашен сок от боровинки или малини.Как точно да изчисля плода и подсладителя за да знам точно колко е 1ХЕ.Благодаря предварително.

Общи условия

Активация на акаунт