От кого получавате/получавахте подкрепа за кърменето?

  • 5 837
  • 162
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 973
от семейството

# 16
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Мъжът и семейството ми. Педиатъра започчна да ме подкрепя около 6-я месец от кърменето

# 17
  • София
  • Мнения: 3 271
Всички ме подкрепяха

# 18
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Семейството/в това число и татито/  и педиатъра. Peace  bouquet

# 19
  • Мнения: 663
Семейството и мъжът ми, и вторият педиатър, когото избрах именно заради това, че подкрепя кърменето. Но реално най-голяма подкрепа съм намирала тук във форума.

Последна редакция: пн, 14 юли 2008, 13:40 от zdravi4

# 20
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Мъжът ми и педиатърката много ме подкрепяха , но не се получи

# 21
  • Мнения: 1 586
Всички ме насърчаваха, и семейството и мъжът ми и приятелите ми,но за съжаление не кърмих много дълго......... Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: X
Съпругът ми на първо място, семейството ми...приятели и познати, като имам предвид други майки, педиатъра също. Имах проблеми в началото, получих подкрепа и от консултант- лични благодарности на Хедра, както и на подфорума в БГ-Мама   bouquet
Все още си суче сутрин и вечер!

# 23
  • София
  • Мнения: 169
Семейството, приятелите и отчасти педиатъра.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 020
Всички ме подкрепиха при "борбата" с кърменето.  Peace

# 25
  • Майничка
  • Мнения: 12 581
Моят отговор го няма - нито ме е насърчавал някой, нито ми е пречил, нито съм си правила труда да се информирам.
Дет` се вика "имаш крава - пиеш мляко". Естествен процес. Laughing

# 26
  • Мнения: 653
от семейството /най-вече майка ми/, от мъжа ми, от приятелки, минали по този път, педиатърът не ми е помагала кой знае колко, но не ми е и пречила

към ЛЛЛ не съм се обръщала, надявам се следващият път да се справя пак така лесно и дори по-успешно, без никакви проблеми и притеснения

# 27
  • Мнения: 502
   Мъжът ми,педиатърката също,и форОма!

# 28
  • Мнения: 35 961
не гласувам, защото имах принципна подкрепа от всички, но я загубих много бързо с 'приумиците' си - кърмене на поискване, без нощна почивка и без вода, късно захранване и кърмене над година

# 29
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Моят отговор го няма - нито ме е насърчавал някой, нито ми е пречил, нито съм си правила труда да се информирам.
Дет` се вика "имаш крава - пиеш мляко". Естествен процес. Laughing
Имаш майка - пиеш мляко Laughing

Общи условия

Активация на акаунт