Юлско слънце вън пече,хайде ВАРНА на море!

  • 13 325
  • 288
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 317
EEEEEEeх майка му стара майка ми не я знам къде паркирала, дигнали колата с паяк.
Загубена жена #Cussing out
Някой знае ли къде се да я търся таз кола , пишат ли акт и колко ще се изръся?

# 46
  • Мнения: 29
Добро утро! Laughing
 begbie , не са ми я вдигали още, ама звънни на телефона на паяка. Пише го на всеки знак- забранено паркирането. Мисля, че е 50 лв, а може и повече- сори. Rolling Eyes
Данинка, как изкара вчера? Сигурно добре, щом от сутринта почваш с коктейлите. hahaha
Витамин Д и аз не давам, от както сме по цял ден навън- тоест доста отдавна. В АМ , поне в моето, има доста.  Peace
Морска, ще излизам към 13 часа. Мислех днес по- рано, ама няма да успея. Не се тревожи за яденето. Simple Smile
Insatiable, обади се на педиатърката и я питай за болничния. Мисля, че няма проблем да е по- късно издаден, но преди това трябва да си вземеш бележка от там, дето са ти водили женска консултация, с евентуален термин на раждане. Ти като им кажеш за какво е, те знаят. Peace А за разходките, на Летния се събираме вече, че на Слънчевата е много топло. Обади се като си там- ние се познаваме лесно- голяма тайфа от майки и бебета на пейките. hahaha Моята количка е с червено чадърче- обикновено се вижда отдалеч. Hug
Отивам да пия кафенце, милички!
Десинико, какво стана с Виктор? Какво каза докторът?

# 47
  • Мнения: 3 971
О пишат пишат и ши са изръсите и за паркинг и за глобата Rolling Eyes
Аз знам че карат на златните ,но и някъде в града извоват също
звънни на паяка и ги питаи
телефоните им са на всеки знак за забранено паркирането контролира се от паяк.

Вземете си и чадъри дават го да вали довечера -за тея дето стоят до късно Peace

# 48
  • Мнения: 317
Всички ги събирали на паркинг под Аспаруховия мост се разбра.
Поне, че не трябва да ходя аз и мен да ме изтряскат с акт : Crossing Arms

Саши. Heart Eyes  bigdance2 честита ви месечинка Heart Eyes

# 49
  • Мнения: 3 743
Витамин Д и на нас ни предписаха, но и аз не го давам много редовно. Все пак си е стероиден хормон, а пък и ние доста време стоим навън.

А можете ли да ми кажете за водата. Дава(х)те ли вода на бебчетата само на вода и по колко вода изпиват(ха) на денонощие. Аз намерих ей тая обезпокоителна информация и се шашнах:
Да давам ли на бебето си вода?
Кърмата и АМ съдържат достатъчно вода за тази възраст.
прекалено много вода може да разреди кръвта, което пък от своя страна може да причини спадане на нивата на натрий и електролити, а това понякога може да бъде опасно. При сериозни случаи прекаленото насищане с вода може да доведе до припадъци и кома при малките деца .

# 50
  • Варна
  • Мнения: 893
kaka Maya при вас нещата са малко по-различни - имаш близанци, а те се раждат обикновено по-рехави та може би трябва да им даваш  Thinking...
Gali80 вода започнах да давам чак като захраних Peace това с разреждането на кръвта ми се струва ДОСТА пресилено Tired просто на тази възраст не им е нужна, по същата причина както и соковете - защото не е хранителна,само пълни стомаха а бебето остава гладно...
вече като захраниш е нужно да даваш вода, но ако все още кърмиш мисля че може и без или само колкото да си изплакне устата от храната Peace

# 51
  • Мнения: 423
Днес няма да работя!!!! Урааааа!!!!
Свекито вече отказва да гледа Ванката Sadщото майка ми била по-свободна smile3516)
между другото-майка ми работи, а свекито е пенсионерка???!!!е това ако мога да го разбера newsm78смотан народ ей!!!!ама и аз какво ли се оплаквам. кой ме кара да ходя на работа?
ще се видим в морската с някои от вас. На другите виртуални целувки Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 212
Gali80   я кайи къде ги чете тия неща, че и мен този въпрос ме гложди от доста време. мойте бебоци чиста вода не пият- пият чай от копър и стигат до 400мл. на денонощие- особено Алекс
 

# 53
  • Варна
  • Мнения: 336
Кака Мая аз също давах вит Д на сина ми дори и през лятото, той е роден януари, само че на мене лекарката ми каза че ако не помня дали съм дала вит Д, по добре да не повтарям, дори когато случайно капнеха три капки /аз давах по две винаги/ ги изчиствах и капех наново двечки, всяка майка сама си преценява, аз не разчитам на слънцето  Naughty
Гали80 за водата  - според мене ако детето ти иска вода, давай му,  моят син само един месец беше на кърма, но винаги е пиел много вода /съобразно възраста разбира се/, сега също, според мене това са глупости за разреждането на кръвта и комата, ако пие повечко, ще повърне! по скоро е опасно ако не поема достатъчно течности и се дехидратира!

