От кого получавате/получавахте подкрепа за кърменето?

  • 5 836
  • 162
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 275
Най-голяма подкрепа имах от мъжът и семейството ми!

# 61
  • Мнения: 3 595
всички ме подкрепяха Hug

# 62
  • Мнения: 2 807
Семейството и мъжът ми ме подкрепяха, както и приятели и познати  Peace

# 63
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Всички ме подкрепят!

# 64
  • София
  • Мнения: 17 591
И семейството, и приятелите, и педиатрите, и всички ме натискаха - пък аз не исках - не го и направих.

# 65
  • Мнения: 1 666
Общо взето от никога не съм получавала подкрепа, даже по-скоро ме убеждаваха да давам АМ.
ЛЛЛ консултанти у наше село няма.

# 66
  • Мнения: 13
Семейството ми ме подкрепя безрезервно. Приятелите също, въпреки че изключително често срещано (за съжаление) е приятелки да ти обясняват колко невъзможно е кърменето, как те са се отказали на еди кой си ден/седмица, как нямали кърма или не достигала... Напълно разочарована съм от педиатъра който избрах - никаква подкрепа, никакви познания. Дългогодишен детски лекар, който не е мръднал сантиметър от първоначално наученото.

# 67
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Получавах подкрепа от семейството, мъжа ми, приятелите, педиатърката..........От всички! И въпреки това и двата пъти кърмих по 2 месеца, какво ли не направих, колко инфо изчетох.......... Sad

# 68
  • Мнения: 3 091
Кърмих година и малко. Получих безрезервна подкрепа на семейството си. Всичката ми необходима информация си набавих от ЛЛЛ, за което им благодаря най-сърдечно!

# 69
  • Мнения: 250
от мъжа ми и семейството и от форума Peace

# 70
  • Мнения: 1 546
Семейството и мъжът ми ме подкрепяха Peace

# 71
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 237
Първа опция, както и недостатъчно заинтересована подкрепа от педиатъра.

# 72
  • Мнения: 14 654
На никого не му е било важно дали кърмя или не, за да има отношение по въпроса. И правилно-това не е работа на роднините или педиатъра. Мъжът ми казваше, че каквото и да правя- винаги ще ме подкрепя. Гласувах с последна опция.

# 73
  • Мнения: 1 290
Още по време на бременността си изчетох где що имаше относно кърменето и най -вече в този чуден форум, това много ме стимулира и ...
Взех решението си - кърмене до дупка! (като под "до дупка", разбирах максимум до годинката) Идният месец малкият ми - пораснал мъж ще стане на 2, а още цока съвсем алчно и постоянно.  Mr. Green
Та...
Подкрепа и в началото и сега, на 100% имам само от съпруга ми и моят баща.
В началото всички се радваха и ми се възхищаваха, но след третия месец взеха да дават акъли за водичка, сокчета и пюрета.
До 7 месеца беше на изключително кърмене и това леко притесняваше баби, майки и лели.
Днес вече им омръзна да се разправят с мен  bowuu и само понякога като видят да кърмя (понеже си кърмя на всякъде и по всяко време) казват тихичко: "Айде стига вече, отбивай го!"
В болницата (АГ - Варна, ет.7) акушерката много внимателно ми показа как да кърмя, но без излишни обяснения и споделяне докога и колко е полезна кърмата.
 

# 74
  • Мнения: 9 481
Още по време на бременността си изчетох где що имаше относно кърменето и най -вече в този чуден форум, това много ме стимулира и ...
Взех решението си - кърмене до дупка! (като под "до дупка", разбирах максимум до годинката) Идният месец малкият ми - пораснал мъж ще стане на 2, а още цока съвсем алчно и постоянно.  Mr. Green
Та...
Подкрепа и в началото и сега, на 100% имам само от съпруга ми и моят баща.
В началото всички се радваха и ми се възхищаваха, но след третия месец взеха да дават акъли за водичка, сокчета и пюрета.
До 7 месеца беше на изключително кърмене и това леко притесняваше баби, майки и лели.
Днес вече им омръзна да се разправят с мен  bowuu и само понякога като видят да кърмя (понеже си кърмя на всякъде и по всяко време) казват тихичко: "Айде стига вече, отбивай го!"
В болницата (АГ - Варна, ет.7) акушерката много внимателно ми показа как да кърмя, но без излишни обяснения и споделяне докога и колко е полезна кърмата.
 

При мен беше същото, само с изключение на отношението в болницата-нямаше никакви обяснения, коментари и т.н...оставят те да се спасяваш поединично /това е в държавното АГ-Ст.Загора/

Общи условия

Активация на акаунт