# 54
  • Мнения: 94
Саши,

абе ние вчера с kontesa - oт майските мамчета си седяхме на една от пейките, точно където са количките пред Летния и гледаме в ляво от нас на пейките наредени колички една до друга и се вижда едно хранене с лъжички, забърсвания на дупенца и т.н., и ние с нея коментирахме, че все едно са се наговорили..пък то вие ли сте били?

днес мислим пак да се врътнем натам, ще бъдем повечко подочух..аз съм с електриково синя количка Paloma на Чиполино, kontesa е с Gemma на Чиполино и нейната електриково синя. днес ще си купувам чадърче и дъждобран на път за Морската Simple Smile на другите не им помня количките, на kris_80 е оранжева Карера на Бертони, ако не се лъжа, ама тя днес не знам дали ще идва. Сигурните за днес сме аз,kontesa,heliana71,jerry и nuncheto.

оо,Алекс ревна, айде до после.Мисля към 15ч да съм излязла от нас, през Бебчо и хоп към Летния  Flutter.
Може да си разменим тел. на лични?

# 55
  • Мнения: 2 960
Здравейте ,мацки!!  bouquet

Днес кметът се закани на собственика на барчетата на Летния/вие си го знаете кой е той/ ,да го изрита от там  hahahaбарабар със столовете и масите ,ако продължат оплакванията за висока музика във вечерните часове.Яка музика дънила там и народа направо го е залял с оплаквания. #CrazyТа така -скороооооооооо може да няма барчета там ,ако чалгата продължи със същата пълна сила до посред нощ. Mr. Green

Варна ще си има свой собствен празник-15 август-с решение на МС е обявен за официално неработен ден.Това е голЯЯЯЯма придобивка за всички нас-бачкаторите. Grinning

Да ви анонсирам и  невероятния цирк Балкански.Сега ,който се навие да гледа -има невероятни атракции тази година.-смесена дресура на тигри и лъвове,,въздушна акробатика,камири,щрауси,китайска дружинка ще представя невероятни номерца.За дечурлигата има спец.атракция"Италиански пътуващ зоокът"-с огромен hahahaнабор от различни съскащи змии и влечуги.Този път ще ни покажат запазеният патент на цирк Балкански-Колелото на смъртта ,в изпълнение на двамата братя Балкански-било уж нещо неизпълнявано никъде по света.Та така !!!Аз лично се настроих да ходя да гледам!! Rolling Eyes

А и ЧЕСТИТО левче за билетчето за вмерисаните автоБяси!!!Аз лично на таквоЗ возило не съм стъпвала от години... newsm78ама знае ли човек!!!
   Айде рапорт даден-рапорт приет bowuu


За снощи-прекарах си чудесно ,мидички-биричка  и всички хранителни и чувствени екстри  JoyСмях,питиета и приятелски усмивки на брега на моренцИтУ....ЕЙ ТАКА чудесно си изкарах празника.

# 56
  • Мнения: 518
Данинка, Ч.Р.Д на патерици - жива и здрава Hug Радвам се,че сте изкарали суперската Peace

# 57
  • Мнения: 94
Олелей, Daninka, 1 лв билета - тия са луди бе! сигурно не искат никой да се качва!
пък за барчетата, това дето е вдясно до количките вчера бяхме свидетели как загубения сервитьор изгони някакви хора, щото.. нямало да ядат! не може само по кафенца там, за кафенца на другото барче! После ни донесе топла бира и леко изстинали картофи..ама не беше на мен, че да му направя скандала..много ги "обичам" такива.. а аз именно кафенце и сокче пих,  hahaha ама я да ми каже нещо тоя  bowuu

с kontesa в 15.30 ще се видим на ъгъла на Чаталджа и Ген.Колев, оттам в Бебчо и към Летния тиътър, където от 15ч трябва да са другите мами..

Вержи
, и вие ли имате хемангиом? Тя педито ми препоръча някакъв доцент Шейтанов, в детски център частен ли, нещо такова, до Санита някъде , тази под Окръжна..той е детски хирург, бррр..платено, разбира се, да ме посъветва какво..

Daninka, а кой гледа къдрушко, като работиш, а?

# 58
  • Мнения: 1 554
Данинка и аз искам на този цирк БАЛКАНСКИ,кога ще ходиш?

# 59
  • Мнения: 2 960
Daninka, а кой гледа къдрушко, като работиш, а?

имам си най-прекрасната детегледачка на света-моята мама.Тя не работи и хем се занимава с любимите си внуци ,хем аз докарвам парички и не губя hahahaтренинг.
Данинка и аз искам на този цирк БАЛКАНСКИ,кога ще ходиш?

ами аз днес взех от билетите -гратис на пресконференцията на кмета.Там самия Балкански раздава -аз ще ходя на 23-ти.Ето още допълнение

http://news.varna24.bg/51109.html

Та тези дни ще ходя да си презаверя билетите ,които ни hahahaподариха и ако искаш мога да ти купя.Само ,че цените варират според мястото от- 8-10-16 до 18 лева.Как ти се струва newsm78

Общи условия

Активация на акаунт